Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.04.2019 |
Název | 11.kolo ČDS CUP |
Rozhodčí | Čechová Ariana |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Bar Počenice, Počenice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brunclík Jakub [CZE060972] | |
Bureš Miroslav [CZE050775] | |
Čechová Ariana [CZE028848] | |
Daněk Pavel [CZE060334] | |
Foltýn Antonín [CZE059136] | |
Gröpl Jan [CZE047633] | |
Králík Jaroslav [CZE050967] | |
Králíková Šárka [CZE049825] | |
Navrátil Lukáš [CZE047885] | |
Urban Luděk [CZE015789] |
- Brunclík Jakub0
Brunclík Jakub 2 Králík Jaroslav 0
Bureš Miroslav 0 Brunclík Jakub 2
Čechová Ariana 0 Bureš Miroslav 2 Brunclík Jakub 2 Navrátil Lukáš 1
Králíková Šárka 0 Čechová Ariana 2 Brunclík Jakub 2 Foltýn Antonín 0
Králíková Šárka 2 Gröpl Jan 1 Volný_los 0 Čechová Ariana 1 Volný_los 0 Brunclík Jakub 1 Foltýn Antonín 2 Daněk Pavel 0
Volný_los 0 Králíková Šárka 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Foltýn Antonín 1 Volný_los 0
Daněk Pavel 1 Volný_los 0 Králíková Šárka 1 Bureš Miroslav 2 Urban Luděk 1 Volný_los 0 Brunclík Jakub 1 Volný_los 0 Čechová Ariana 1 Volný_los 0 Navrátil Lukáš 1 Volný_los 0 Králík Jaroslav 2 Foltýn Antonín 1 Gröpl Jan 1 Volný_los 0
Daněk Pavel 1 Bureš Miroslav 2 Urban Luděk 2 Brunclík Jakub 1 Čechová Ariana 1 Navrátil Lukáš 2 Králík Jaroslav 2 Gröpl Jan 0
Bureš Miroslav 0 Urban Luděk 2 Navrátil Lukáš 0 Králík Jaroslav 2
Urban Luděk 2 Králík Jaroslav 0
Urban Luděk 2 Brunclík Jakub 1
- Urban Luděk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Urban Luděk [CZE015789] |
2. | Brunclík Jakub [CZE060972] |
3. | Králík Jaroslav [CZE050967] |
4. | Bureš Miroslav [CZE050775] |
5. | Čechová Ariana [CZE028848] |
5. | Navrátil Lukáš [CZE047885] |
7. | Králíková Šárka [CZE049825] |
7. | Foltýn Antonín [CZE059136] |
9. | Daněk Pavel [CZE060334] |
9. | Gröpl Jan [CZE047633] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Urban Luděk [CZE015789] |
2. | Brunclík Jakub [CZE060972] |
3. | Králík Jaroslav [CZE050967] |
4. | Bureš Miroslav [CZE050775] |
5. | Čechová Ariana [CZE028848] |
5. | Navrátil Lukáš [CZE047885] |
7. | Králíková Šárka [CZE049825] |
7. | Foltýn Antonín [CZE059136] |
9. | Daněk Pavel [CZE060334] |
9. | Gröpl Jan [CZE047633] |
Tento turnaj nemá přihlášky online