Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.06.2021 |
Název | JC Loutkarna |
Rozhodčí | Loos Petr ml. |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Litvínov Loutkárna |
Místo | Loutkárna, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balšánová Pavlína [CZE068713] | |
Dobias Ondrej [CZE067971] | |
Dočekal David [CZE064812] | |
Krsek Daniel [CZE064839] | |
Loos Petr ml. [CZE053576] | |
Loos Petr st. [CZE052549] | |
Minařík Jiří [CZE017519] | |
Ohnesorg Daniel [CZE051583] | |
Šůla Miloslav [CZE064291] | |
Trampota Jan [CZE060696] |
1JC Loutkarna--:--
Žádné utkání
2JC Loutkarna--:--
Žádné utkání
- Dočekal David0
Dočekal David 2 Loos Petr ml. 1
Dočekal David 2 Šůla Miloslav 0
Ohnesorg Daniel 1 Dočekal David 2 Šůla Miloslav 2 Trampota Jan 1
Ohnesorg Daniel 2 Balšánová Pavlína 0 Šůla Miloslav 2 Krsek Daniel 1
Ohnesorg Daniel 2 Loos Petr st. 1 Volný_los 0 Balšánová Pavlína 1 Volný_los 0 Šůla Miloslav 1 Dobias Ondrej 0 Krsek Daniel 2
Volný_los 0 Ohnesorg Daniel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Dobias Ondrej 1 Volný_los 0
Krsek Daniel 1 Volný_los 0 Ohnesorg Daniel 0 Dočekal David 2 Šůla Miloslav 1 Volný_los 0 Loos Petr ml. 1 Volný_los 0 Trampota Jan 1 Volný_los 0 Balšánová Pavlína 1 Volný_los 0 Dobias Ondrej 0 Loos Petr st. 2 Minařík Jiří 1 Volný_los 0
Krsek Daniel 1 Dočekal David 2 Šůla Miloslav 0 Loos Petr ml. 2 Trampota Jan 2 Balšánová Pavlína 1 Loos Petr st. 0 Minařík Jiří 2
Dočekal David 0 Loos Petr ml. 2 Trampota Jan 0 Minařík Jiří 2
Loos Petr ml. 1 Minařík Jiří 2
Minařík Jiří 2 Dočekal David 0
- Minařík Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Minařík Jiří [CZE017519] |
2. | Dočekal David [CZE064812] |
3. | Loos Petr ml. [CZE053576] |
4. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
5. | Ohnesorg Daniel [CZE051583] |
5. | Trampota Jan [CZE060696] |
7. | Balšánová Pavlína [CZE068713] |
7. | Krsek Daniel [CZE064839] |
9. | Dobias Ondrej [CZE067971] |
9. | Loos Petr st. [CZE052549] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Minařík Jiří [CZE017519] |
2. | Dočekal David [CZE064812] |
3. | Loos Petr ml. [CZE053576] |
4. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
5. | Ohnesorg Daniel [CZE051583] |
5. | Trampota Jan [CZE060696] |
7. | Balšánová Pavlína [CZE068713] |
7. | Krsek Daniel [CZE064839] |
9. | Dobias Ondrej [CZE067971] |
9. | Loos Petr st. [CZE052549] |
Tento turnaj nemá přihlášky online