Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.09.2020
NázevDasnice Bobr 2020
RozhodčíDvorský Bronislav
Počet hráčů20
Typ turnajeMístní Open Karlovarsko jednotlivci
MístoHospoda u Bobra, Dasnice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Altšmíd Pavel [CZE060377]
Altšmíd Petr [CZE065801]
Altšmíd Vladimír [CZE017693]
Bartoš Ladislav [CZE046136]
Bialek Zbyněk [CZE017699]
Bubenčík Dušan [CZE067789]
Dvorská Klára [CZE039296]
Dvorský Bronislav [CZE029180]
Fiala Miroslav [CZE062353]
Fidler František [CZE042239]
Fischer Robert [CZE010585]
Gráf Ladislav [CZE066570]
Gubran Štěpán [CZE017710]
Hlavová Stanislava [CZE061429]
Hrubý Jan [CZE032105]
Imrich Martin [CZE066541]
Šantrůček Jan [CZE013951]
Trbušek Jan [CZE032100]
Vacek Lukáš [CZE008078]
Vacula Michael [CZE068033]
  •  Fiala Miroslav0
  • Imrich Martin0
    Fiala Miroslav1
  •  
  • Imrich Martin1
    Altšmíd Vladimír0
  •  
  • Imrich Martin1
    Fischer Robert0
  •  
  • Altšmíd Vladimír1
    Bubenčík Dušan0
  •  
  • Imrich Martin1
    Bartoš Ladislav0
  •  
  • Fidler František0
    Altšmíd Vladimír1
  •  
  • Dvorský Bronislav0
    Imrich Martin1
  •  
  • Gráf Ladislav0
    Bartoš Ladislav1
  •  
  • Fidler František1
    Šantrůček Jan0
  •  
  • Dvorská Klára0
    Altšmíd Vladimír1
  •  
  • Dvorský Bronislav1
    Altšmíd Pavel0
  •  
  • Gráf Ladislav1
    Bialek Zbyněk0
  •  
  • Fidler František1
    Vacek Lukáš0
  •  
  • Gubran Štěpán0
    Dvorská Klára1
  •  
  • Vacula Michael0
    Dvorský Bronislav1
  •  
  • Volný_los0
    Altšmíd Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Gráf Ladislav1
  •  
  • Bialek Zbyněk1
    Hlavová Stanislava0
  •  
  • Fidler František1
    Altšmíd Petr0
  •  
  • Volný_los0
    Vacek Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Gubran Štěpán1
  •  
  • Hrubý Jan0
    Dvorská Klára1
  •  
  • Volný_los0
    Vacula Michael1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Bialek Zbyněk1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Fidler František1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Hrubý Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Bartoš Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Vacula Michael0
    Dvorská Klára1
  •  
  • Gubran Štěpán1
    Volný_los0
  •  
  • Bubenčík Dušan1
    Volný_los0
  •  
  • Vacek Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Imrich Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Trbušek Jan1
    Bialek Zbyněk0
  •  
  • Altšmíd Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Hlavová Stanislava1
    Volný_los0
  •  
  • Fidler František0
    Altšmíd Vladimír1
  •  
  • Gráf Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Fiala Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Fischer Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Altšmíd Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Šantrůček Jan1
    Hrubý Jan0
  •  
  • Dvorský Bronislav1
    Volný_los0
  •  
  • Bartoš Ladislav1
    Dvorská Klára0
  •  
  • Gubran Štěpán0
    Bubenčík Dušan1
  •  
  • Vacek Lukáš0
    Imrich Martin1
  •  
  • Trbušek Jan1
    Altšmíd Petr0
  •  
  • Hlavová Stanislava0
    Altšmíd Vladimír1
  •  
  • Gráf Ladislav0
    Fiala Miroslav1
  •  
  • Fischer Robert1
    Altšmíd Pavel0
  •  
  • Šantrůček Jan1
    Dvorský Bronislav0
  •  
  • Bartoš Ladislav0
    Bubenčík Dušan1
  •  
  • Imrich Martin0
    Trbušek Jan1
  •  
  • Altšmíd Vladimír0
    Fiala Miroslav1
  •  
  • Fischer Robert1
    Šantrůček Jan0
  •  
  • Bubenčík Dušan0
    Trbušek Jan1
  •  
  • Fiala Miroslav1
    Fischer Robert0
  •  
  • Trbušek Jan1
    Fiala Miroslav0
  •  
  • Trbušek Jan1
    Fiala Miroslav0
  •  
  •  Trbušek Jan0
#Hráč nebo pár
1.Trbušek Jan [CZE032100]
2.Fiala Miroslav [CZE062353]
3.Imrich Martin [CZE066541]
4.Altšmíd Vladimír [CZE017693]
5.Fischer Robert [CZE010585]
5.Bubenčík Dušan [CZE067789]
7.Bartoš Ladislav [CZE046136]
7.Fidler František [CZE042239]
9.Dvorská Klára [CZE039296]
9.Šantrůček Jan [CZE013951]
9.Gráf Ladislav [CZE066570]
9.Dvorský Bronislav [CZE029180]
13.Gubran Štěpán [CZE017710]
13.Vacek Lukáš [CZE008078]
13.Bialek Zbyněk [CZE017699]
13.Altšmíd Pavel [CZE060377]
17.Hrubý Jan [CZE032105]
17.Altšmíd Petr [CZE065801]
17.Hlavová Stanislava [CZE061429]
17.Vacula Michael [CZE068033]
#Hráč nebo pár
1.Trbušek Jan [CZE032100]
2.Fiala Miroslav [CZE062353]
3.Imrich Martin [CZE066541]
4.Altšmíd Vladimír [CZE017693]
5.Fischer Robert [CZE010585]
5.Bubenčík Dušan [CZE067789]
7.Bartoš Ladislav [CZE046136]
7.Fidler František [CZE042239]
9.Dvorská Klára [CZE039296]
9.Šantrůček Jan [CZE013951]
9.Gráf Ladislav [CZE066570]
9.Dvorský Bronislav [CZE029180]
13.Gubran Štěpán [CZE017710]
13.Vacek Lukáš [CZE008078]
13.Bialek Zbyněk [CZE017699]
13.Altšmíd Pavel [CZE060377]
17.Hrubý Jan [CZE032105]
17.Altšmíd Petr [CZE065801]
17.Hlavová Stanislava [CZE061429]
17.Vacula Michael [CZE068033]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz