Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.09.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Luptovec Richard |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Hospůdka u Jožky, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blaha Martin [CZE051243] | |
Cupian David [CZE032173] | |
Górecki Adam [CZE061215] | |
Kalaba Peter [CZE064688] | |
Kočí Jana [CZE055213] | |
Kolár Petr [CZE064958] | |
Kosňovský Michal [CZE058389] | |
Kotál Lukáš [CZE063148] | |
Kreuziger Jan [CZE040756] | |
Luptovec Richard [CZE063147] | |
Mesiarik Josef [CZE005959] | |
Mikluš Martin [CZE059853] | |
Nagelová Denisa [CZE050389] | |
Němeček Dalibor [CZE032480] | |
Olma Marek [CZE067860] | |
Ondruš Adam [CZE055638] | |
Seidler Lukáš [CZE067949] | |
Stříbný Tomáš [CZE015496] | |
Urbánek Petr [CZE035690] | |
Vadel Michal [CZE040755] | |
Vandlíček Petr [CZE049948] | |
Vykydal Petr [CZE067379] | |
Zachoval Kamil [CZE067761] |
- Stříbný Tomáš0
Stříbný Tomáš 1 Mesiarik Josef 0
Stříbný Tomáš 1 Kosňovský Michal 0
Stříbný Tomáš 1 Olma Marek 0 Kosňovský Michal 1 Blaha Martin 0
Kreuziger Jan 0 Stříbný Tomáš 1 Kosňovský Michal 1 Cupian David 0
Kočí Jana 0 Kreuziger Jan 1 Stříbný Tomáš 1 Nagelová Denisa 0 Kosňovský Michal 1 Mikluš Martin 0 Cupian David 1 Zachoval Kamil 0
Kočí Jana 1 Górecki Adam 0 Stříbný Tomáš 1 Ondruš Adam 0 Kalaba Peter 0 Kosňovský Michal 1 Němeček Dalibor 0 Cupian David 1
Kočí Jana 1 Luptovec Richard 0 Volný_los 0 Górecki Adam 1 Stříbný Tomáš 1 Vandlíček Petr 0 Ondruš Adam 1 Kotál Lukáš 0 Vadel Michal 0 Kalaba Peter 1 Vykydal Petr 0 Kosňovský Michal 1 Němeček Dalibor 1 Seidler Lukáš 0 Cupian David 1 Kolár Petr 0
Volný_los 0 Kočí Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Stříbný Tomáš 1 Ondruš Adam 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vadel Michal 1 Vykydal Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Němeček Dalibor 1 Cupian David 1 Volný_los 0
Kolár Petr 1 Volný_los 0 Blaha Martin 1 Kočí Jana 0 Nagelová Denisa 1 Volný_los 0 Seidler Lukáš 1 Volný_los 0 Kreuziger Jan 1 Volný_los 0 Kosňovský Michal 1 Stříbný Tomáš 0 Ondruš Adam 0 Kalaba Peter 1 Urbánek Petr 1 Volný_los 0 Kotál Lukáš 1 Volný_los 0 Zachoval Kamil 1 Vadel Michal 0 Vandlíček Petr 1 Vykydal Petr 0 Olma Marek 1 Volný_los 0 Mikluš Martin 1 Volný_los 0 Górecki Adam 1 Němeček Dalibor 0 Mesiarik Josef 1 Cupian David 0 Luptovec Richard 1 Volný_los 0
Kolár Petr 0 Blaha Martin 1 Nagelová Denisa 1 Seidler Lukáš 0 Kreuziger Jan 1 Kosňovský Michal 0 Kalaba Peter 0 Urbánek Petr 1 Kotál Lukáš 0 Zachoval Kamil 1 Vandlíček Petr 0 Olma Marek 1 Mikluš Martin 1 Górecki Adam 0 Mesiarik Josef 1 Luptovec Richard 0
Blaha Martin 1 Nagelová Denisa 0 Kreuziger Jan 0 Urbánek Petr 1 Zachoval Kamil 0 Olma Marek 1 Mikluš Martin 0 Mesiarik Josef 1
Blaha Martin 0 Urbánek Petr 1 Olma Marek 0 Mesiarik Josef 1
Urbánek Petr 1 Mesiarik Josef 0
Urbánek Petr 1 Stříbný Tomáš 0
- Urbánek Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Urbánek Petr [CZE035690] |
2. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
3. | Mesiarik Josef [CZE005959] |
4. | Kosňovský Michal [CZE058389] |
5. | Olma Marek [CZE067860] |
5. | Blaha Martin [CZE051243] |
7. | Kreuziger Jan [CZE040756] |
7. | Cupian David [CZE032173] |
9. | Zachoval Kamil [CZE067761] |
9. | Mikluš Martin [CZE059853] |
9. | Nagelová Denisa [CZE050389] |
9. | Kočí Jana [CZE055213] |
13. | Němeček Dalibor [CZE032480] |
13. | Kalaba Peter [CZE064688] |
13. | Ondruš Adam [CZE055638] |
13. | Górecki Adam [CZE061215] |
17. | Kolár Petr [CZE064958] |
17. | Seidler Lukáš [CZE067949] |
17. | Vykydal Petr [CZE067379] |
17. | Vadel Michal [CZE040755] |
17. | Kotál Lukáš [CZE063148] |
17. | Vandlíček Petr [CZE049948] |
17. | Luptovec Richard [CZE063147] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Urbánek Petr [CZE035690] |
2. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
3. | Mesiarik Josef [CZE005959] |
4. | Kosňovský Michal [CZE058389] |
5. | Olma Marek [CZE067860] |
5. | Blaha Martin [CZE051243] |
7. | Kreuziger Jan [CZE040756] |
7. | Cupian David [CZE032173] |
9. | Zachoval Kamil [CZE067761] |
9. | Mikluš Martin [CZE059853] |
9. | Nagelová Denisa [CZE050389] |
9. | Kočí Jana [CZE055213] |
13. | Němeček Dalibor [CZE032480] |
13. | Kalaba Peter [CZE064688] |
13. | Ondruš Adam [CZE055638] |
13. | Górecki Adam [CZE061215] |
17. | Kolár Petr [CZE064958] |
17. | Seidler Lukáš [CZE067949] |
17. | Vykydal Petr [CZE067379] |
17. | Vadel Michal [CZE040755] |
17. | Kotál Lukáš [CZE063148] |
17. | Vandlíček Petr [CZE049948] |
17. | Luptovec Richard [CZE063147] |
Tento turnaj nemá přihlášky online