Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.08.2020 |
Název | Bar Chrpa dvojice |
Rozhodčí | Murín Milan |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Bar Chrpa, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bečková Kateřina [CZE054341], Poustecký Petr [CZE054340] | |
Davídek David [CZE063408], Přibyl Robert [CZE063736] | |
Křemen Jan [CZE033388], Bořánek Miloš [CZE066819] | |
Murín Milan [CZE045639], Pavlát Radek [CZE045641] | |
Nejedlý Daniel [CZE031721], Jindra Tomáš [CZE004175] | |
Polanský Jiří [CZE003713], Havírová Monika [CZE053877] | |
Stárek Stanislav [CZE050905], Bogyai Viktor [CZE050904] | |
Ungerová Kristýna [CZE058822], Pavlátová Anna [CZE045888] |
- Stárek, Bogyai0
Stárek, Bogyai 1 Nejedlý, Jindra 0
Stárek, Bogyai 1 Davídek, Přibyl 0
Stárek, Bogyai 1 Murín, Pavlát 0 Bečková, Poustecký 0 Davídek, Přibyl 1
Stárek, Bogyai 1 Ungerová, Pavlátová 0 Polanský, Havírová 0 Bečková, Poustecký 1
Nejedlý, Jindra 1 Stárek, Bogyai 0 Davídek, Přibyl 1 Ungerová, Pavlátová 0 Polanský, Havírová 0 Murín, Pavlát 1 Bečková, Poustecký 0 Křemen, Bořánek 1
Nejedlý, Jindra 1 Davídek, Přibyl 0 Murín, Pavlát 0 Křemen, Bořánek 1
Nejedlý, Jindra 0 Křemen, Bořánek 1
Křemen, Bořánek 1 Stárek, Bogyai 0
- Křemen, Bořánek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Křemen Jan [CZE033388], Bořánek Miloš [CZE066819] |
2. | Stárek Stanislav [CZE050905], Bogyai Viktor [CZE050904] |
3. | Nejedlý Daniel [CZE031721], Jindra Tomáš [CZE004175] |
4. | Davídek David [CZE063408], Přibyl Robert [CZE063736] |
5. | Murín Milan [CZE045639], Pavlát Radek [CZE045641] |
5. | Bečková Kateřina [CZE054341], Poustecký Petr [CZE054340] |
7. | Ungerová Kristýna [CZE058822], Pavlátová Anna [CZE045888] |
7. | Polanský Jiří [CZE003713], Havírová Monika [CZE053877] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Křemen Jan [CZE033388], Bořánek Miloš [CZE066819] |
2. | Stárek Stanislav [CZE050905], Bogyai Viktor [CZE050904] |
3. | Nejedlý Daniel [CZE031721], Jindra Tomáš [CZE004175] |
4. | Davídek David [CZE063408], Přibyl Robert [CZE063736] |
5. | Murín Milan [CZE045639], Pavlát Radek [CZE045641] |
5. | Bečková Kateřina [CZE054341], Poustecký Petr [CZE054340] |
7. | Ungerová Kristýna [CZE058822], Pavlátová Anna [CZE045888] |
7. | Polanský Jiří [CZE003713], Havírová Monika [CZE053877] |
Tento turnaj nemá přihlášky online