Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.09.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Seidel Lukáš |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | JC Liberec Václavka |
Místo | Restaurace Václavka, Liberec |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hýča Lukáš [CZE067217] | |
Seidel Lukáš [CZE060967] | |
Šilhánová Petra [CZE067214] | |
Vunderer Milan [CZE063637] | |
Vundererová Eliška [CZE066743] | |
Vundererová Martina [CZE063813] | |
XXXKorbel Josef [HOST_20] | |
XXXSkalík Karel [HOST_7] | |
XXXUrešová Blanka [HOST_22] |
Vunderer Milan | XXXUrešová Blanka | Vundererová Eliška | Šilhánová Petra | Vundererová Martina | XXXKorbel Josef | XXXSkalík Karel | Seidel Lukáš | Hýča Lukáš | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vunderer Milan | 2:0 | 2:0 | 1:1 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 1:2 | |
XXXUrešová Blanka | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 1:1 | 0:2 | 0:2 | 1:1 | 0:2 | |
Vundererová Eliška | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | |
Šilhánová Petra | 1:1 | 2:1 | 0:2 | 0:2 | 1:1 | 1:1 | 0:2 | 1:2 | |
Vundererová Martina | 0:2 | 1:1 | 0:2 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 2:1 | |
XXXKorbel Josef | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 1:1 | 2:1 | 1:2 | 2:0 | 2:0 | |
XXXSkalík Karel | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 1:1 | 0:2 | 2:1 | 0:2 | 0:2 | |
Seidel Lukáš | 2:0 | 1:1 | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | |
Hýča Lukáš | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
. | Vunderer Milan [CZE063637] | 16 | 12:5 |
. | Seidel Lukáš [CZE060967] | 16 | 12:5 |
3. | XXXKorbel Josef [HOST_20] | 16 | 12:6 |
4. | Vundererová Eliška [CZE066743] | 15 | 10:6 |
5. | Vundererová Martina [CZE063813] | 13 | 10:9 |
6. | Hýča Lukáš [CZE067217] | 12 | 9:10 |
7. | XXXSkalík Karel [HOST_7] | 7 | 5:12 |
8. | Šilhánová Petra [CZE067214] | 6 | 6:12 |
9. | XXXUrešová Blanka [HOST_22] | 2 | 3:14 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
. | Vunderer Milan [CZE063637] | 16 | 12:5 |
. | Seidel Lukáš [CZE060967] | 16 | 12:5 |
3. | XXXKorbel Josef [HOST_20] | 16 | 12:6 |
4. | Vundererová Eliška [CZE066743] | 15 | 10:6 |
5. | Vundererová Martina [CZE063813] | 13 | 10:9 |
6. | Hýča Lukáš [CZE067217] | 12 | 9:10 |
7. | XXXSkalík Karel [HOST_7] | 7 | 5:12 |
8. | Šilhánová Petra [CZE067214] | 6 | 6:12 |
9. | XXXUrešová Blanka [HOST_22] | 2 | 3:14 |
Tento turnaj nemá přihlášky online