Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.05.2019 |
Název | Maršovák |
Rozhodčí | Horák Karel |
Počet hráčů | 31 |
Typ turnaje | Orel Dart Open (Maršovák) |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Dvořáková Monika [CZE005750] | |
Erban Jiří [CZE053288] | |
Hampl Petr [CZE018448] | |
Hendrych Daniel [CZE042296] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Chrenko Ludvík [CZE002513] | |
Kárász Josef [CZE034819] | |
Klempíř Petr [CZE021128] | |
Klempířová Erika [CZE021129] | |
Kocian Rudolf [CZE058088] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Korotvička Ondřej [CZE063886] | |
Korotvička Tomáš [CZE063885] | |
Kubec Václav [CZE042466] | |
Mann Josef [CZE038392] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Mervart Martin [CZE054377] | |
Mrštný František [CZE028041] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Pecina Jiří [CZE054216] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
Trejtnarová Irena [CZE036841] | |
Varga Josef [CZE059257] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
Vladyka Petr [CZE043624] | |
XXXMíl Jindřich [CZE001776] | |
Zelený Radim [CZE001565] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Pecina Jiří [CZE054216] |
2. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
3. | Svoboda Libor [CZE026803] |
4. | Klempíř Petr [CZE021128] |
5. | Kárász Josef [CZE034819] |
6. | Mann Josef [CZE038392] |
7. | Zelený Radim [CZE001565] |
8. | Mervart Martin [CZE054377] |
9. | Kocian Rudolf [CZE058088] |
10. | Vladyka Petr [CZE043624] |
11. | XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
12. | Vladyka Petr [CZE037284] |
13. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
14. | Demuth Petr [CZE030467] |
15. | Chrenko Ludvík [CZE002513] |
16. | Dvořáková Monika [CZE005750] |
17. | Klempířová Erika [CZE021129] |
18. | Korotvička Tomáš [CZE063885] |
19. | Mrštný František [CZE028041] |
20. | Mannová Alena [CZE053232] |
21. | Erban Jiří [CZE053288] |
22. | Horák Karel [CZE021132] |
23. | Varga Josef [CZE059257] |
24. | Hampl Petr [CZE018448] |
25. | Trejtnarová Irena [CZE036841] |
26. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
27. | Kubec Václav [CZE042466] |
28. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
29. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
30. | Korotvička Ondřej [CZE063886] |
31. | Štefl Dominik [CZE030844] |
Tento turnaj nemá přihlášky online