Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.08.2020 |
Název | jednotlivci |
Rozhodčí | Hlavatá Zdena |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Žatec Tulipán |
Místo | Tulipán, Žatec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bašus Roman [CZE037796] | |
Csorosz Arpád [CZE064364] | |
Čapek Jan [CZE000406] | |
Hlavatá Zdena [CZE000734] | |
Kapusta Evžen [CZE041506] | |
Klása David [CZE051061] | |
Skřipský Stanislav [CZE022079] | |
Souček Viktor [CZE063264] | |
Šedivý Petr [CZE064595] | |
Wiesinger Tomáš [CZE046180] |
- Wiesinger Tomáš0
Čapek Jan 0 Wiesinger Tomáš 2
Kapusta Evžen 0 Čapek Jan 2
Kapusta Evžen 2 Šedivý Petr 0 Klása David 0 Čapek Jan 2
Kapusta Evžen 2 Bašus Roman 1 Klása David 2 Souček Viktor 1
Hlavatá Zdena 0 Kapusta Evžen 2 Volný_los 0 Bašus Roman 1 Volný_los 0 Klása David 1 Souček Viktor 2 Csorosz Arpád 0
Volný_los 0 Hlavatá Zdena 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Souček Viktor 1 Volný_los 0
Csorosz Arpád 1 Volný_los 0 Šedivý Petr 2 Hlavatá Zdena 1 Wiesinger Tomáš 1 Volný_los 0 Klása David 1 Volný_los 0 Bašus Roman 1 Volný_los 0 Skřipský Stanislav 1 Volný_los 0 Čapek Jan 2 Souček Viktor 0 Kapusta Evžen 1 Volný_los 0
Csorosz Arpád 0 Šedivý Petr 2 Wiesinger Tomáš 2 Klása David 0 Bašus Roman 1 Skřipský Stanislav 2 Čapek Jan 2 Kapusta Evžen 0
Šedivý Petr 0 Wiesinger Tomáš 2 Skřipský Stanislav 2 Čapek Jan 1
Wiesinger Tomáš 0 Skřipský Stanislav 2
Skřipský Stanislav 0 Wiesinger Tomáš 2
- Wiesinger Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Wiesinger Tomáš [CZE046180] |
2. | Skřipský Stanislav [CZE022079] |
3. | Čapek Jan [CZE000406] |
4. | Kapusta Evžen [CZE041506] |
5. | Šedivý Petr [CZE064595] |
5. | Klása David [CZE051061] |
7. | Bašus Roman [CZE037796] |
7. | Souček Viktor [CZE063264] |
9. | Csorosz Arpád [CZE064364] |
9. | Hlavatá Zdena [CZE000734] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Wiesinger Tomáš [CZE046180] |
2. | Skřipský Stanislav [CZE022079] |
3. | Čapek Jan [CZE000406] |
4. | Kapusta Evžen [CZE041506] |
5. | Šedivý Petr [CZE064595] |
5. | Klása David [CZE051061] |
7. | Bašus Roman [CZE037796] |
7. | Souček Viktor [CZE063264] |
9. | Csorosz Arpád [CZE064364] |
9. | Hlavatá Zdena [CZE000734] |
Tento turnaj nemá přihlášky online