Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.09.2020
NázevJednotlivce Pyrát
RozhodčíGrätzová Monika
Počet hráčů18
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoPyrát Bar, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bičiště Lukáš [CZE067953]
Dědková Jana [CZE059976]
Dlouhý Josef [CZE067294]
Donát Petr [CZE064893]
Dostálek Stanislav [CZE008327]
Eger Patrik [CZE056231]
Egerová Miroslava [CZE061079]
Fazekaš Roman [CZE058011]
Forman Bohumil [CZE060237]
Grätzová Monika [CZE061704]
Homola Jiří [CZE002309]
Kozelka Václav [CZE057907]
Kulík Pavel [CZE061170]
Němec Pavel [CZE062785]
Nová Tereza [CZE000770]
Turek Michael [CZE043875]
Zeman Lubomír [CZE066986]
Žďárský Lubomír [CZE065689]
1Jednotlivce Pyrát
Žádné utkání
2Jednotlivce Pyrát
Žádné utkání
3Jednotlivce Pyrát
Žádné utkání
4
Žádné utkání
  •  Donát Petr0
  • Donát Petr1
    Dlouhý Josef0
  •  
  • Kulík Pavel0
    Donát Petr1
  •  
  • Kulík Pavel1
    Němec Pavel0
  •  
  • Fazekaš Roman0
    Donát Petr1
  •  
  • Kulík Pavel1
    Homola Jiří0
  •  
  • Fazekaš Roman1
    Turek Michael0
  •  
  • Zeman Lubomír0
    Kulík Pavel1
  •  
  • Žďárský Lubomír0
    Homola Jiří1
  •  
  • Grätzová Monika0
    Fazekaš Roman1
  •  
  • Dědková Jana0
    Turek Michael1
  •  
  • Kozelka Václav0
    Zeman Lubomír1
  •  
  • Žďárský Lubomír1
    Bičiště Lukáš0
  •  
  • Grätzová Monika1
    Egerová Miroslava0
  •  
  • Dědková Jana1
    Forman Bohumil0
  •  
  • Kozelka Václav1
    Nová Tereza0
  •  
  • Volný_los0
    Zeman Lubomír1
  •  
  • Volný_los0
    Žďárský Lubomír1
  •  
  • Volný_los0
    Bičiště Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Grätzová Monika1
  •  
  • Volný_los0
    Egerová Miroslava1
  •  
  • Volný_los0
    Dědková Jana1
  •  
  • Forman Bohumil1
    Dostálek Stanislav0
  •  
  • Volný_los0
    Kozelka Václav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Forman Bohumil1
    Volný_los0
  •  
  • Eger Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Kozelka Václav0
    Dostálek Stanislav1
  •  
  • Dědková Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Homola Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Kulík Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Egerová Miroslava1
    Volný_los0
  •  
  • Grätzová Monika1
    Volný_los0
  •  
  • Donát Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Bičiště Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Dlouhý Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Žďárský Lubomír1
    Volný_los0
  •  
  • Turek Michael1
    Volný_los0
  •  
  • Zeman Lubomír1
    Volný_los0
  •  
  • Fazekaš Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Němec Pavel1
    Forman Bohumil0
  •  
  • Nová Tereza1
    Volný_los0
  •  
  • Eger Patrik1
    Dostálek Stanislav0
  •  
  • Dědková Jana0
    Homola Jiří1
  •  
  • Kulík Pavel1
    Egerová Miroslava0
  •  
  • Grätzová Monika0
    Donát Petr1
  •  
  • Bičiště Lukáš0
    Dlouhý Josef1
  •  
  • Žďárský Lubomír0
    Turek Michael1
  •  
  • Zeman Lubomír0
    Fazekaš Roman1
  •  
  • Němec Pavel1
    Nová Tereza0
  •  
  • Eger Patrik1
    Homola Jiří0
  •  
  • Kulík Pavel0
    Donát Petr1
  •  
  • Dlouhý Josef1
    Turek Michael0
  •  
  • Fazekaš Roman0
    Němec Pavel1
  •  
  • Eger Patrik1
    Donát Petr0
  •  
  • Dlouhý Josef1
    Němec Pavel0
  •  
  • Eger Patrik1
    Dlouhý Josef0
  •  
  • Eger Patrik1
    Donát Petr0
  •  
  •  Eger Patrik0
#Hráč nebo pár
1.Eger Patrik [CZE056231]
2.Donát Petr [CZE064893]
3.Dlouhý Josef [CZE067294]
4.Kulík Pavel [CZE061170]
5.Němec Pavel [CZE062785]
5.Fazekaš Roman [CZE058011]
7.Homola Jiří [CZE002309]
7.Turek Michael [CZE043875]
9.Dědková Jana [CZE059976]
9.Grätzová Monika [CZE061704]
9.Žďárský Lubomír [CZE065689]
9.Zeman Lubomír [CZE066986]
13.Forman Bohumil [CZE060237]
13.Egerová Miroslava [CZE061079]
13.Bičiště Lukáš [CZE067953]
13.Kozelka Václav [CZE057907]
17.Dostálek Stanislav [CZE008327]
17.Nová Tereza [CZE000770]
#Hráč nebo pár
1.Eger Patrik [CZE056231]
2.Donát Petr [CZE064893]
3.Dlouhý Josef [CZE067294]
4.Kulík Pavel [CZE061170]
5.Němec Pavel [CZE062785]
5.Fazekaš Roman [CZE058011]
7.Homola Jiří [CZE002309]
7.Turek Michael [CZE043875]
9.Dědková Jana [CZE059976]
9.Grätzová Monika [CZE061704]
9.Žďárský Lubomír [CZE065689]
9.Zeman Lubomír [CZE066986]
13.Forman Bohumil [CZE060237]
13.Egerová Miroslava [CZE061079]
13.Bičiště Lukáš [CZE067953]
13.Kozelka Václav [CZE057907]
17.Dostálek Stanislav [CZE008327]
17.Nová Tereza [CZE000770]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz