Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum17.12.2020
NázevKlubový open Hero
RozhodčíSvoboda David
Počet hráčů12
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoHero, Ostrava-jih
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dubš Ladislav [CZE041332]
Fiala Bedřich [CZE061216]
Fiala Patrik [CZE061211]
Górecki Adam [CZE061215]
Janda Petr [CZE047837]
Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
Kučák David [CZE064800]
Pavlíček Jiří [CZE058437]
Stříbný Tomáš [CZE015496]
Svoboda David [CZE061268]
Šmíd Pavel [CZE056797]
Vontor Miroslav [CZE041834]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2Klubový open Hero
Žádné utkání
3Klubový open Hero
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Šmíd Pavel0
  • Šmíd Pavel1
    Janda Petr0
  •  
  • Pavlíček Jiří0
    Šmíd Pavel1
  •  
  • Pavlíček Jiří1
    Fiala Bedřich0
  •  
  • Šmíd Pavel1
    Kučák David0
  •  
  • Górecki Adam0
    Pavlíček Jiří1
  •  
  • Šmíd Pavel1
    Svoboda David0
  •  
  • Fiala Patrik0
    Górecki Adam1
  •  
  • Vontor Miroslav0
    Pavlíček Jiří1
  •  
  • Šmíd Pavel1
    Kozubjaková Kristýna0
  •  
  • Dubš Ladislav0
    Svoboda David1
  •  
  • Volný_los0
    Fiala Patrik1
  •  
  • Vontor Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Šmíd Pavel1
  •  
  • Dubš Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Svoboda David1
    Fiala Patrik0
  •  
  • Vontor Miroslav0
    Fiala Bedřich1
  •  
  • Kozubjaková Kristýna1
    Volný_los0
  •  
  • Kučák David1
    Volný_los0
  •  
  • Šmíd Pavel0
    Pavlíček Jiří1
  •  
  • Dubš Ladislav0
    Górecki Adam1
  •  
  • Janda Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Svoboda David0
  •  
  • Fiala Bedřich1
    Kozubjaková Kristýna0
  •  
  • Kučák David1
    Pavlíček Jiří0
  •  
  • Górecki Adam0
    Janda Petr1
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Fiala Bedřich0
  •  
  • Kučák David0
    Janda Petr1
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Janda Petr0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Šmíd Pavel0
  •  
  •  Stříbný Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Šmíd Pavel [CZE056797]
3.Janda Petr [CZE047837]
4.Pavlíček Jiří [CZE058437]
5.Fiala Bedřich [CZE061216]
5.Kučák David [CZE064800]
7.Górecki Adam [CZE061215]
7.Svoboda David [CZE061268]
9.Dubš Ladislav [CZE041332]
9.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
9.Vontor Miroslav [CZE041834]
9.Fiala Patrik [CZE061211]
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Šmíd Pavel [CZE056797]
3.Janda Petr [CZE047837]
4.Pavlíček Jiří [CZE058437]
5.Fiala Bedřich [CZE061216]
5.Kučák David [CZE064800]
7.Górecki Adam [CZE061215]
7.Svoboda David [CZE061268]
9.Dubš Ladislav [CZE041332]
9.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
9.Vontor Miroslav [CZE041834]
9.Fiala Patrik [CZE061211]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz