Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.09.2020 |
Název | Jackpot cup U Nás |
Rozhodčí | Gyalog Zdeněk |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | MC Jablonec n.N. U Nás |
Místo | U Nás, Jablonec nad Nisou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámek Lukáš [CZE031071] | |
Blažek Adam [CZE066746] | |
Borski Zbyněk [CZE034545] | |
Brandejs Denis [CZE046807] | |
Černohorský Aleš [CZE021801] | |
Dostál Václav [CZE053597] | |
Fečko Marek [CZE065603] | |
Frankel Benjamin [CZE036525] | |
Gajdošová Milena [CZE062373] | |
Gyalog Zdeněk [CZE016107] | |
Jech Filip [CZE061540] | |
Kučera Petr [CZE017582] | |
Kučerová Hana [CZE017580] | |
Martinčík Vladimír [CZE054517] | |
Mašek Martin [CZE058394] | |
Mlynek Jiří [CZE045608] | |
Nosek Pavel [CZE021294] | |
Nový Petr [CZE032183] | |
Rajman Karel [CZE047320] | |
Samko Robert [CZE025166] | |
Stehlík Libor [CZE051957] | |
Suchá Kateřina [CZE066320] | |
Šindler Jaroslav [CZE001815] | |
Zemánek Jakub [CZE046552] |
- Frankel Benjamin0
Frankel Benjamin 2 Brandejs Denis 1
Frankel Benjamin 1 Samko Robert 0
Frankel Benjamin 1 Borski Zbyněk 0 Samko Robert 1 Stehlík Libor 0
Mašek Martin 0 Frankel Benjamin 1 Samko Robert 1 Adámek Lukáš 0
Jech Filip 0 Mašek Martin 1 Dostál Václav 0 Frankel Benjamin 1 Gyalog Zdeněk 0 Samko Robert 1 Adámek Lukáš 1 Černohorský Aleš 0
Jech Filip 1 Šindler Jaroslav 0 Dostál Václav 1 Blažek Adam 0 Gyalog Zdeněk 1 Fečko Marek 0 Adámek Lukáš 1 Zemánek Jakub 0
Rajman Karel 0 Jech Filip 1 Kučera Petr 0 Šindler Jaroslav 1 Dostál Václav 1 Suchá Kateřina 0 Gajdošová Milena 0 Blažek Adam 1 Nový Petr 0 Gyalog Zdeněk 1 Fečko Marek 2 Martinčík Vladimír 0 Kučerová Hana 0 Adámek Lukáš 1 Zemánek Jakub 1 Mlynek Jiří 0
Volný_los 0 Rajman Karel 1 Kučera Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dostál Václav 1 Gajdošová Milena 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Nový Petr 1 Fečko Marek 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kučerová Hana 1 Zemánek Jakub 1 Volný_los 0
Mlynek Jiří 1 Volný_los 0 Rajman Karel 0 Nosek Pavel 2 Kučera Petr 0 Adámek Lukáš 1 Frankel Benjamin 1 Volný_los 0 Martinčík Vladimír 1 Volný_los 0 Stehlík Libor 1 Dostál Václav 0 Gyalog Zdeněk 1 Gajdošová Milena 0 Mašek Martin 1 Volný_los 0 Černohorský Aleš 1 Volný_los 0 Nový Petr 0 Blažek Adam 1 Fečko Marek 0 Suchá Kateřina 1 Borski Zbyněk 1 Volný_los 0 Šindler Jaroslav 1 Volný_los 0 Kučerová Hana 1 Brandejs Denis 2 Zemánek Jakub 0 Jech Filip 1 Samko Robert 1 Volný_los 0
Mlynek Jiří 0 Nosek Pavel 1 Adámek Lukáš 0 Frankel Benjamin 1 Martinčík Vladimír 0 Stehlík Libor 1 Gyalog Zdeněk 0 Mašek Martin 1 Černohorský Aleš 1 Blažek Adam 0 Suchá Kateřina 0 Borski Zbyněk 1 Šindler Jaroslav 0 Brandejs Denis 1 Jech Filip 0 Samko Robert 1
Nosek Pavel 1 Frankel Benjamin 0 Stehlík Libor 1 Mašek Martin 0 Černohorský Aleš 0 Borski Zbyněk 1 Brandejs Denis 1 Samko Robert 0
Nosek Pavel 1 Stehlík Libor 0 Borski Zbyněk 1 Brandejs Denis 2
Nosek Pavel 1 Brandejs Denis 0
Nosek Pavel 0 Frankel Benjamin 2
- Frankel Benjamin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Nosek Pavel [CZE021294] |
3. | Brandejs Denis [CZE046807] |
4. | Samko Robert [CZE025166] |
5. | Borski Zbyněk [CZE034545] |
5. | Stehlík Libor [CZE051957] |
7. | Mašek Martin [CZE058394] |
7. | Adámek Lukáš [CZE031071] |
9. | Černohorský Aleš [CZE021801] |
9. | Gyalog Zdeněk [CZE016107] |
9. | Dostál Václav [CZE053597] |
9. | Jech Filip [CZE061540] |
13. | Zemánek Jakub [CZE046552] |
13. | Fečko Marek [CZE065603] |
13. | Blažek Adam [CZE066746] |
13. | Šindler Jaroslav [CZE001815] |
17. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
17. | Kučerová Hana [CZE017580] |
17. | Martinčík Vladimír [CZE054517] |
17. | Nový Petr [CZE032183] |
17. | Gajdošová Milena [CZE062373] |
17. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
17. | Kučera Petr [CZE017582] |
17. | Rajman Karel [CZE047320] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Nosek Pavel [CZE021294] |
3. | Brandejs Denis [CZE046807] |
4. | Samko Robert [CZE025166] |
5. | Borski Zbyněk [CZE034545] |
5. | Stehlík Libor [CZE051957] |
7. | Mašek Martin [CZE058394] |
7. | Adámek Lukáš [CZE031071] |
9. | Černohorský Aleš [CZE021801] |
9. | Gyalog Zdeněk [CZE016107] |
9. | Dostál Václav [CZE053597] |
9. | Jech Filip [CZE061540] |
13. | Zemánek Jakub [CZE046552] |
13. | Fečko Marek [CZE065603] |
13. | Blažek Adam [CZE066746] |
13. | Šindler Jaroslav [CZE001815] |
17. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
17. | Kučerová Hana [CZE017580] |
17. | Martinčík Vladimír [CZE054517] |
17. | Nový Petr [CZE032183] |
17. | Gajdošová Milena [CZE062373] |
17. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
17. | Kučera Petr [CZE017582] |
17. | Rajman Karel [CZE047320] |
Tento turnaj nemá přihlášky online