Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.09.2020
NázevŽeny jednotlivci
RozhodčíVeselý Milan
Počet hráčů11
Typ turnajeReg.Master Plzeňského kraje - ženy
MístoDíly Kulturní dům, Díly
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bukovská Aneta [CZE065622]
Dlouhá Dobromila [CZE061495]
Goubejová Petra [CZE062012]
Halíková Ludmila [CZE068067]
Jandíková Kateřina [CZE055042]
Jandíková Natálie [CZE060501]
Jandová Jana [CZE058553]
Kovačíková Mia [CZE066294]
Kvasničková Marcela [CZE059986]
Plašilová Iveta [CZE054970]
Tomková Pavlína [CZE065509]
  •  Jandíková Natálie0
  • Jandíková Natálie1
    Bukovská Aneta0
  •  
  • Jandíková Natálie1
    Goubejová Petra0
  •  
  • Jandíková Natálie1
    Kvasničková Marcela0
  •  
  • Halíková Ludmila0
    Goubejová Petra1
  •  
  • Jandíková Natálie1
    Dlouhá Dobromila0
  •  
  • Halíková Ludmila1
    Kovačíková Mia0
  •  
  • Plašilová Iveta0
    Jandíková Natálie1
  •  
  • Volný_los0
    Dlouhá Dobromila1
  •  
  • Halíková Ludmila1
    Tomková Pavlína0
  •  
  • Kovačíková Mia1
    Jandová Jana0
  •  
  • Volný_los0
    Plašilová Iveta1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Halíková Ludmila1
  •  
  • Kovačíková Mia1
    Volný_los0
  •  
  • Kvasničková Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Jandová Jana1
    Plašilová Iveta0
  •  
  • Bukovská Aneta1
    Volný_los0
  •  
  • Tomková Pavlína1
    Volný_los0
  •  
  • Dlouhá Dobromila1
    Volný_los0
  •  
  • Halíková Ludmila0
    Goubejová Petra1
  •  
  • Jandíková Natálie1
    Kovačíková Mia0
  •  
  • Jandíková Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Kvasničková Marcela1
    Jandová Jana0
  •  
  • Bukovská Aneta1
    Tomková Pavlína0
  •  
  • Dlouhá Dobromila0
    Goubejová Petra1
  •  
  • Jandíková Natálie0
    Jandíková Kateřina1
  •  
  • Kvasničková Marcela0
    Bukovská Aneta1
  •  
  • Goubejová Petra0
    Jandíková Kateřina1
  •  
  • Bukovská Aneta0
    Jandíková Kateřina1
  •  
  • Jandíková Kateřina1
    Jandíková Natálie0
  •  
  •  Jandíková Kateřina0
#Hráč nebo pár
1.Jandíková Kateřina [CZE055042]
2.Jandíková Natálie [CZE060501]
3.Bukovská Aneta [CZE065622]
4.Goubejová Petra [CZE062012]
5.Kvasničková Marcela [CZE059986]
5.Halíková Ludmila [CZE068067]
7.Dlouhá Dobromila [CZE061495]
7.Kovačíková Mia [CZE066294]
9.Plašilová Iveta [CZE054970]
9.Tomková Pavlína [CZE065509]
9.Jandová Jana [CZE058553]
#Hráč nebo pár
1.Jandíková Kateřina [CZE055042]
2.Jandíková Natálie [CZE060501]
3.Bukovská Aneta [CZE065622]
4.Goubejová Petra [CZE062012]
5.Kvasničková Marcela [CZE059986]
5.Halíková Ludmila [CZE068067]
7.Dlouhá Dobromila [CZE061495]
7.Kovačíková Mia [CZE066294]
9.Plašilová Iveta [CZE054970]
9.Tomková Pavlína [CZE065509]
9.Jandová Jana [CZE058553]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz