Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.09.2020 |
Název | JC Most Kosmos |
Rozhodčí | Růžička Michal |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pivnice Kosmos,Obránců Míru 2629/5,Most, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čarneg Karel [CZE040139] | |
Čečelický Karel [CZE000741] | |
Danda Martin [CZE021186] | |
Hrodková Pavla [CZE066028] | |
Jeňo Patrik [CZE067555] | |
Kotlár Miroslav [CZE064150] | |
Kotlárová Renata [CZE065571] | |
Koudelka Zdeněk [CZE066027] | |
Ludačka Robert [CZE067934] | |
Růžička Michal [CZE063970] | |
Sosnovec Michal [CZE065447] | |
Veverka Tomáš [CZE037225] | |
YYYHost muž I [HOST_5] | |
YYYHost muž IV [HOST_22] | |
YYYHost muž V [HOST_23] |
- Čečelický Karel0
Čečelický Karel 2 Růžička Michal 0
Kotlár Miroslav 1 Čečelický Karel 2
Danda Martin 1 Kotlár Miroslav 2 Jeňo Patrik 0 Čečelický Karel 2
Danda Martin 2 Sosnovec Michal 1 YYYHost muž IV 0 Jeňo Patrik 2
Danda Martin 2 YYYHost muž I 0 YYYHost muž V 0 Sosnovec Michal 2 Veverka Tomáš 1 YYYHost muž IV 2 Jeňo Patrik 2 Koudelka Zdeněk 0
Volný_los 0 Danda Martin 1 YYYHost muž V 2 Hrodková Pavla 1 Veverka Tomáš 2 Kotlárová Renata 1 Ludačka Robert 0 Jeňo Patrik 2
Růžička Michal 1 Volný_los 0 Koudelka Zdeněk 2 Danda Martin 1 Kotlár Miroslav 2 YYYHost muž V 0 YYYHost muž IV 2 Hrodková Pavla 1 Čečelický Karel 2 Veverka Tomáš 0 Sosnovec Michal 2 Kotlárová Renata 0 Ludačka Robert 0 Čarneg Karel 2 YYYHost muž I 2 Jeňo Patrik 1
Růžička Michal 2 Koudelka Zdeněk 0 Kotlár Miroslav 2 YYYHost muž IV 1 Čečelický Karel 2 Sosnovec Michal 1 Čarneg Karel 2 YYYHost muž I 0
Růžička Michal 2 Kotlár Miroslav 0 Čečelický Karel 1 Čarneg Karel 2
Růžička Michal 0 Čarneg Karel 2
Čarneg Karel 2 Čečelický Karel 1
- Čarneg Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Čarneg Karel [CZE040139] |
2. | Čečelický Karel [CZE000741] |
3. | Růžička Michal [CZE063970] |
4. | Kotlár Miroslav [CZE064150] |
5. | Danda Martin [CZE021186] |
5. | Jeňo Patrik [CZE067555] |
7. | Sosnovec Michal [CZE065447] |
7. | YYYHost muž IV [HOST_22] |
9. | Koudelka Zdeněk [CZE066027] |
9. | Veverka Tomáš [CZE037225] |
9. | YYYHost muž V [HOST_23] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
13. | Hrodková Pavla [CZE066028] |
13. | Kotlárová Renata [CZE065571] |
13. | Ludačka Robert [CZE067934] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Čarneg Karel [CZE040139] |
2. | Čečelický Karel [CZE000741] |
3. | Růžička Michal [CZE063970] |
4. | Kotlár Miroslav [CZE064150] |
5. | Danda Martin [CZE021186] |
5. | Jeňo Patrik [CZE067555] |
7. | Sosnovec Michal [CZE065447] |
7. | YYYHost muž IV [HOST_22] |
9. | Koudelka Zdeněk [CZE066027] |
9. | Veverka Tomáš [CZE037225] |
9. | YYYHost muž V [HOST_23] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
13. | Hrodková Pavla [CZE066028] |
13. | Kotlárová Renata [CZE065571] |
13. | Ludačka Robert [CZE067934] |
Tento turnaj nemá přihlášky online