Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum28.08.2020
NázevPátek 501
RozhodčíMatušíková Jana
Počet hráčů17
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoKobra, Praha 9- Běchovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brožová Miloslava [CZE055441]
Döme Adolf [CZE051135]
Döme Matěj [CZE000455]
Döme Robert [CZE004545]
Fořt Stanislav [CZE062406]
Kaleta Luboš [CZE064172]
Matušíková Jana [CZE047989]
Pecho Dan [CZE056496]
Planeta Ferdinand [CZE002375]
Procházka Filip [CZE050596]
Růžička Miroslav [CZE056235]
Skácel Pavel [CZE013750]
Soustružník Jaroslav [CZE050326]
Sroka Maxim [CZE062112]
Sroka Petr [CZE059258]
Šustr Drahoslav [CZE045601]
Tvrdá Markéta [CZE065914]
1Pátek 501
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Procházka Filip0
  • Fořt Stanislav0
    Procházka Filip1
  •  
  • Fořt Stanislav1
    Döme Robert0
  •  
  • Fořt Stanislav1
    Sroka Petr0
  •  
  • Döme Robert1
    Skácel Pavel0
  •  
  • Matušíková Jana0
    Fořt Stanislav1
  •  
  • Planeta Ferdinand0
    Döme Robert1
  •  
  • Döme Matěj0
    Matušíková Jana1
  •  
  • Soustružník Jaroslav0
    Fořt Stanislav1
  •  
  • Planeta Ferdinand1
    Tvrdá Markéta0
  •  
  • Kaleta Luboš0
    Döme Robert1
  •  
  • Döme Matěj1
    Šustr Drahoslav0
  •  
  • Soustružník Jaroslav2
    Pecho Dan0
  •  
  • Planeta Ferdinand1
    Růžička Miroslav0
  •  
  • Brožová Miloslava0
    Kaleta Luboš1
  •  
  • Döme Matěj1
    Döme Adolf0
  •  
  • Volný_los0
    Šustr Drahoslav1
  •  
  • Volný_los0
    Soustružník Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Pecho Dan1
  •  
  • Volný_los0
    Planeta Ferdinand1
  •  
  • Volný_los0
    Růžička Miroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Brožová Miloslava1
  •  
  • Volný_los0
    Kaleta Luboš1
  •  
  • Volný_los0
    Döme Matěj1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kaleta Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Procházka Filip2
    Döme Matěj0
  •  
  • Brožová Miloslava1
    Volný_los0
  •  
  • Fořt Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Matušíková Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Růžička Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Planeta Ferdinand1
    Volný_los0
  •  
  • Skácel Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Pecho Dan1
    Volný_los0
  •  
  • Sroka Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Soustružník Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Döme Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Šustr Drahoslav1
    Volný_los0
  •  
  • Sroka Maxim1
    Volný_los0
  •  
  • Tvrdá Markéta1
    Volný_los0
  •  
  • Döme Adolf1
    Volný_los0
  •  
  • Kaleta Luboš0
    Procházka Filip1
  •  
  • Brožová Miloslava0
    Fořt Stanislav1
  •  
  • Matušíková Jana1
    Růžička Miroslav0
  •  
  • Planeta Ferdinand0
    Skácel Pavel2
  •  
  • Pecho Dan0
    Sroka Petr1
  •  
  • Soustružník Jaroslav0
    Döme Robert1
  •  
  • Šustr Drahoslav0
    Sroka Maxim1
  •  
  • Tvrdá Markéta1
    Döme Adolf0
  •  
  • Procházka Filip1
    Fořt Stanislav0
  •  
  • Matušíková Jana0
    Skácel Pavel1
  •  
  • Sroka Petr1
    Döme Robert0
  •  
  • Sroka Maxim1
    Tvrdá Markéta0
  •  
  • Procházka Filip1
    Skácel Pavel0
  •  
  • Sroka Petr0
    Sroka Maxim2
  •  
  • Procházka Filip0
    Sroka Maxim1
  •  
  • Sroka Maxim0
    Procházka Filip1
  •  
  •  Procházka Filip0
#Hráč nebo pár
1.Procházka Filip [CZE050596]
2.Sroka Maxim [CZE062112]
3.Fořt Stanislav [CZE062406]
4.Döme Robert [CZE004545]
5.Sroka Petr [CZE059258]
5.Skácel Pavel [CZE013750]
7.Matušíková Jana [CZE047989]
7.Planeta Ferdinand [CZE002375]
9.Kaleta Luboš [CZE064172]
9.Tvrdá Markéta [CZE065914]
9.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
9.Döme Matěj [CZE000455]
13.Brožová Miloslava [CZE055441]
13.Růžička Miroslav [CZE056235]
13.Pecho Dan [CZE056496]
13.Šustr Drahoslav [CZE045601]
17.Döme Adolf [CZE051135]
#Hráč nebo pár
1.Procházka Filip [CZE050596]
2.Sroka Maxim [CZE062112]
3.Fořt Stanislav [CZE062406]
4.Döme Robert [CZE004545]
5.Sroka Petr [CZE059258]
5.Skácel Pavel [CZE013750]
7.Matušíková Jana [CZE047989]
7.Planeta Ferdinand [CZE002375]
9.Kaleta Luboš [CZE064172]
9.Tvrdá Markéta [CZE065914]
9.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
9.Döme Matěj [CZE000455]
13.Brožová Miloslava [CZE055441]
13.Růžička Miroslav [CZE056235]
13.Pecho Dan [CZE056496]
13.Šustr Drahoslav [CZE045601]
17.Döme Adolf [CZE051135]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz