Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum21.09.2020
NázevBar Chrpa jednotlivci
RozhodčíPavlát Radek
Počet hráčů21
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoBar Chrpa, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bárta Daniel [CZE010414]
Bečvář David [CZE060331]
Doležalová Jana [CZE060946]
Fedotova Claudia [CZE067370]
Granov Gal [WRD068312]
Havírová Monika [CZE053877]
Klumpar František [CZE027619]
Kraus Karel [CZE056662]
Křemen Jan [CZE033388]
Luxová Pavla [CZE068004]
Malhaus Ladislav [CZE029602]
Nemeš Jiří [CZE050811]
Pavlát Radek [CZE045641]
Polanský Jiří [CZE003713]
Pomíchalová Helena [CZE068391]
Poustecký Petr [CZE054340]
Strbáček Stanislav [CZE000369]
Szkandera Alexandr [CZE067512]
Šmíd Vítězslav [CZE035231]
Tarnoval Martin [CZE063686]
Ungerová Kristýna [CZE058822]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2Bar Chrpa jednotlivci
Žádné utkání
3Bar Chrpa jednotlivci
Žádné utkání
4Bar Chrpa jednotlivci
Žádné utkání
  •  Strbáček Stanislav0
  • Šmíd Vítězslav0
    Strbáček Stanislav1
  •  
  • Klumpar František0
    Šmíd Vítězslav1
  •  
  • Klumpar František1
    Malhaus Ladislav0
  •  
  • Šmíd Vítězslav1
    Polanský Jiří0
  •  
  • Nemeš Jiří0
    Klumpar František1
  •  
  • Šmíd Vítězslav1
    Kraus Karel0
  •  
  • Nemeš Jiří1
    Pavlát Radek0
  •  
  • Havírová Monika0
    Klumpar František1
  •  
  • Šmíd Vítězslav1
    Fedotova Claudia0
  •  
  • Pomíchalová Helena0
    Kraus Karel1
  •  
  • Nemeš Jiří1
    Szkandera Alexandr0
  •  
  • Bárta Daniel0
    Havírová Monika1
  •  
  • Šmíd Vítězslav1
    Bečvář David0
  •  
  • Pomíchalová Helena1
    Doležalová Jana0
  •  
  • Granov Gal0
    Nemeš Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Szkandera Alexandr1
  •  
  • Bárta Daniel1
    Ungerová Kristýna0
  •  
  • Poustecký Petr0
    Havírová Monika1
  •  
  • Šmíd Vítězslav1
    Křemen Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Bečvář David1
  •  
  • Volný_los0
    Pomíchalová Helena1
  •  
  • Luxová Pavla0
    Doležalová Jana1
  •  
  • Volný_los0
    Granov Gal1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Bárta Daniel1
  •  
  • Poustecký Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Šmíd Vítězslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Luxová Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Klumpar František1
    Volný_los0
  •  
  • Doležalová Jana1
    Granov Gal0
  •  
  • Polanský Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Pomíchalová Helena1
    Volný_los0
  •  
  • Pavlát Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Bečvář David1
    Bárta Daniel0
  •  
  • Poustecký Petr0
    Strbáček Stanislav1
  •  
  • Křemen Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kraus Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Šmíd Vítězslav0
    Havírová Monika1
  •  
  • Tarnoval Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Ungerová Kristýna1
    Volný_los0
  •  
  • Fedotova Claudia1
    Volný_los0
  •  
  • Szkandera Alexandr1
    Volný_los0
  •  
  • Nemeš Jiří1
    Luxová Pavla0
  •  
  • Malhaus Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Klumpar František1
    Doležalová Jana0
  •  
  • Polanský Jiří1
    Pomíchalová Helena0
  •  
  • Pavlát Radek1
    Bečvář David0
  •  
  • Strbáček Stanislav1
    Křemen Jan0
  •  
  • Kraus Karel1
    Havírová Monika0
  •  
  • Tarnoval Martin1
    Ungerová Kristýna0
  •  
  • Fedotova Claudia1
    Szkandera Alexandr0
  •  
  • Nemeš Jiří0
    Malhaus Ladislav1
  •  
  • Klumpar František0
    Polanský Jiří1
  •  
  • Pavlát Radek0
    Strbáček Stanislav1
  •  
  • Kraus Karel0
    Tarnoval Martin1
  •  
  • Fedotova Claudia0
    Malhaus Ladislav1
  •  
  • Polanský Jiří0
    Strbáček Stanislav1
  •  
  • Tarnoval Martin1
    Malhaus Ladislav0
  •  
  • Strbáček Stanislav0
    Tarnoval Martin1
  •  
  • Tarnoval Martin0
    Strbáček Stanislav1
  •  
  •  Strbáček Stanislav0
#Hráč nebo pár
1.Strbáček Stanislav [CZE000369]
2.Tarnoval Martin [CZE063686]
3.Šmíd Vítězslav [CZE035231]
4.Klumpar František [CZE027619]
5.Malhaus Ladislav [CZE029602]
5.Polanský Jiří [CZE003713]
7.Nemeš Jiří [CZE050811]
7.Kraus Karel [CZE056662]
9.Pomíchalová Helena [CZE068391]
9.Fedotova Claudia [CZE067370]
9.Havírová Monika [CZE053877]
9.Pavlát Radek [CZE045641]
13.Doležalová Jana [CZE060946]
13.Bečvář David [CZE060331]
13.Bárta Daniel [CZE010414]
13.Szkandera Alexandr [CZE067512]
17.Luxová Pavla [CZE068004]
17.Křemen Jan [CZE033388]
17.Poustecký Petr [CZE054340]
17.Ungerová Kristýna [CZE058822]
17.Granov Gal [WRD068312]
#Hráč nebo pár
1.Strbáček Stanislav [CZE000369]
2.Tarnoval Martin [CZE063686]
3.Šmíd Vítězslav [CZE035231]
4.Klumpar František [CZE027619]
5.Malhaus Ladislav [CZE029602]
5.Polanský Jiří [CZE003713]
7.Nemeš Jiří [CZE050811]
7.Kraus Karel [CZE056662]
9.Pomíchalová Helena [CZE068391]
9.Fedotova Claudia [CZE067370]
9.Havírová Monika [CZE053877]
9.Pavlát Radek [CZE045641]
13.Doležalová Jana [CZE060946]
13.Bečvář David [CZE060331]
13.Bárta Daniel [CZE010414]
13.Szkandera Alexandr [CZE067512]
17.Luxová Pavla [CZE068004]
17.Křemen Jan [CZE033388]
17.Poustecký Petr [CZE054340]
17.Ungerová Kristýna [CZE058822]
17.Granov Gal [WRD068312]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz