Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.09.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Bureš Karel |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Litoměřice Pokratická Hospůdka |
Místo | Pokratická hospůdka, U kapličky 443/1, Litoměřice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balušík Marek [CZE062854] | |
Bureš Karel [CZE050682] | |
Fraňková Klára [CZE039977] | |
Chloupek Radim [CZE010722] | |
Kutzler Ludvík [CZE008637] | |
Pavlát Tomáš [CZE037067] | |
Pokorný Vlastimil [CZE000823] | |
Porde Radek [CZE060253] | |
Suchý Michal [CZE011383] | |
Tájek Pavel [CZE045732] |
- Pokorný Vlastimil0
Pokorný Vlastimil 1 Balušík Marek 0
Kutzler Ludvík 0 Pokorný Vlastimil 1
Bureš Karel 0 Kutzler Ludvík 1 Pokorný Vlastimil 1 Chloupek Radim 0
Bureš Karel 1 Fraňková Klára 0 Suchý Michal 0 Pokorný Vlastimil 1
Porde Radek 0 Bureš Karel 2 Volný_los 0 Fraňková Klára 1 Volný_los 0 Suchý Michal 1 Tájek Pavel 0 Pokorný Vlastimil 2
Volný_los 0 Porde Radek 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Tájek Pavel 1 Volný_los 0
Balušík Marek 1 Volný_los 0 Porde Radek 0 Pokorný Vlastimil 1 Suchý Michal 1 Volný_los 0 Kutzler Ludvík 1 Volný_los 0 Chloupek Radim 1 Volný_los 0 Fraňková Klára 1 Volný_los 0 Pavlát Tomáš 1 Tájek Pavel 0 Bureš Karel 1 Volný_los 0
Balušík Marek 1 Pokorný Vlastimil 0 Suchý Michal 0 Kutzler Ludvík 1 Chloupek Radim 1 Fraňková Klára 0 Pavlát Tomáš 1 Bureš Karel 0
Balušík Marek 1 Kutzler Ludvík 0 Chloupek Radim 0 Pavlát Tomáš 1
Balušík Marek 0 Pavlát Tomáš 1
Pavlát Tomáš 0 Pokorný Vlastimil 1
- Pokorný Vlastimil0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
2. | Pavlát Tomáš [CZE037067] |
3. | Balušík Marek [CZE062854] |
4. | Kutzler Ludvík [CZE008637] |
5. | Bureš Karel [CZE050682] |
5. | Chloupek Radim [CZE010722] |
7. | Fraňková Klára [CZE039977] |
7. | Suchý Michal [CZE011383] |
9. | Tájek Pavel [CZE045732] |
9. | Porde Radek [CZE060253] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
2. | Pavlát Tomáš [CZE037067] |
3. | Balušík Marek [CZE062854] |
4. | Kutzler Ludvík [CZE008637] |
5. | Bureš Karel [CZE050682] |
5. | Chloupek Radim [CZE010722] |
7. | Fraňková Klára [CZE039977] |
7. | Suchý Michal [CZE011383] |
9. | Tájek Pavel [CZE045732] |
9. | Porde Radek [CZE060253] |
Tento turnaj nemá přihlášky online