Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.09.2020 |
Název | FraJa |
Rozhodčí | Zácha Vladimír |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Open jednotlivci |
Místo | FraJa, Neratovice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Batelka David [CZE057219] | |
Boháček Radek [CZE054186] | |
Brodňan Miloš [CZE046307] | |
Brož Pavel [CZE059539] | |
Danicki Daniel [POL057905] | |
Fleischmann David [CZE006147] | |
Fleischmann Otto [CZE000918] | |
Kodera Pavel [CZE000029] | |
Kubec David [CZE067774] | |
Kubec Marek [CZE066842] | |
Melich Ján [CZE057556] | |
Nikolov Kiril [CZE057230] | |
Novák Jan [CZE057557] | |
Pajkrt Jiří [CZE057072] | |
Šimek Pavel [CZE003751] | |
Tancerová Hana [CZE005230] |
- Fleischmann David0
Boháček Radek 1 Fleischmann David 2
Brodňan Miloš 1 Boháček Radek 2
Pajkrt Jiří 1 Brodňan Miloš 2 Boháček Radek 2 Batelka David 0
Fleischmann Otto 1 Pajkrt Jiří 2 Kubec Marek 1 Boháček Radek 2
Danicki Daniel 1 Fleischmann Otto 2 Pajkrt Jiří 2 Melich Ján 1 Nikolov Kiril 1 Kubec Marek 2 Boháček Radek 2 Šimek Pavel 1
Danicki Daniel 2 Tancerová Hana 0 Pajkrt Jiří 2 Kubec David 0 Nikolov Kiril 2 Brož Pavel 1 Boháček Radek 2 Novák Jan 0
Brodňan Miloš 2 Danicki Daniel 1 Tancerová Hana 0 Šimek Pavel 2 Kodera Pavel 2 Pajkrt Jiří 0 Kubec Marek 2 Kubec David 1 Nikolov Kiril 0 Melich Ján 2 Brož Pavel 0 Fleischmann David 2 Boháček Radek 0 Fleischmann Otto 2 Novák Jan 0 Batelka David 2
Brodňan Miloš 2 Šimek Pavel 0 Kodera Pavel 2 Kubec Marek 0 Melich Ján 1 Fleischmann David 2 Fleischmann Otto 0 Batelka David 2
Brodňan Miloš 0 Kodera Pavel 2 Fleischmann David 2 Batelka David 0
Kodera Pavel 2 Fleischmann David 1
Kodera Pavel 2 Fleischmann David 0
- Kodera Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kodera Pavel [CZE000029] |
2. | Fleischmann David [CZE006147] |
3. | Boháček Radek [CZE054186] |
4. | Brodňan Miloš [CZE046307] |
5. | Pajkrt Jiří [CZE057072] |
5. | Batelka David [CZE057219] |
7. | Fleischmann Otto [CZE000918] |
7. | Kubec Marek [CZE066842] |
9. | Šimek Pavel [CZE003751] |
9. | Nikolov Kiril [CZE057230] |
9. | Melich Ján [CZE057556] |
9. | Danicki Daniel [POL057905] |
13. | Tancerová Hana [CZE005230] |
13. | Kubec David [CZE067774] |
13. | Brož Pavel [CZE059539] |
13. | Novák Jan [CZE057557] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kodera Pavel [CZE000029] |
2. | Fleischmann David [CZE006147] |
3. | Boháček Radek [CZE054186] |
4. | Brodňan Miloš [CZE046307] |
5. | Pajkrt Jiří [CZE057072] |
5. | Batelka David [CZE057219] |
7. | Fleischmann Otto [CZE000918] |
7. | Kubec Marek [CZE066842] |
9. | Šimek Pavel [CZE003751] |
9. | Nikolov Kiril [CZE057230] |
9. | Melich Ján [CZE057556] |
9. | Danicki Daniel [POL057905] |
13. | Tancerová Hana [CZE005230] |
13. | Kubec David [CZE067774] |
13. | Brož Pavel [CZE059539] |
13. | Novák Jan [CZE057557] |
Tento turnaj nemá přihlášky online