Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.09.2020
Názevženy
RozhodčíKozák Lubor ml.
Počet hráčů10
Typ turnajeReg.Master Liberecka - ženy
MístoPivovarská hospoda, Liberec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Doležalová Monika [CZE002255]
Doležalová Sandra [CZE052719]
Dubcová Lucie [CZE060232]
Hlavatá Eliška [CZE045772]
Husáková Alžběta [CZE000428]
Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014]
Kurková Jiřina [CZE050335]
Samlerová Michaela [CZE048405]
Strnádková Radka [CZE044989]
Šikolová Šárka [CZE055144]
  •  Husáková Alžběta0
  • Hlavatá Eliška0
    Husáková Alžběta1
  •  
  • Doležalová Sandra0
    Hlavatá Eliška1
  •  
  • Doležalová Sandra1
    Šikolová Šárka0
  •  
  • Hlavatá Eliška1
    Kurková Jiřina0
  •  
  • Doležalová Monika0
    Doležalová Sandra1
  •  
  • Samlerová Michaela0
    Hlavatá Eliška1
  •  
  • Kobrová Vrbová Karolína0
    Doležalová Monika1
  •  
  • Volný_los0
    Doležalová Sandra1
  •  
  • Volný_los0
    Samlerová Michaela1
  •  
  • Strnádková Radka0
    Hlavatá Eliška1
  •  
  • Volný_los0
    Kobrová Vrbová Karolína1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Strnádková Radka1
    Volný_los0
  •  
  • Husáková Alžběta1
    Volný_los0
  •  
  • Hlavatá Eliška1
    Kobrová Vrbová Karolína0
  •  
  • Šikolová Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Samlerová Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Doležalová Sandra1
    Volný_los0
  •  
  • Kurková Jiřina1
    Volný_los0
  •  
  • Dubcová Lucie1
    Strnádková Radka0
  •  
  • Doležalová Monika1
    Volný_los0
  •  
  • Husáková Alžběta1
    Hlavatá Eliška0
  •  
  • Šikolová Šárka2
    Samlerová Michaela0
  •  
  • Doležalová Sandra0
    Kurková Jiřina1
  •  
  • Dubcová Lucie1
    Doležalová Monika0
  •  
  • Husáková Alžběta1
    Šikolová Šárka0
  •  
  • Kurková Jiřina0
    Dubcová Lucie1
  •  
  • Husáková Alžběta0
    Dubcová Lucie1
  •  
  • Dubcová Lucie1
    Husáková Alžběta0
  •  
  •  Dubcová Lucie0
#Hráč nebo pár
1.Dubcová Lucie [CZE060232]
2.Husáková Alžběta [CZE000428]
3.Hlavatá Eliška [CZE045772]
4.Doležalová Sandra [CZE052719]
5.Šikolová Šárka [CZE055144]
5.Kurková Jiřina [CZE050335]
7.Doležalová Monika [CZE002255]
7.Samlerová Michaela [CZE048405]
9.Strnádková Radka [CZE044989]
9.Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014]
#Hráč nebo pár
1.Dubcová Lucie [CZE060232]
2.Husáková Alžběta [CZE000428]
3.Hlavatá Eliška [CZE045772]
4.Doležalová Sandra [CZE052719]
5.Šikolová Šárka [CZE055144]
5.Kurková Jiřina [CZE050335]
7.Doležalová Monika [CZE002255]
7.Samlerová Michaela [CZE048405]
9.Strnádková Radka [CZE044989]
9.Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz