Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.09.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Vokoun Martin |
Počet hráčů | 33 |
Typ turnaje | Open Litoměřicko jednotlivci |
Místo | Pohostinství Charvatce, Charvatce |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Adamus David [CZE051028] | |
Ajam Zaher [CZE066878] | |
Bulka Josef [CZE032632] | |
David Petr [CZE008537] | |
Fidler Ladislav [CZE016681] | |
Franěk Pavel [CZE064687] | |
Gunar Michal [CZE063544] | |
Heřman Tomáš [CZE053923] | |
Hudeček Václav [CZE006323] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Jiroutek Miloš [CZE056913] | |
Jiroutek Radek [CZE058953] | |
Klicpouch Jiří [CZE055479] | |
Kováč Miroslav [CZE061449] | |
Kováč Tomáš [CZE057454] | |
Krotík Boleslav [CZE001129] | |
Kutzler Martin [CZE046280] | |
Matějček Jan [CZE006483] | |
Matoušek Tomáš [CZE068437] | |
Minárik Petr [CZE065496] | |
Novák Miroslav [CZE054955] | |
Ondrejčík Milan [CZE044754] | |
Pallas Pavel [CZE009061] | |
Páv Josef [CZE055105] | |
Řepík Roman [CZE008452] | |
Římovský David [CZE056643] | |
Strecker Libor [CZE013862] | |
Stuchlý Lukáš [CZE054954] | |
Stuchlý Milan [CZE056267] | |
Švanda Martin [CZE043766] | |
Vokoun Martin [CZE020333] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Januš Jakub [CZE005378] |
2. | Fidler Ladislav [CZE016681] |
3. | Švanda Martin [CZE043766] |
4. | Krotík Boleslav [CZE001129] |
5. | Matoušek Tomáš [CZE068437] |
6. | Řepík Roman [CZE008452] |
7. | David Petr [CZE008537] |
8. | Páv Josef [CZE055105] |
9. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
10. | Kutzler Martin [CZE046280] |
11. | Kováč Tomáš [CZE057454] |
12. | Minárik Petr [CZE065496] |
13. | Adamus David [CZE051028] |
14. | Římovský David [CZE056643] |
15. | Pallas Pavel [CZE009061] |
16. | Franěk Pavel [CZE064687] |
17. | Stuchlý Milan [CZE056267] |
18. | Heřman Tomáš [CZE053923] |
19. | Ondrejčík Milan [CZE044754] |
20. | Matějček Jan [CZE006483] |
21. | Stuchlý Lukáš [CZE054954] |
22. | Kováč Miroslav [CZE061449] |
23. | Vokoun Martin [CZE020333] |
24. | [] |
25. | Ajam Zaher [CZE066878] |
26. | Jiroutek Radek [CZE058953] |
27. | Bulka Josef [CZE032632] |
28. | Novák Miroslav [CZE054955] |
29. | Strecker Libor [CZE013862] |
30. | Gunar Michal [CZE063544] |
31. | Klicpouch Jiří [CZE055479] |
32. | Jiroutek Miloš [CZE056913] |
33. | Hudeček Václav [CZE006323] |
Tento turnaj nemá přihlášky online