Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.09.2020 |
Název | Pátek 501 |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bužgová Ilona [CZE068288] | |
Erben Lukáš [CZE052506] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Růžička Miroslav [CZE056235] | |
Skácel Pavel [CZE013750] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Soustružník Martin [CZE049978] | |
Šustr Drahoslav [CZE045601] | |
Tischer Jindřich [CZE047833] |
- Skácel Pavel0
Růžička Miroslav 0 Skácel Pavel 1
Růžička Miroslav 1 Bužgová Ilona 0
Soustružník Jaroslav 0 Růžička Miroslav 1 Bužgová Ilona 1 Tischer Jindřich 0
Soustružník Jaroslav 1 Šustr Drahoslav 0 Bužgová Ilona 1 Erben Lukáš 0
Matušíková Jana 0 Soustružník Jaroslav 1 Volný_los 0 Šustr Drahoslav 1 Volný_los 0 Bužgová Ilona 1 Volný_los 0 Erben Lukáš 1
Volný_los 0 Matušíková Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Erben Lukáš 1 Volný_los 0 Soustružník Martin 1 Matušíková Jana 0 Bužgová Ilona 1 Volný_los 0 Růžička Miroslav 1 Volný_los 0 Šustr Drahoslav 1 Volný_los 0 Tischer Jindřich 1 Volný_los 0 Skácel Pavel 1 Volný_los 0 Soustružník Jaroslav 1 Volný_los 0
Erben Lukáš 0 Soustružník Martin 1 Bužgová Ilona 0 Růžička Miroslav 1 Šustr Drahoslav 0 Tischer Jindřich 1 Skácel Pavel 1 Soustružník Jaroslav 0
Soustružník Martin 1 Růžička Miroslav 0 Tischer Jindřich 0 Skácel Pavel 1
Soustružník Martin 1 Skácel Pavel 0
Soustružník Martin 1 Skácel Pavel 0
- Soustružník Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Soustružník Martin [CZE049978] |
2. | Skácel Pavel [CZE013750] |
3. | Růžička Miroslav [CZE056235] |
4. | Bužgová Ilona [CZE068288] |
5. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
5. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
7. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
7. | Erben Lukáš [CZE052506] |
9. | Matušíková Jana [CZE047989] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Soustružník Martin [CZE049978] |
2. | Skácel Pavel [CZE013750] |
3. | Růžička Miroslav [CZE056235] |
4. | Bužgová Ilona [CZE068288] |
5. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
5. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
7. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
7. | Erben Lukáš [CZE052506] |
9. | Matušíková Jana [CZE047989] |
Tento turnaj nemá přihlášky online