Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.09.2020
Název501DO
RozhodčíLabantová Radka
Počet hráčů18
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoNa Cibulkách , Praha 3
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bejček Petr [CZE046987]
Bleha Jan [CZE023472]
Döme Matěj [CZE000455]
Dvořák Miloš [CZE000960]
Forman Petr [CZE060750]
Helebrant Robert [CZE059715]
Holečková Iveta [CZE024816]
Labantová Radka [CZE040489]
Materna Tomáš [CZE062422]
Onduš Vladimír [CZE044941]
Pavlík Ondřej [CZE060420]
Pelich Jiří [CZE049793]
Roch Petr [CZE011278]
Semrád Filip [CZE065938]
Slabý Jaroslav [CZE060607]
Šimáček Petr [CZE042382]
Šimák Jan [CZE060820]
Vankát Karel [CZE062361]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
  •  Pelich Jiří0
  • Pavlík Ondřej0
    Pelich Jiří1
  •  
  • Pavlík Ondřej1
    Slabý Jaroslav0
  •  
  • Šimáček Petr0
    Pavlík Ondřej1
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Döme Matěj0
  •  
  • Šimák Jan0
    Šimáček Petr1
  •  
  • Dvořák Miloš0
    Slabý Jaroslav1
  •  
  • Šimák Jan1
    Semrád Filip0
  •  
  • Vankát Karel0
    Šimáček Petr1
  •  
  • Dvořák Miloš1
    Materna Tomáš0
  •  
  • Onduš Vladimír0
    Slabý Jaroslav1
  •  
  • Šimák Jan1
    Helebrant Robert0
  •  
  • Vankát Karel1
    Bleha Jan0
  •  
  • Dvořák Miloš1
    Bejček Petr0
  •  
  • Labantová Radka0
    Onduš Vladimír1
  •  
  • Forman Petr0
    Šimák Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Helebrant Robert1
  •  
  • Volný_los0
    Vankát Karel1
  •  
  • Volný_los0
    Bleha Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Dvořák Miloš1
  •  
  • Volný_los0
    Bejček Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Labantová Radka1
  •  
  • Onduš Vladimír1
    Holečková Iveta0
  •  
  • Volný_los0
    Forman Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Onduš Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Holečková Iveta1
    Volný_los0
  •  
  • Forman Petr0
    Šimáček Petr1
  •  
  • Pelich Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Labantová Radka1
    Volný_los0
  •  
  • Döme Matěj1
    Volný_los0
  •  
  • Bejček Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Dvořák Miloš1
    Volný_los0
  •  
  • Semrád Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Bleha Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Roch Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Vankát Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Pavlík Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Helebrant Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Materna Tomáš1
    Onduš Vladimír0
  •  
  • Šimák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Holečková Iveta0
    Šimáček Petr1
  •  
  • Pelich Jiří1
    Labantová Radka0
  •  
  • Döme Matěj1
    Bejček Petr0
  •  
  • Dvořák Miloš0
    Semrád Filip1
  •  
  • Bleha Jan0
    Roch Petr1
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Vankát Karel0
  •  
  • Pavlík Ondřej1
    Helebrant Robert0
  •  
  • Materna Tomáš1
    Šimák Jan0
  •  
  • Šimáček Petr0
    Pelich Jiří1
  •  
  • Döme Matěj1
    Semrád Filip0
  •  
  • Roch Petr1
    Slabý Jaroslav0
  •  
  • Pavlík Ondřej1
    Materna Tomáš0
  •  
  • Pelich Jiří1
    Döme Matěj0
  •  
  • Roch Petr1
    Pavlík Ondřej0
  •  
  • Pelich Jiří0
    Roch Petr1
  •  
  • Roch Petr0
    Pelich Jiří1
  •  
  •  Pelich Jiří0
#Hráč nebo pár
1.Pelich Jiří [CZE049793]
2.Roch Petr [CZE011278]
3.Pavlík Ondřej [CZE060420]
4.Slabý Jaroslav [CZE060607]
5.Šimáček Petr [CZE042382]
5.Döme Matěj [CZE000455]
7.Šimák Jan [CZE060820]
7.Dvořák Miloš [CZE000960]
9.Onduš Vladimír [CZE044941]
9.Materna Tomáš [CZE062422]
9.Vankát Karel [CZE062361]
9.Semrád Filip [CZE065938]
13.Labantová Radka [CZE040489]
13.Bejček Petr [CZE046987]
13.Bleha Jan [CZE023472]
13.Helebrant Robert [CZE059715]
17.Holečková Iveta [CZE024816]
17.Forman Petr [CZE060750]
#Hráč nebo pár
1.Pelich Jiří [CZE049793]
2.Roch Petr [CZE011278]
3.Pavlík Ondřej [CZE060420]
4.Slabý Jaroslav [CZE060607]
5.Šimáček Petr [CZE042382]
5.Döme Matěj [CZE000455]
7.Šimák Jan [CZE060820]
7.Dvořák Miloš [CZE000960]
9.Onduš Vladimír [CZE044941]
9.Materna Tomáš [CZE062422]
9.Vankát Karel [CZE062361]
9.Semrád Filip [CZE065938]
13.Labantová Radka [CZE040489]
13.Bejček Petr [CZE046987]
13.Bleha Jan [CZE023472]
13.Helebrant Robert [CZE059715]
17.Holečková Iveta [CZE024816]
17.Forman Petr [CZE060750]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz