Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.08.2020 |
Název | Prodarts cup 26.8.2020 |
Rozhodčí | Olšanský Milan |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Prodarts Cup |
Místo | Prodarts club, Lipník nad Bečvou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bouchal Tomáš [CZE063809] | |
Březík Jan [CZE059919] | |
Holiš Radek [CZE036928] | |
Chromec Jakub [CZE031305] | |
Janota Petr [CZE051832] | |
Olšanský Milan [CZE021881] | |
Pazdera Milan [CZE034923] | |
Rosíková Alena [CZE031703] | |
Šmejkal Petr [CZE018686] | |
Telíšek Michal [CZE000968] | |
Vranková Julie [CZE062101] |
- Šmejkal Petr0
Rosíková Alena 0 Šmejkal Petr 2
Březík Jan 0 Rosíková Alena 2
Březík Jan 2 Bouchal Tomáš 1 Rosíková Alena 2 Chromec Jakub 1
Březík Jan 2 Janota Petr 1 Olšanský Milan 0 Rosíková Alena 2
Holiš Radek 0 Březík Jan 2 Volný_los 0 Janota Petr 1 Vranková Julie 1 Olšanský Milan 2 Pazdera Milan 0 Rosíková Alena 2
Volný_los 0 Holiš Radek 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vranková Julie 1 Pazdera Milan 1 Volný_los 0
Rosíková Alena 1 Volný_los 0 Telíšek Michal 2 Holiš Radek 1 Olšanský Milan 1 Volný_los 0 Bouchal Tomáš 1 Volný_los 0 Janota Petr 1 Volný_los 0 Vranková Julie 0 Chromec Jakub 2 Šmejkal Petr 2 Pazdera Milan 0 Březík Jan 1 Volný_los 0
Rosíková Alena 0 Telíšek Michal 2 Olšanský Milan 1 Bouchal Tomáš 2 Janota Petr 0 Chromec Jakub 2 Šmejkal Petr 2 Březík Jan 0
Telíšek Michal 2 Bouchal Tomáš 0 Chromec Jakub 1 Šmejkal Petr 2
Telíšek Michal 2 Šmejkal Petr 1
Telíšek Michal 2 Šmejkal Petr 0
- Telíšek Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Telíšek Michal [CZE000968] |
2. | Šmejkal Petr [CZE018686] |
3. | Rosíková Alena [CZE031703] |
4. | Březík Jan [CZE059919] |
5. | Bouchal Tomáš [CZE063809] |
5. | Chromec Jakub [CZE031305] |
7. | Janota Petr [CZE051832] |
7. | Olšanský Milan [CZE021881] |
9. | Pazdera Milan [CZE034923] |
9. | Vranková Julie [CZE062101] |
9. | Holiš Radek [CZE036928] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Telíšek Michal [CZE000968] |
2. | Šmejkal Petr [CZE018686] |
3. | Rosíková Alena [CZE031703] |
4. | Březík Jan [CZE059919] |
5. | Bouchal Tomáš [CZE063809] |
5. | Chromec Jakub [CZE031305] |
7. | Janota Petr [CZE051832] |
7. | Olšanský Milan [CZE021881] |
9. | Pazdera Milan [CZE034923] |
9. | Vranková Julie [CZE062101] |
9. | Holiš Radek [CZE036928] |
Tento turnaj nemá přihlášky online