Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.09.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Seidel Lukáš |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | JC Liberec Václavka |
Místo | Restaurace Václavka, Liberec |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Alibaba Litovel (GAC) [HOST_75] | |
Bitman Lukáš [CZE061472] | |
Pígl Jan [CZE043242] | |
Seidel Lukáš [CZE060967] | |
Šilhánová Petra [CZE067214] | |
Vetrovska Klara [CZE066302] | |
Vunderer Milan [CZE063637] | |
Vundererová Eliška [CZE066743] | |
Vundererová Martina [CZE063813] |
Seidel Lukáš | Šilhánová Petra | Vetrovska Klara | Bitman Lukáš | Alibaba Litovel (GAC) | Vundererová Martina | Vundererová Eliška | Pígl Jan | Vunderer Milan | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Seidel Lukáš | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | |
Šilhánová Petra | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | |
Vetrovska Klara | 0:2 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | |
Bitman Lukáš | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:1 | 0:2 | 0:2 | 2:1 | 2:1 | |
Alibaba Litovel (GAC) | 0:2 | 2:1 | 0:2 | 1:2 | 2:1 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | |
Vundererová Martina | 0:2 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 1:2 | |
Vundererová Eliška | 1:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 2:1 | |
Pígl Jan | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | |
Vunderer Milan | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 1:2 | 0:2 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Seidel Lukáš [CZE060967] | 24 | 16:1 |
2. | Vundererová Eliška [CZE066743] | 18 | 13:6 |
3. | Pígl Jan [CZE043242] | 15 | 12:8 |
4. | Vundererová Martina [CZE063813] | 12 | 10:9 |
5. | Vunderer Milan [CZE063637] | 12 | 10:9 |
6. | Bitman Lukáš [CZE061472] | 12 | 9:12 |
7. | Vetrovska Klara [CZE066302] | 9 | 7:11 |
8. | Alibaba Litovel (GAC) [HOST_75] | 6 | 6:14 |
9. | Šilhánová Petra [CZE067214] | 0 | 3:16 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Seidel Lukáš [CZE060967] | 24 | 16:1 |
2. | Vundererová Eliška [CZE066743] | 18 | 13:6 |
3. | Pígl Jan [CZE043242] | 15 | 12:8 |
4. | Vundererová Martina [CZE063813] | 12 | 10:9 |
5. | Vunderer Milan [CZE063637] | 12 | 10:9 |
6. | Bitman Lukáš [CZE061472] | 12 | 9:12 |
7. | Vetrovska Klara [CZE066302] | 9 | 7:11 |
8. | Alibaba Litovel (GAC) [HOST_75] | 6 | 6:14 |
9. | Šilhánová Petra [CZE067214] | 0 | 3:16 |
Tento turnaj nemá přihlášky online