Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.05.2019 |
Název | Středa č.20 |
Rozhodčí | Hilčík Petr |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Vítězná středa |
Místo | Sportcentrum, Vítězná |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Antonín Patrik [CZE037455] | |
Bezstarosti Ondřej [CZE057150] | |
Farská Jana [CZE024452] | |
Guzan Petr [CZE029109] | |
Hilčík Petr [CZE034062] | |
Hofman Jaroslav [CZE000767] | |
Janáček Ondřej [CZE002050] | |
Joneš Vlastimil [CZE002525] | |
Lár Jakub [CZE062904] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Šmétka Jan [CZE055152] | |
Téra Marek [CZE049748] |
Šimanovská Lucie | Hofman Jaroslav | Guzan Petr | Lár Jakub | Farská Jana | Bezstarosti Ondřej | Téra Marek | Hilčík Petr | Antonín Patrik | Janáček Ondřej | Joneš Vlastimil | Šmétka Jan | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Šimanovská Lucie | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | |
Hofman Jaroslav | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 2:1 | 2:1 | 2:1 | 2:1 | |
Guzan Petr | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 1:2 | 2:1 | 0:2 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | |
Lár Jakub | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | |
Farská Jana | 2:1 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 1:2 | 1:2 | 2:1 | |
Bezstarosti Ondřej | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 1:2 | 0:2 | |
Téra Marek | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | |
Hilčík Petr | 2:1 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | |
Antonín Patrik | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | |
Janáček Ondřej | 2:0 | 1:2 | 2:1 | 2:1 | 2:1 | 2:1 | 2:0 | 2:1 | 0:2 | 1:2 | 1:2 | |
Joneš Vlastimil | 2:1 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 2:1 | 2:0 | |
Šmétka Jan | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 0:2 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Hofman Jaroslav [CZE000767] | 33 | 22:6 |
2. | Joneš Vlastimil [CZE002525] | 24 | 17:11 |
3. | Janáček Ondřej [CZE002050] | 21 | 17:13 |
4. | Lár Jakub [CZE062904] | 21 | 15:9 |
5. | Farská Jana [CZE024452] | 18 | 16:13 |
6. | Antonín Patrik [CZE037455] | 18 | 15:12 |
7. | Šmétka Jan [CZE055152] | 18 | 14:11 |
8. | Hilčík Petr [CZE034062] | 15 | 13:13 |
9. | Guzan Petr [CZE029109] | 15 | 12:13 |
10. | Bezstarosti Ondřej [CZE057150] | 12 | 11:16 |
11. | Šimanovská Lucie [CZE062208] | 3 | 5:20 |
12. | Téra Marek [CZE049748] | 0 | 2:22 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Hofman Jaroslav [CZE000767] | 33 | 22:6 |
2. | Joneš Vlastimil [CZE002525] | 24 | 17:11 |
3. | Janáček Ondřej [CZE002050] | 21 | 17:13 |
4. | Lár Jakub [CZE062904] | 21 | 15:9 |
5. | Farská Jana [CZE024452] | 18 | 16:13 |
6. | Antonín Patrik [CZE037455] | 18 | 15:12 |
7. | Šmétka Jan [CZE055152] | 18 | 14:11 |
8. | Hilčík Petr [CZE034062] | 15 | 13:13 |
9. | Guzan Petr [CZE029109] | 15 | 12:13 |
10. | Bezstarosti Ondřej [CZE057150] | 12 | 11:16 |
11. | Šimanovská Lucie [CZE062208] | 3 | 5:20 |
12. | Téra Marek [CZE049748] | 0 | 2:22 |
Tento turnaj nemá přihlášky online