Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.09.2020
NázevJEDNOTLIVCI
RozhodčíHojsák Jan
Počet hráčů30
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoU Švehly, Praha - Záběhlice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Batcheva Mariana [WRD064895]
Davídek David [CZE063408]
Dobiášovský Petr [CZE001334]
Döme Matěj [CZE000455]
Grézl Filip [CZE068409]
Gutvirt Petr [CZE001292]
Hojsák Jan [CZE029185]
Jedlička Marek [CZE060260]
Kameník Tomáš [CZE062967]
Kapal Tomáš [CZE048907]
Kopecký Jiří [CZE064056]
Kotek Tomáš [CZE065378]
Kouřil Tomáš [CZE067443]
Krejčík Jiří [CZE062199]
Marek Jakub [CZE068318]
Mařík Rudolf [CZE055834]
Nejedlá Hana [CZE037495]
Nejedlý Daniel [CZE031721]
Oliva Oldřich [CZE064894]
Petr Štěpán [CZE065341]
Přibyl Robert [CZE063736]
Rajmanová Marcela [CZE032807]
Roch Petr [CZE011278]
Řehák Adam [CZE068322]
Slabý Jaroslav [CZE060607]
Stiborek David [CZE065829]
Syrový Jindřich [CZE059518]
Vavro Tomáš [WRD067730]
Zerzán Miloš [CZE064613]
Ženata Luboš [CZE055582]
1JEDNOTLIVCI
Žádné utkání
2JEDNOTLIVCI
Žádné utkání
3JEDNOTLIVCI
Žádné utkání
4JEDNOTLIVCI
Žádné utkání
  •  Stiborek David0
  • Nejedlý Daniel0
    Stiborek David1
  •  
  • Přibyl Robert0
    Nejedlý Daniel1
  •  
  • Roch Petr0
    Přibyl Robert1
  •  
  • Nejedlý Daniel1
    Döme Matěj0
  •  
  • Kameník Tomáš0
    Roch Petr1
  •  
  • Zerzán Miloš0
    Nejedlý Daniel1
  •  
  • Mařík Rudolf0
    Kameník Tomáš1
  •  
  • Roch Petr1
    Kapal Tomáš0
  •  
  • Zerzán Miloš1
    Ženata Luboš0
  •  
  • Kopecký Jiří0
    Nejedlý Daniel1
  •  
  • Mařík Rudolf1
    Nejedlá Hana0
  •  
  • Roch Petr1
    Syrový Jindřich0
  •  
  • Zerzán Miloš1
    Gutvirt Petr0
  •  
  • Slabý Jaroslav0
    Kopecký Jiří1
  •  
  • Jedlička Marek0
    Mařík Rudolf1
  •  
  • Nejedlá Hana1
    Petr Štěpán0
  •  
  • Roch Petr1
    Hojsák Jan0
  •  
  • Grézl Filip0
    Syrový Jindřich1
  •  
  • Zerzán Miloš1
    Rajmanová Marcela0
  •  
  • Gutvirt Petr1
    Vavro Tomáš0
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Batcheva Mariana0
  •  
  • Kotek Tomáš0
    Kopecký Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Jedlička Marek1
  •  
  • Kouřil Tomáš0
    Nejedlá Hana1
  •  
  • Davídek David0
    Roch Petr1
  •  
  • Marek Jakub0
    Grézl Filip1
  •  
  • Zerzán Miloš1
    Krejčík Jiří0
  •  
  • Gutvirt Petr1
    Oliva Oldřich0
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Řehák Adam0
  •  
  • Kotek Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kopecký Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Jedlička Marek0
    Kapal Tomáš1
  •  
  • Kouřil Tomáš0
    Batcheva Mariana1
  •  
  • Nejedlá Hana0
    Stiborek David1
  •  
  • Davídek David0
    Kameník Tomáš1
  •  
  • Vavro Tomáš1
    Roch Petr0
  •  
  • Marek Jakub0
    Rajmanová Marcela1
  •  
  • Grézl Filip0
    Döme Matěj1
  •  
  • Zerzán Miloš0
    Nejedlý Daniel1
  •  
  • Syrový Jindřich1
    Krejčík Jiří0
  •  
  • Přibyl Robert1
    Gutvirt Petr0
  •  
  • Oliva Oldřich0
    Hojsák Jan1
  •  
  • Ženata Luboš1
    Slabý Jaroslav0
  •  
  • Petr Štěpán1
    Řehák Adam0
  •  
  • Kotek Tomáš0
    Dobiášovský Petr1
  •  
  • Mařík Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Kopecký Jiří0
    Kapal Tomáš1
  •  
  • Batcheva Mariana0
    Stiborek David1
  •  
  • Kameník Tomáš1
    Vavro Tomáš0
  •  
  • Rajmanová Marcela0
    Döme Matěj1
  •  
  • Nejedlý Daniel1
    Syrový Jindřich0
  •  
  • Přibyl Robert1
    Hojsák Jan0
  •  
  • Ženata Luboš1
    Petr Štěpán0
  •  
  • Dobiášovský Petr1
    Mařík Rudolf0
  •  
  • Kapal Tomáš0
    Stiborek David1
  •  
  • Kameník Tomáš0
    Döme Matěj1
  •  
  • Nejedlý Daniel0
    Přibyl Robert1
  •  
  • Ženata Luboš0
    Dobiášovský Petr1
  •  
  • Stiborek David1
    Döme Matěj0
  •  
  • Přibyl Robert0
    Dobiášovský Petr1
  •  
  • Stiborek David0
    Dobiášovský Petr1
  •  
  • Dobiášovský Petr1
    Stiborek David0
  •  
  •  Dobiášovský Petr0
#Hráč nebo pár
1.Dobiášovský Petr [CZE001334]
2.Stiborek David [CZE065829]
3.Nejedlý Daniel [CZE031721]
4.Přibyl Robert [CZE063736]
5.Roch Petr [CZE011278]
5.Döme Matěj [CZE000455]
7.Kameník Tomáš [CZE062967]
7.Zerzán Miloš [CZE064613]
9.Kopecký Jiří [CZE064056]
9.Ženata Luboš [CZE055582]
9.Kapal Tomáš [CZE048907]
9.Mařík Rudolf [CZE055834]
13.Slabý Jaroslav [CZE060607]
13.Gutvirt Petr [CZE001292]
13.Syrový Jindřich [CZE059518]
13.Nejedlá Hana [CZE037495]
17.Kotek Tomáš [CZE065378]
17.Batcheva Mariana [WRD064895]
17.Vavro Tomáš [WRD067730]
17.Rajmanová Marcela [CZE032807]
17.Grézl Filip [CZE068409]
17.Hojsák Jan [CZE029185]
17.Petr Štěpán [CZE065341]
17.Jedlička Marek [CZE060260]
25.Řehák Adam [CZE068322]
25.Oliva Oldřich [CZE064894]
25.Krejčík Jiří [CZE062199]
25.Marek Jakub [CZE068318]
25.Davídek David [CZE063408]
25.Kouřil Tomáš [CZE067443]
#Hráč nebo pár
1.Dobiášovský Petr [CZE001334]
2.Stiborek David [CZE065829]
3.Nejedlý Daniel [CZE031721]
4.Přibyl Robert [CZE063736]
5.Roch Petr [CZE011278]
5.Döme Matěj [CZE000455]
7.Kameník Tomáš [CZE062967]
7.Zerzán Miloš [CZE064613]
9.Kopecký Jiří [CZE064056]
9.Ženata Luboš [CZE055582]
9.Kapal Tomáš [CZE048907]
9.Mařík Rudolf [CZE055834]
13.Slabý Jaroslav [CZE060607]
13.Gutvirt Petr [CZE001292]
13.Syrový Jindřich [CZE059518]
13.Nejedlá Hana [CZE037495]
17.Kotek Tomáš [CZE065378]
17.Batcheva Mariana [WRD064895]
17.Vavro Tomáš [WRD067730]
17.Rajmanová Marcela [CZE032807]
17.Grézl Filip [CZE068409]
17.Hojsák Jan [CZE029185]
17.Petr Štěpán [CZE065341]
17.Jedlička Marek [CZE060260]
25.Řehák Adam [CZE068322]
25.Oliva Oldřich [CZE064894]
25.Krejčík Jiří [CZE062199]
25.Marek Jakub [CZE068318]
25.Davídek David [CZE063408]
25.Kouřil Tomáš [CZE067443]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz