Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.08.2020 |
Název | Šatlava cup |
Rozhodčí | Kočí Jana |
Počet hráčů | 28 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Šatlava, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balog Igor [CZE058435] | |
Balog Martin [CZE060189] | |
Drozd Michal [CZE066606] | |
Fiala Bedřich [CZE061216] | |
Harviš Kamil [CZE024365] | |
Kalaba Peter [CZE064688] | |
Kašpar Jakub [CZE050463] | |
Kočí Jana [CZE055213] | |
Kotál Lukáš [CZE063148] | |
Kozák Zdeněk [CZE068138] | |
Kozubjaková Kristýna [CZE067380] | |
Křístková Denisa [CZE052833] | |
Křístková Svatava [CZE057622] | |
Luptovec Richard [CZE063147] | |
Mikluš Martin [CZE059853] | |
Mitas Filip [CZE047912] | |
Mrovec Martin [CZE065407] | |
Nagelová Denisa [CZE050389] | |
Němeček Dalibor [CZE032480] | |
Neuwirth Aleš [CZE057593] | |
Olma Marek [CZE067860] | |
Ondruš Adam [CZE055638] | |
Orálek Pavel [CZE067289] | |
Řehák Miroslav [CZE019090] | |
Schneider Petr [CZE022793] | |
Stříbný Tomáš [CZE015496] | |
Urbánek Petr [CZE035690] | |
Vykydal Petr [CZE067379] |
- Urbánek Petr0
Mitas Filip 0 Urbánek Petr 1
Mitas Filip 1 Stříbný Tomáš 0
Mitas Filip 1 Neuwirth Aleš 0 Mrovec Martin 0 Stříbný Tomáš 1
Fiala Bedřich 0 Mitas Filip 1 Mrovec Martin 1 Mikluš Martin 0
Fiala Bedřich 1 Ondruš Adam 0 Harviš Kamil 0 Mitas Filip 1 Mrovec Martin 1 Balog Martin 0 Křístková Denisa 0 Mikluš Martin 1
Fiala Bedřich 1 Kočí Jana 0 Kašpar Jakub 0 Harviš Kamil 1 Kotál Lukáš 0 Mrovec Martin 1 Balog Igor 0 Křístková Denisa 1
Luptovec Richard 0 Fiala Bedřich 1 Kočí Jana 1 Němeček Dalibor 0 Kašpar Jakub 1 Řehák Miroslav 0 Vykydal Petr 0 Harviš Kamil 1 Kotál Lukáš 1 Kalaba Peter 0 Kozák Zdeněk 0 Mrovec Martin 1 Nagelová Denisa 0 Balog Igor 1 Křístková Denisa 1 Kozubjaková Kristýna 0
Volný_los 0 Luptovec Richard 1 Kočí Jana 1 Orálek Pavel 0 Kašpar Jakub 1 Olma Marek 0 Vykydal Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kotál Lukáš 1 Drozd Michal 0 Kozák Zdeněk 1 Křístková Svatava 0 Nagelová Denisa 1 Křístková Denisa 1 Volný_los 0
Kozubjaková Kristýna 1 Volný_los 0 Luptovec Richard 0 Mitas Filip 1 Kočí Jana 0 Schneider Petr 1 Balog Igor 1 Orálek Pavel 0 Stříbný Tomáš 1 Kašpar Jakub 0 Olma Marek 0 Mrovec Martin 1 Kalaba Peter 1 Vykydal Petr 0 Ondruš Adam 1 Volný_los 0 Harviš Kamil 1 Volný_los 0 Neuwirth Aleš 1 Kotál Lukáš 0 Řehák Miroslav 1 Drozd Michal 0 Kozák Zdeněk 0 Mikluš Martin 1 Balog Martin 1 Křístková Svatava 0 Nagelová Denisa 0 Němeček Dalibor 1 Urbánek Petr 1 Křístková Denisa 0 Fiala Bedřich 1 Volný_los 0
Kozubjaková Kristýna 0 Mitas Filip 1 Schneider Petr 1 Balog Igor 0 Stříbný Tomáš 1 Mrovec Martin 0 Kalaba Peter 0 Ondruš Adam 1 Harviš Kamil 0 Neuwirth Aleš 1 Řehák Miroslav 0 Mikluš Martin 1 Balog Martin 1 Němeček Dalibor 0 Urbánek Petr 1 Fiala Bedřich 0
Mitas Filip 0 Schneider Petr 1 Stříbný Tomáš 1 Ondruš Adam 0 Neuwirth Aleš 1 Mikluš Martin 0 Balog Martin 0 Urbánek Petr 1
Schneider Petr 1 Stříbný Tomáš 0 Neuwirth Aleš 0 Urbánek Petr 1
Schneider Petr 1 Urbánek Petr 0
Schneider Petr 1 Urbánek Petr 0
- Schneider Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schneider Petr [CZE022793] |
2. | Urbánek Petr [CZE035690] |
3. | Mitas Filip [CZE047912] |
4. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
5. | Neuwirth Aleš [CZE057593] |
5. | Mrovec Martin [CZE065407] |
7. | Fiala Bedřich [CZE061216] |
7. | Mikluš Martin [CZE059853] |
9. | Křístková Denisa [CZE052833] |
9. | Balog Martin [CZE060189] |
9. | Harviš Kamil [CZE024365] |
9. | Ondruš Adam [CZE055638] |
13. | Balog Igor [CZE058435] |
13. | Kotál Lukáš [CZE063148] |
13. | Kašpar Jakub [CZE050463] |
13. | Kočí Jana [CZE055213] |
17. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
17. | Nagelová Denisa [CZE050389] |
17. | Kozák Zdeněk [CZE068138] |
17. | Kalaba Peter [CZE064688] |
17. | Vykydal Petr [CZE067379] |
17. | Řehák Miroslav [CZE019090] |
17. | Němeček Dalibor [CZE032480] |
17. | Luptovec Richard [CZE063147] |
25. | Křístková Svatava [CZE057622] |
25. | Drozd Michal [CZE066606] |
25. | Olma Marek [CZE067860] |
25. | Orálek Pavel [CZE067289] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schneider Petr [CZE022793] |
2. | Urbánek Petr [CZE035690] |
3. | Mitas Filip [CZE047912] |
4. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
5. | Neuwirth Aleš [CZE057593] |
5. | Mrovec Martin [CZE065407] |
7. | Fiala Bedřich [CZE061216] |
7. | Mikluš Martin [CZE059853] |
9. | Křístková Denisa [CZE052833] |
9. | Balog Martin [CZE060189] |
9. | Harviš Kamil [CZE024365] |
9. | Ondruš Adam [CZE055638] |
13. | Balog Igor [CZE058435] |
13. | Kotál Lukáš [CZE063148] |
13. | Kašpar Jakub [CZE050463] |
13. | Kočí Jana [CZE055213] |
17. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
17. | Nagelová Denisa [CZE050389] |
17. | Kozák Zdeněk [CZE068138] |
17. | Kalaba Peter [CZE064688] |
17. | Vykydal Petr [CZE067379] |
17. | Řehák Miroslav [CZE019090] |
17. | Němeček Dalibor [CZE032480] |
17. | Luptovec Richard [CZE063147] |
25. | Křístková Svatava [CZE057622] |
25. | Drozd Michal [CZE066606] |
25. | Olma Marek [CZE067860] |
25. | Orálek Pavel [CZE067289] |
Tento turnaj nemá přihlášky online