Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.10.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Veselý Milan |
Počet hráčů | 28 |
Typ turnaje | Klenečská šipka |
Místo | Haltrava, Klenčí pod Čerchovem |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Auervek Lukáš [CZE056878] | |
Dlouhá Dobromila [CZE061495] | |
Goubejová Petra [CZE062012] | |
Halík Václav [CZE067193] | |
Halíková Ludmila [CZE068067] | |
Hemissi Sami [WRD064596] | |
Horna Petr [CZE001883] | |
Jandová Jana [CZE068295] | |
Kantner Josef [CZE003449] | |
Mašát Petr [CZE051385] | |
Petrželka Miloš [CZE054766] | |
Plašil Radek [CZE002120] | |
Plašilová Iveta [CZE054970] | |
Richter Lukáš [CZE064873] | |
Řehoř Martin [CZE057724] | |
Strádal Milan [CZE021992] | |
Šindelář David [CZE065508] | |
Šindelář Petr [CZE061849] | |
Šťastný Karel [CZE040619] | |
Štorek František [CZE058923] | |
Tomková Pavlína [CZE065509] | |
Trůbl Marek [CZE051169] | |
Varga Bedřich [CZE053338] | |
Veleta Jaroslav [CZE064090] | |
Veleta Martin [CZE066348] | |
Veselý Milan [CZE007110] | |
Vosecký David [CZE059556] |
- Kantner Josef0
Kantner Josef 1 Řehoř Martin 0
Kantner Josef 1 Richter Lukáš 0
Kantner Josef 1 Štorek František 0 Vosecký David 0 Richter Lukáš 1
Veleta Jaroslav 0 Kantner Josef 1 Plašil Radek 0 Vosecký David 1
Veleta Jaroslav 1 Hemissi Sami 0 Petrželka Miloš 0 Kantner Josef 1 Dlouhá Dobromila 0 Plašil Radek 1 Auervek Lukáš 0 Vosecký David 1
Veleta Jaroslav 1 Mašát Petr 0 Petrželka Miloš 1 Veleta Martin 0 Šindelář David 0 Dlouhá Dobromila 1 Auervek Lukáš 1 Šindelář Petr 0
Halíková Ludmila 0 Veleta Jaroslav 1 Mašát Petr 1 Trůbl Marek 0 Petrželka Miloš 1 Goubejová Petra 0 Veleta Martin 1 0 Šindelář David 1 Varga Bedřich 0 Halík Václav 0 Dlouhá Dobromila 1 Strádal Milan 0 Auervek Lukáš 1 Tomková Pavlína 0 Šindelář Petr 1
Volný_los 0 Halíková Ludmila 1 Horna Petr 0 Mašát Petr 1 Jandová Jana 0 Petrželka Miloš 1 Veleta Martin 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Šindelář David 1 Plašilová Iveta 0 Halík Václav 1 Strádal Milan 1 Veselý Milan 0 Tomková Pavlína 1 Volný_los 0
Šindelář Petr 1 Volný_los 0 Halíková Ludmila 0 Richter Lukáš 1 Kantner Josef 1 Horna Petr 0 Auervek Lukáš 1 Mašát Petr 0 Dlouhá Dobromila 1 Jandová Jana 0 Řehoř Martin 1 Petrželka Miloš 0 Hemissi Sami 1 Veleta Martin 0 Varga Bedřich 1 Volný_los 0 1 Volný_los 0 Šindelář David 0 Šťastný Karel 1 Goubejová Petra 1 Plašilová Iveta 0 Halík Václav 0 Vosecký David 1 Trůbl Marek 1 Strádal Milan 0 Štorek František 1 Veselý Milan 0 Veleta Jaroslav 1 Tomková Pavlína 0 Plašil Radek 1 Volný_los 0
Šindelář Petr 0 Richter Lukáš 1 Kantner Josef 1 Auervek Lukáš 0 Dlouhá Dobromila 0 Řehoř Martin 1 Hemissi Sami 1 Varga Bedřich 0 0 Šťastný Karel 1 Goubejová Petra 0 Vosecký David 1 Trůbl Marek 0 Štorek František 1 Veleta Jaroslav 0 Plašil Radek 1
Richter Lukáš 1 Kantner Josef 0 Řehoř Martin 1 Hemissi Sami 0 Šťastný Karel 1 Vosecký David 0 Štorek František 1 Plašil Radek 0
Richter Lukáš 0 Řehoř Martin 1 Šťastný Karel 1 Štorek František 0
Řehoř Martin 0 Šťastný Karel 1
Šťastný Karel 0 Kantner Josef 1
- Kantner Josef0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kantner Josef [CZE003449] |
2. | Šťastný Karel [CZE040619] |
3. | Řehoř Martin [CZE057724] |
4. | Richter Lukáš [CZE064873] |
5. | Štorek František [CZE058923] |
5. | Vosecký David [CZE059556] |
7. | Veleta Jaroslav [CZE064090] |
7. | Plašil Radek [CZE002120] |
9. | Auervek Lukáš [CZE056878] |
9. | Dlouhá Dobromila [CZE061495] |
9. | Petrželka Miloš [CZE054766] |
9. | Hemissi Sami [WRD064596] |
13. | Šindelář Petr [CZE061849] |
13. | Šindelář David [CZE065508] |
13. | Veleta Martin [CZE066348] |
13. | Mašát Petr [CZE051385] |
17. | Tomková Pavlína [CZE065509] |
17. | Strádal Milan [CZE021992] |
17. | Halík Václav [CZE067193] |
17. | Varga Bedřich [CZE053338] |
17. | [] |
17. | Goubejová Petra [CZE062012] |
17. | Trůbl Marek [CZE051169] |
17. | Halíková Ludmila [CZE068067] |
25. | Veselý Milan [CZE007110] |
25. | Plašilová Iveta [CZE054970] |
25. | Jandová Jana [CZE068295] |
25. | Horna Petr [CZE001883] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kantner Josef [CZE003449] |
2. | Šťastný Karel [CZE040619] |
3. | Řehoř Martin [CZE057724] |
4. | Richter Lukáš [CZE064873] |
5. | Štorek František [CZE058923] |
5. | Vosecký David [CZE059556] |
7. | Veleta Jaroslav [CZE064090] |
7. | Plašil Radek [CZE002120] |
9. | Auervek Lukáš [CZE056878] |
9. | Dlouhá Dobromila [CZE061495] |
9. | Petrželka Miloš [CZE054766] |
9. | Hemissi Sami [WRD064596] |
13. | Šindelář Petr [CZE061849] |
13. | Šindelář David [CZE065508] |
13. | Veleta Martin [CZE066348] |
13. | Mašát Petr [CZE051385] |
17. | Tomková Pavlína [CZE065509] |
17. | Strádal Milan [CZE021992] |
17. | Halík Václav [CZE067193] |
17. | Varga Bedřich [CZE053338] |
17. | [] |
17. | Goubejová Petra [CZE062012] |
17. | Trůbl Marek [CZE051169] |
17. | Halíková Ludmila [CZE068067] |
25. | Veselý Milan [CZE007110] |
25. | Plašilová Iveta [CZE054970] |
25. | Jandová Jana [CZE068295] |
25. | Horna Petr [CZE001883] |
Tento turnaj nemá přihlášky online