Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.09.2020 |
Název | 501 double |
Rozhodčí | Nový Petr |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | WDC - Jablonec nad Nisou Nika |
Místo | Sport bar Nika , Jablonec nad Nisou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Adámek Lukáš [CZE031071] | |
Alibaba Litovel (GAC) [HOST_75] | |
Blažek Adam [CZE066746] | |
Blažek Petr [CZE066730] | |
Borski Zbyněk [CZE034545] | |
Gajdošová Milena [CZE062373] | |
Gerhardt Petr [CZE064127] | |
Hencl Miroslav [CZE024173] | |
Kocman Libor [CZE047455] | |
Kozák Lubor ml. [CZE026077] | |
Kučerová Hana [CZE017580] | |
Linková Eva [CZE067914] | |
Mlynek Jiří [CZE045608] | |
Nosek Pavel [CZE021294] | |
Nový Petr [CZE032183] | |
Rajman Karel [CZE047320] | |
Riedl Roman [CZE017436] | |
Sedláček Roman [CZE064740] | |
Suchá Kateřina [CZE066320] | |
Sýkora Jiří [CZE009121] | |
Švehlová Dana [CZE066167] | |
Verner Jakub [CZE066763] | |
Veselá Jana [CZE067959] | |
Zeman František [CZE067161] |
- Borski Zbyněk0
Borski Zbyněk 2 Nosek Pavel 0
Borski Zbyněk 2 Blažek Petr 1
Borski Zbyněk 2 Sýkora Jiří 1 Blažek Petr 2 Kocman Libor 1
Mlynek Jiří 1 Borski Zbyněk 2 Blažek Petr 2 Rajman Karel 0
Gerhardt Petr 1 Mlynek Jiří 2 Švehlová Dana 0 Borski Zbyněk 2 Blažek Petr 2 Gajdošová Milena 0 Nový Petr 0 Rajman Karel 2
Hencl Miroslav 1 Gerhardt Petr 2 Švehlová Dana 2 Veselá Jana 0 0 Blažek Petr 2 Kučerová Hana 0 Nový Petr 2
Zeman František 0 Hencl Miroslav 2 Gerhardt Petr 2 Blažek Adam 0 Sedláček Roman 0 Švehlová Dana 2 Alibaba Litovel (GAC) 0 Veselá Jana 2 2 Verner Jakub 0 Kozák Lubor ml. 1 Blažek Petr 2 Linková Eva 0 Kučerová Hana 2 Nový Petr 2 Adámek Lukáš 0
Volný_los 0 Zeman František 1 Suchá Kateřina 0 Gerhardt Petr 2 Volný_los 0 Sedláček Roman 1 Alibaba Litovel (GAC) 1 Volný_los 0 Volný_los 0 1 Kozák Lubor ml. 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Linková Eva 1 Nový Petr 1 Volný_los 0
Kocman Libor 1 Volný_los 0 Adámek Lukáš 2 Zeman František 1 Suchá Kateřina 1 Kučerová Hana 2 Borski Zbyněk 2 Gerhardt Petr 1 Riedl Roman 1 Volný_los 0 Blažek Petr 2 Sedláček Roman 0 Verner Jakub 2 Alibaba Litovel (GAC) 1 Mlynek Jiří 1 Volný_los 0 Veselá Jana 1 Volný_los 0 Rajman Karel 2 1 Nosek Pavel 1 Kozák Lubor ml. 0 Švehlová Dana 1 Volný_los 0 Blažek Adam 1 Volný_los 0 Gajdošová Milena 2 Linková Eva 1 Nový Petr 1 Hencl Miroslav 2 Sýkora Jiří 1 Volný_los 0
Kocman Libor 2 Adámek Lukáš 0 Kučerová Hana 0 Borski Zbyněk 2 Riedl Roman 2 Blažek Petr 0 Verner Jakub 0 Mlynek Jiří 2 Veselá Jana 0 Rajman Karel 2 Nosek Pavel 2 Švehlová Dana 1 Blažek Adam 1 Gajdošová Milena 2 Hencl Miroslav 1 Sýkora Jiří 2
Kocman Libor 2 Borski Zbyněk 1 Riedl Roman 2 Mlynek Jiří 0 Rajman Karel 0 Nosek Pavel 2 Gajdošová Milena 0 Sýkora Jiří 2
Kocman Libor 0 Riedl Roman 2 Nosek Pavel 2 Sýkora Jiří 1
Riedl Roman 2 Nosek Pavel 0
Riedl Roman 2 Borski Zbyněk 1
- Riedl Roman0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Riedl Roman [CZE017436] |
2. | Borski Zbyněk [CZE034545] |
3. | Nosek Pavel [CZE021294] |
4. | Blažek Petr [CZE066730] |
5. | Sýkora Jiří [CZE009121] |
5. | Kocman Libor [CZE047455] |
7. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
7. | Rajman Karel [CZE047320] |
9. | Nový Petr [CZE032183] |
9. | Gajdošová Milena [CZE062373] |
9. | Švehlová Dana [CZE066167] |
9. | Gerhardt Petr [CZE064127] |
13. | Kučerová Hana [CZE017580] |
13. | [] |
13. | Veselá Jana [CZE067959] |
13. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
17. | Adámek Lukáš [CZE031071] |
17. | Linková Eva [CZE067914] |
17. | Kozák Lubor ml. [CZE026077] |
17. | Verner Jakub [CZE066763] |
17. | Alibaba Litovel (GAC) [HOST_75] |
17. | Sedláček Roman [CZE064740] |
17. | Blažek Adam [CZE066746] |
17. | Zeman František [CZE067161] |
25. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Riedl Roman [CZE017436] |
2. | Borski Zbyněk [CZE034545] |
3. | Nosek Pavel [CZE021294] |
4. | Blažek Petr [CZE066730] |
5. | Sýkora Jiří [CZE009121] |
5. | Kocman Libor [CZE047455] |
7. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
7. | Rajman Karel [CZE047320] |
9. | Nový Petr [CZE032183] |
9. | Gajdošová Milena [CZE062373] |
9. | Švehlová Dana [CZE066167] |
9. | Gerhardt Petr [CZE064127] |
13. | Kučerová Hana [CZE017580] |
13. | [] |
13. | Veselá Jana [CZE067959] |
13. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
17. | Adámek Lukáš [CZE031071] |
17. | Linková Eva [CZE067914] |
17. | Kozák Lubor ml. [CZE026077] |
17. | Verner Jakub [CZE066763] |
17. | Alibaba Litovel (GAC) [HOST_75] |
17. | Sedláček Roman [CZE064740] |
17. | Blažek Adam [CZE066746] |
17. | Zeman František [CZE067161] |
25. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
Tento turnaj nemá přihlášky online