Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.08.2020 |
Název | damska jizda anna |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Dámská jízda |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Horká Pavlína [CZE060948] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Srnková Naděžda [CZE005113] | |
Szelke Nikola [CZE058238] | |
Vlčková Miluše [CZE054395] |
- Kordová Romana (038396)0
Kordová Romana (038396) 1 Szelke Nikola 0
Kordová Romana (038396) 1 Mannová Alena 0
Kordová Romana (038396) 1 Frimlová Pavla 0 Mannová Alena 1 Kordová Romana (051260) 0
Kordová Romana (038396) 1 Vlčková Miluše 0 Horká Pavlína 0 Mannová Alena 1
Kordová Romana (038396) 1 Srnková Naděžda 0 Volný_los 0 Vlčková Miluše 1 Volný_los 0 Horká Pavlína 1 Volný_los 0 Mannová Alena 1
Volný_los 0 Kordová Romana (038396) 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Mannová Alena 1 Volný_los 0 Kordová Romana (038396) 0 Goldmannová Anna 1 Frimlová Pavla 1 Volný_los 0 Horká Pavlína 1 Volný_los 0 Vlčková Miluše 1 Volný_los 0 Kordová Romana (051260) 1 Volný_los 0 Szelke Nikola 1 Volný_los 0 Srnková Naděžda 1 Volný_los 0
Mannová Alena 0 Goldmannová Anna 1 Frimlová Pavla 1 Horká Pavlína 0 Vlčková Miluše 0 Kordová Romana (051260) 1 Szelke Nikola 1 Srnková Naděžda 0
Goldmannová Anna 1 Frimlová Pavla 0 Kordová Romana (051260) 0 Szelke Nikola 1
Goldmannová Anna 1 Szelke Nikola 0
Goldmannová Anna 0 Kordová Romana (038396) 1
- Kordová Romana (038396)0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kordová Romana [CZE038396] |
2. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
3. | Szelke Nikola [CZE058238] |
4. | Mannová Alena [CZE053232] |
5. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
5. | Kordová Romana [CZE051260] |
7. | Vlčková Miluše [CZE054395] |
7. | Horká Pavlína [CZE060948] |
9. | Srnková Naděžda [CZE005113] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kordová Romana [CZE038396] |
2. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
3. | Szelke Nikola [CZE058238] |
4. | Mannová Alena [CZE053232] |
5. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
5. | Kordová Romana [CZE051260] |
7. | Vlčková Miluše [CZE054395] |
7. | Horká Pavlína [CZE060948] |
9. | Srnková Naděžda [CZE005113] |
Tento turnaj nemá přihlášky online