Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.08.2020 |
Název | MIAPR cup - Finále |
Rozhodčí | Vontor Miroslav |
Počet hráčů | 27 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | restaurace Havránek, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámek Tomáš [CZE033630] | |
Andrlová Barbora [CZE044247] | |
Appel Kamil [CZE045842] | |
Bučko Ondřej [CZE053379] | |
Cingel Martin [CZE057344] | |
Cupian David [CZE032173] | |
Fiala Bedřich [CZE061216] | |
Fiala Patrik [CZE061211] | |
Folta Jiří [CZE016698] | |
Friedrich Zbyněk [CZE053307] | |
Harviš Kamil [CZE024365] | |
Illek Vladimír [CZE016781] | |
Jamrož Jiří [CZE040386] | |
Kamrád Jan [CZE036727] | |
Kučerová Lenka [CZE062783] | |
Mík Jiří [CZE021522] | |
Rapanová Kateřina [CZE061934] | |
Rohoň Róbert [CZE050107] | |
Schneider Petr [CZE014800] | |
Schrom René [CZE000881] | |
Siwek Karel [CZE051664] | |
Stříbný Jiří [CZE060372] | |
Stříbný Tomáš [CZE015496] | |
Šmahaj Martin [CZE003142] | |
Tábor Michal [CZE058899] | |
Urbánek Petr [CZE035690] | |
Vontor Miroslav [CZE041834] |
- Urbánek Petr0
Fiala Bedřich 0 Urbánek Petr 1
Cingel Martin 0 Fiala Bedřich 1
Schneider Petr 0 Cingel Martin 1 Šmahaj Martin 0 Fiala Bedřich 1
Appel Kamil 0 Schneider Petr 1 Friedrich Zbyněk 0 Šmahaj Martin 1
Appel Kamil 1 Folta Jiří 0 Rohoň Róbert 0 Schneider Petr 1 Adámek Tomáš 0 Friedrich Zbyněk 1 Harviš Kamil 0 Šmahaj Martin 1
Appel Kamil 1 Illek Vladimír 0 Fiala Patrik 0 Rohoň Róbert 1 Jamrož Jiří 0 Adámek Tomáš 1 Cupian David 0 Harviš Kamil 1
Appel Kamil 1 Vontor Miroslav 0 Kučerová Lenka 0 Illek Vladimír 1 Fiala Patrik 1 Schrom René 0 Stříbný Jiří 0 Rohoň Róbert 1 Rapanová Kateřina 0 Jamrož Jiří 1 Kamrád Jan 0 Adámek Tomáš 1 Tábor Michal 0 Cupian David 1 Harviš Kamil 1 Andrlová Barbora 0
Volný_los 0 Appel Kamil 1 Mík Jiří 0 Kučerová Lenka 1 Volný_los 0 Fiala Patrik 1 Stříbný Jiří 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Rapanová Kateřina 1 Siwek Karel 0 Kamrád Jan 1 Bučko Ondřej 0 Tábor Michal 1 Harviš Kamil 1 Volný_los 0
Schneider Petr 1 Volný_los 0 Andrlová Barbora 1 Appel Kamil 0 Cupian David 1 Mík Jiří 0 Kučerová Lenka 0 Urbánek Petr 1 Folta Jiří 1 Volný_los 0 Fiala Patrik 0 Adámek Tomáš 1 Stříbný Jiří 0 Jamrož Jiří 1 Fiala Bedřich 1 Volný_los 0 Šmahaj Martin 1 Volný_los 0 Rapanová Kateřina 0 Rohoň Róbert 1 Schrom René 1 Siwek Karel 0 Kamrád Jan 0 Stříbný Tomáš 1 Illek Vladimír 1 Bučko Ondřej 0 Friedrich Zbyněk 1 Tábor Michal 0 Harviš Kamil 0 Cingel Martin 1 Vontor Miroslav 1 Volný_los 0
Schneider Petr 1 Andrlová Barbora 0 Cupian David 0 Urbánek Petr 1 Folta Jiří 1 Adámek Tomáš 0 Jamrož Jiří 0 Fiala Bedřich 1 Šmahaj Martin 1 Rohoň Róbert 0 Schrom René 0 Stříbný Tomáš 1 Illek Vladimír 0 Friedrich Zbyněk 1 Cingel Martin 1 Vontor Miroslav 0
Schneider Petr 0 Urbánek Petr 1 Folta Jiří 0 Fiala Bedřich 1 Šmahaj Martin 0 Stříbný Tomáš 1 Friedrich Zbyněk 0 Cingel Martin 1
Urbánek Petr 1 Fiala Bedřich 0 Stříbný Tomáš 1 Cingel Martin 0
Urbánek Petr 0 Stříbný Tomáš 1
Stříbný Tomáš 1 Urbánek Petr 0
- Stříbný Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
2. | Urbánek Petr [CZE035690] |
3. | Fiala Bedřich [CZE061216] |
4. | Cingel Martin [CZE057344] |
5. | Schneider Petr [CZE014800] |
5. | Šmahaj Martin [CZE003142] |
7. | Appel Kamil [CZE045842] |
7. | Friedrich Zbyněk [CZE053307] |
9. | Harviš Kamil [CZE024365] |
9. | Adámek Tomáš [CZE033630] |
9. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
9. | Folta Jiří [CZE016698] |
13. | Cupian David [CZE032173] |
13. | Jamrož Jiří [CZE040386] |
13. | Fiala Patrik [CZE061211] |
13. | Illek Vladimír [CZE016781] |
17. | Andrlová Barbora [CZE044247] |
17. | Tábor Michal [CZE058899] |
17. | Kamrád Jan [CZE036727] |
17. | Rapanová Kateřina [CZE061934] |
17. | Stříbný Jiří [CZE060372] |
17. | Schrom René [CZE000881] |
17. | Kučerová Lenka [CZE062783] |
17. | Vontor Miroslav [CZE041834] |
25. | Bučko Ondřej [CZE053379] |
25. | Siwek Karel [CZE051664] |
25. | Mík Jiří [CZE021522] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
2. | Urbánek Petr [CZE035690] |
3. | Fiala Bedřich [CZE061216] |
4. | Cingel Martin [CZE057344] |
5. | Schneider Petr [CZE014800] |
5. | Šmahaj Martin [CZE003142] |
7. | Appel Kamil [CZE045842] |
7. | Friedrich Zbyněk [CZE053307] |
9. | Harviš Kamil [CZE024365] |
9. | Adámek Tomáš [CZE033630] |
9. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
9. | Folta Jiří [CZE016698] |
13. | Cupian David [CZE032173] |
13. | Jamrož Jiří [CZE040386] |
13. | Fiala Patrik [CZE061211] |
13. | Illek Vladimír [CZE016781] |
17. | Andrlová Barbora [CZE044247] |
17. | Tábor Michal [CZE058899] |
17. | Kamrád Jan [CZE036727] |
17. | Rapanová Kateřina [CZE061934] |
17. | Stříbný Jiří [CZE060372] |
17. | Schrom René [CZE000881] |
17. | Kučerová Lenka [CZE062783] |
17. | Vontor Miroslav [CZE041834] |
25. | Bučko Ondřej [CZE053379] |
25. | Siwek Karel [CZE051664] |
25. | Mík Jiří [CZE021522] |
Tento turnaj nemá přihlášky online