Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.09.2020
NázevPátek 501
RozhodčíMatušíková Jana
Počet hráčů9
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoKobra, Praha 9- Běchovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bužgová Ilona [CZE068288]
Erben Lukáš [CZE052506]
Matušíková Jana [CZE047989]
Růžička Miroslav [CZE056235]
Skácel Pavel [CZE013750]
Soustružník Jaroslav [CZE050326]
Soustružník Martin [CZE049978]
Šustr Drahoslav [CZE045601]
Tischer Jindřich [CZE047833]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2Pátek 501
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Skácel Pavel0
  • Růžička Miroslav0
    Skácel Pavel1
  •  
  • Růžička Miroslav1
    Bužgová Ilona0
  •  
  • Soustružník Jaroslav0
    Růžička Miroslav1
  •  
  • Bužgová Ilona1
    Tischer Jindřich0
  •  
  • Soustružník Jaroslav1
    Šustr Drahoslav0
  •  
  • Bužgová Ilona1
    Erben Lukáš0
  •  
  • Matušíková Jana0
    Soustružník Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Šustr Drahoslav1
  •  
  • Volný_los0
    Bužgová Ilona1
  •  
  • Volný_los0
    Erben Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Matušíková Jana1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Erben Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Soustružník Martin1
    Matušíková Jana0
  •  
  • Bužgová Ilona1
    Volný_los0
  •  
  • Růžička Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Šustr Drahoslav1
    Volný_los0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Skácel Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Soustružník Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Erben Lukáš0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Bužgová Ilona0
    Růžička Miroslav1
  •  
  • Šustr Drahoslav0
    Tischer Jindřich1
  •  
  • Skácel Pavel1
    Soustružník Jaroslav0
  •  
  • Soustružník Martin1
    Růžička Miroslav0
  •  
  • Tischer Jindřich0
    Skácel Pavel1
  •  
  • Soustružník Martin1
    Skácel Pavel0
  •  
  • Soustružník Martin1
    Skácel Pavel0
  •  
  •  Soustružník Martin0
#Hráč nebo pár
1.Soustružník Martin [CZE049978]
2.Skácel Pavel [CZE013750]
3.Růžička Miroslav [CZE056235]
4.Bužgová Ilona [CZE068288]
5.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
5.Tischer Jindřich [CZE047833]
7.Šustr Drahoslav [CZE045601]
7.Erben Lukáš [CZE052506]
9.Matušíková Jana [CZE047989]
#Hráč nebo pár
1.Soustružník Martin [CZE049978]
2.Skácel Pavel [CZE013750]
3.Růžička Miroslav [CZE056235]
4.Bužgová Ilona [CZE068288]
5.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
5.Tischer Jindřich [CZE047833]
7.Šustr Drahoslav [CZE045601]
7.Erben Lukáš [CZE052506]
9.Matušíková Jana [CZE047989]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz