Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.08.2020 |
Název | Jackpot cup U Nás |
Rozhodčí | Gyalog Zdeněk |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | JC Jablonec U Nás |
Místo | U Nás, Jablonec nad Nisou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Borski Zbyněk [CZE034545] | |
Brandejs Denis [CZE046807] | |
Fečko Marek [CZE065603] | |
Gajdošová Milena [CZE062373] | |
Gerhardt Petr [CZE064127] | |
Gyalog Zdeněk [CZE016107] | |
Kobr Petr [CZE049646] | |
Kučera Petr [CZE015064] | |
Kučerová Hana [CZE017580] | |
Martinčík Vladimír [CZE054517] | |
Mašek Martin [CZE058394] | |
Mlynek Jiří [CZE045608] | |
Nový Petr [CZE032183] | |
Suchá Kateřina [CZE066320] | |
Švehlová Dana [CZE066167] | |
Zárybnický Michal [CZE028829] |
- Mlynek Jiří0
Mlynek Jiří 2 Gyalog Zdeněk 1
Brandejs Denis 1 Mlynek Jiří 2
Brandejs Denis 2 Borski Zbyněk 1 Mašek Martin 1 Mlynek Jiří 2
Brandejs Denis 2 Zárybnický Michal 1 Mašek Martin 1 Gajdošová Milena 0
Brandejs Denis 2 Kobr Petr 0 Zárybnický Michal 2 Martinčík Vladimír 0 Kučera Petr 0 Mašek Martin 1 Suchá Kateřina 0 Gajdošová Milena 2
Fečko Marek 0 Brandejs Denis 2 Kučerová Hana 0 Zárybnický Michal 2 Švehlová Dana 1 Kučera Petr 2 Suchá Kateřina 2 Nový Petr 1
Gajdošová Milena 2 Fečko Marek 1 Brandejs Denis 1 Borski Zbyněk 2 Kučerová Hana 0 Gyalog Zdeněk 2 Mašek Martin 1 Zárybnický Michal 0 Martinčík Vladimír 2 Švehlová Dana 1 Mlynek Jiří 2 Kučera Petr 0 Gerhardt Petr 2 Suchá Kateřina 0 Nový Petr 0 Kobr Petr 2
Gajdošová Milena 0 Borski Zbyněk 2 Gyalog Zdeněk 2 Mašek Martin 1 Martinčík Vladimír 1 Mlynek Jiří 2 Gerhardt Petr 2 Kobr Petr 0
Borski Zbyněk 1 Gyalog Zdeněk 2 Mlynek Jiří 0 Gerhardt Petr 2
Gyalog Zdeněk 0 Gerhardt Petr 2
Gerhardt Petr 2 Mlynek Jiří 1
- Gerhardt Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gerhardt Petr [CZE064127] |
2. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
3. | Gyalog Zdeněk [CZE016107] |
4. | Brandejs Denis [CZE046807] |
5. | Borski Zbyněk [CZE034545] |
5. | Mašek Martin [CZE058394] |
7. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
7. | Gajdošová Milena [CZE062373] |
9. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
9. | Kučera Petr [CZE015064] |
9. | Martinčík Vladimír [CZE054517] |
9. | Kobr Petr [CZE049646] |
13. | Fečko Marek [CZE065603] |
13. | Kučerová Hana [CZE017580] |
13. | Švehlová Dana [CZE066167] |
13. | Nový Petr [CZE032183] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gerhardt Petr [CZE064127] |
2. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
3. | Gyalog Zdeněk [CZE016107] |
4. | Brandejs Denis [CZE046807] |
5. | Borski Zbyněk [CZE034545] |
5. | Mašek Martin [CZE058394] |
7. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
7. | Gajdošová Milena [CZE062373] |
9. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
9. | Kučera Petr [CZE015064] |
9. | Martinčík Vladimír [CZE054517] |
9. | Kobr Petr [CZE049646] |
13. | Fečko Marek [CZE065603] |
13. | Kučerová Hana [CZE017580] |
13. | Švehlová Dana [CZE066167] |
13. | Nový Petr [CZE032183] |
Tento turnaj nemá přihlášky online