Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.05.2021 |
Název | 501 double out sokolovna lom |
Rozhodčí | Krepčík František |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Open Ústeckého kraje |
Místo | Sokolovna, Lom |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blecha Antonín [CZE054611] | |
Boumová Kateřina [CZE056851] | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Coupé René [CZE063482] | |
David Karel [CZE004342] | |
Fořt Jiří [CZE050610] | |
Kašpar Petr [CZE060360] | |
Kraus Karel [CZE043131] | |
Krepčík František [CZE031212] | |
Mašát Jiří [CZE060359] | |
Müller Michal [CZE047851] |
- Cibulka Ondřej0
Krepčík František 0 Cibulka Ondřej 3
Krepčík František 3 Kašpar Petr 2
Müller Michal 0 Krepčík František 3 Kašpar Petr 3 Boumová Kateřina 1
Müller Michal 3 Mašát Jiří 0 Kašpar Petr 3 Kraus Karel 2
Müller Michal 3 Fořt Jiří 1 Volný_los 0 Mašát Jiří 1 Kašpar Petr 3 Coupé René 0 Blecha Antonín 0 Kraus Karel 3
Volný_los 0 Müller Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kašpar Petr 1 Blecha Antonín 1 Volný_los 0
Kraus Karel 1 Volný_los 0 Müller Michal 0 Krepčík František 3 David Karel 1 Volný_los 0 Coupé René 1 Volný_los 0 Mašát Jiří 1 Volný_los 0 Kašpar Petr 0 Cibulka Ondřej 3 Blecha Antonín 2 Boumová Kateřina 3 Fořt Jiří 1 Volný_los 0
Kraus Karel 2 Krepčík František 3 David Karel 3 Coupé René 0 Mašát Jiří 0 Cibulka Ondřej 3 Boumová Kateřina 3 Fořt Jiří 1
Krepčík František 0 David Karel 3 Cibulka Ondřej 3 Boumová Kateřina 0
David Karel 3 Cibulka Ondřej 0
David Karel 5 Cibulka Ondřej 0
- David Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | David Karel [CZE004342] |
2. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
3. | Krepčík František [CZE031212] |
4. | Kašpar Petr [CZE060360] |
5. | Müller Michal [CZE047851] |
5. | Boumová Kateřina [CZE056851] |
7. | Mašát Jiří [CZE060359] |
7. | Kraus Karel [CZE043131] |
9. | Blecha Antonín [CZE054611] |
9. | Coupé René [CZE063482] |
9. | Fořt Jiří [CZE050610] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | David Karel [CZE004342] |
2. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
3. | Krepčík František [CZE031212] |
4. | Kašpar Petr [CZE060360] |
5. | Müller Michal [CZE047851] |
5. | Boumová Kateřina [CZE056851] |
7. | Mašát Jiří [CZE060359] |
7. | Kraus Karel [CZE043131] |
9. | Blecha Antonín [CZE054611] |
9. | Coupé René [CZE063482] |
9. | Fořt Jiří [CZE050610] |
Tento turnaj nemá přihlášky online