Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.09.2020 |
Název | hanušovická pivniča 16 |
Rozhodčí | Arlt Jiří |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | ČDS Cup Olomouc II. |
Místo | Hanušovická pivnička, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Arlt Jiří [CZE027436] | |
Baďura Radek [CZE056018] | |
Beránek Martin [CZE019779] | |
Drtil Pavel [CZE053159] | |
Fiala Michal [CZE062260] | |
Fiala Roman [CZE058746] | |
Kaplan Miroslav [CZE038006] | |
Sádecký Branislav [CZE053740] | |
Selucký Bohumil [CZE019217] | |
Sobotková Eva [CZE035591] | |
Srnec Jan [CZE029561] | |
Tomík Marek [CZE060482] | |
Uherko Rostislav [CZE031324] |
- Tomík Marek0
Tomík Marek 1 Sobotková Eva 0
Tomík Marek 1 Baďura Radek 0
Drtil Pavel 0 Tomík Marek 1 Arlt Jiří 0 Baďura Radek 1
Srnec Jan 0 Drtil Pavel 1 Fiala Michal 0 Arlt Jiří 1
Sádecký Branislav 0 Srnec Jan 1 Drtil Pavel 1 Fiala Roman 0 Fiala Michal 1 Selucký Bohumil 0 Arlt Jiří 1 Uherko Rostislav 0
Volný_los 0 Sádecký Branislav 1 Kaplan Miroslav 0 Drtil Pavel 1 Volný_los 0 Fiala Michal 1 Arlt Jiří 1 Volný_los 0
Sobotková Eva 1 Volný_los 0 Sádecký Branislav 0 Uherko Rostislav 1 Tomík Marek 1 Kaplan Miroslav 0 Selucký Bohumil 1 Drtil Pavel 0 Baďura Radek 1 Volný_los 0 Fiala Michal 0 Fiala Roman 1 Srnec Jan 1 Arlt Jiří 0 Beránek Martin 1 Volný_los 0
Sobotková Eva 1 Uherko Rostislav 0 Tomík Marek 1 Selucký Bohumil 0 Baďura Radek 1 Fiala Roman 0 Srnec Jan 0 Beránek Martin 1
Sobotková Eva 1 Tomík Marek 0 Baďura Radek 0 Beránek Martin 1
Sobotková Eva 0 Beránek Martin 1
Beránek Martin 0 Tomík Marek 1
- Tomík Marek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tomík Marek [CZE060482] |
2. | Beránek Martin [CZE019779] |
3. | Sobotková Eva [CZE035591] |
4. | Baďura Radek [CZE056018] |
5. | Drtil Pavel [CZE053159] |
5. | Arlt Jiří [CZE027436] |
7. | Srnec Jan [CZE029561] |
7. | Fiala Michal [CZE062260] |
9. | Uherko Rostislav [CZE031324] |
9. | Selucký Bohumil [CZE019217] |
9. | Fiala Roman [CZE058746] |
9. | Sádecký Branislav [CZE053740] |
13. | Kaplan Miroslav [CZE038006] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tomík Marek [CZE060482] |
2. | Beránek Martin [CZE019779] |
3. | Sobotková Eva [CZE035591] |
4. | Baďura Radek [CZE056018] |
5. | Drtil Pavel [CZE053159] |
5. | Arlt Jiří [CZE027436] |
7. | Srnec Jan [CZE029561] |
7. | Fiala Michal [CZE062260] |
9. | Uherko Rostislav [CZE031324] |
9. | Selucký Bohumil [CZE019217] |
9. | Fiala Roman [CZE058746] |
9. | Sádecký Branislav [CZE053740] |
13. | Kaplan Miroslav [CZE038006] |
Tento turnaj nemá přihlášky online