Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.09.2020 |
Název | Vagon |
Rozhodčí | Formanová Monika |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Vagon |
Místo | U Vagonu, Velký Třebešov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Formanová Monika [CZE056394] | |
Chládek Martin [CZE056204] | |
Chládková Veronika [CZE051828] | |
Jarkovská Lenka [CZE044616] | |
Jarkovský Robert [CZE042482] | |
Knap Petr [CZE045305] | |
Pavlista Zdeněk [CZE040444] | |
Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] | |
Valterová Marie [CZE060815] |
- Knap Petr0
Knap Petr 2 Pavlista Zdeněk 0
Chládek Martin 0 Knap Petr 2
Rychetská Formanová Denisa 0 Chládek Martin 2 Knap Petr 2 Jarkovský Robert 0
Chládková Veronika 0 Rychetská Formanová Denisa 2 Knap Petr 2 Jarkovská Lenka 0
Chládková Veronika 2 Valterová Marie 1 Volný_los 0 Rychetská Formanová Denisa 1 Volný_los 0 Knap Petr 1 Volný_los 0 Jarkovská Lenka 1
Volný_los 0 Chládková Veronika 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Jarkovská Lenka 1 Volný_los 0 Formanová Monika 2 Chládková Veronika 0 Knap Petr 1 Volný_los 0 Chládek Martin 1 Volný_los 0 Pavlista Zdeněk 1 Volný_los 0 Rychetská Formanová Denisa 1 Volný_los 0 Jarkovský Robert 1 Volný_los 0 Valterová Marie 1 Volný_los 0
Jarkovská Lenka 0 Formanová Monika 2 Knap Petr 0 Chládek Martin 2 Pavlista Zdeněk 2 Rychetská Formanová Denisa 1 Jarkovský Robert 2 Valterová Marie 0
Formanová Monika 2 Chládek Martin 0 Pavlista Zdeněk 2 Jarkovský Robert 0
Formanová Monika 2 Pavlista Zdeněk 0
Formanová Monika 2 Knap Petr 0
- Formanová Monika0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Formanová Monika [CZE056394] |
2. | Knap Petr [CZE045305] |
3. | Pavlista Zdeněk [CZE040444] |
4. | Chládek Martin [CZE056204] |
5. | Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] |
5. | Jarkovský Robert [CZE042482] |
7. | Chládková Veronika [CZE051828] |
7. | Jarkovská Lenka [CZE044616] |
9. | Valterová Marie [CZE060815] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Formanová Monika [CZE056394] |
2. | Knap Petr [CZE045305] |
3. | Pavlista Zdeněk [CZE040444] |
4. | Chládek Martin [CZE056204] |
5. | Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] |
5. | Jarkovský Robert [CZE042482] |
7. | Chládková Veronika [CZE051828] |
7. | Jarkovská Lenka [CZE044616] |
9. | Valterová Marie [CZE060815] |
Tento turnaj nemá přihlášky online