Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.08.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Bureš Karel |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | JC Litoměřice Pokratická Hospůdka |
Místo | Pokratická hospůdka, U kapličky 443/1, Litoměřice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balušík Marek [CZE062854] | |
Bartošová Markéta [CZE052187] | |
Belza Zdeněk [CZE059361] | |
Boor Jan [CZE009724] | |
Bureš Karel [CZE050682] | |
Chloupek Radim [CZE010722] | |
Kašparová Veronika [CZE054811] | |
Kutzler Ludvík [CZE008637] | |
Pokorný Vlastimil [CZE000823] | |
Porde Radek [CZE060253] | |
Suchý Michal [CZE011383] | |
Tájek Pavel [CZE045732] | |
Tibitanzl Lukáš [CZE045064] |
- Boor Jan0
Boor Jan 1 Suchý Michal 0
Boor Jan 1 Pokorný Vlastimil 0
Boor Jan 1 Porde Radek 0 Tibitanzl Lukáš 0 Pokorný Vlastimil 1
Boor Jan 1 Belza Zdeněk 0 Bartošová Markéta 0 Tibitanzl Lukáš 1
Tájek Pavel 0 Boor Jan 1 Belza Zdeněk 1 Chloupek Radim 0 Bartošová Markéta 1 Kašparová Veronika 0 Tibitanzl Lukáš 1 Balušík Marek 0
Volný_los 0 Tájek Pavel 1 Bureš Karel 0 Belza Zdeněk 1 Volný_los 0 Bartošová Markéta 1 Tibitanzl Lukáš 1 Volný_los 0
Balušík Marek 1 Volný_los 0 Porde Radek 1 Tájek Pavel 0 Bureš Karel 0 Kutzler Ludvík 1 Belza Zdeněk 0 Kašparová Veronika 1 Suchý Michal 1 Volný_los 0 Chloupek Radim 1 Bartošová Markéta 0 Boor Jan 1 Tibitanzl Lukáš 0 Pokorný Vlastimil 1 Volný_los 0
Balušík Marek 0 Porde Radek 1 Kutzler Ludvík 1 Kašparová Veronika 0 Suchý Michal 1 Chloupek Radim 0 Boor Jan 0 Pokorný Vlastimil 1
Porde Radek 0 Kutzler Ludvík 1 Suchý Michal 1 Pokorný Vlastimil 0
Kutzler Ludvík 1 Suchý Michal 0
Kutzler Ludvík 0 Boor Jan 1
- Boor Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Boor Jan [CZE009724] |
2. | Kutzler Ludvík [CZE008637] |
3. | Suchý Michal [CZE011383] |
4. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
5. | Porde Radek [CZE060253] |
5. | Tibitanzl Lukáš [CZE045064] |
7. | Belza Zdeněk [CZE059361] |
7. | Bartošová Markéta [CZE052187] |
9. | Balušík Marek [CZE062854] |
9. | Kašparová Veronika [CZE054811] |
9. | Chloupek Radim [CZE010722] |
9. | Tájek Pavel [CZE045732] |
13. | Bureš Karel [CZE050682] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Boor Jan [CZE009724] |
2. | Kutzler Ludvík [CZE008637] |
3. | Suchý Michal [CZE011383] |
4. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
5. | Porde Radek [CZE060253] |
5. | Tibitanzl Lukáš [CZE045064] |
7. | Belza Zdeněk [CZE059361] |
7. | Bartošová Markéta [CZE052187] |
9. | Balušík Marek [CZE062854] |
9. | Kašparová Veronika [CZE054811] |
9. | Chloupek Radim [CZE010722] |
9. | Tájek Pavel [CZE045732] |
13. | Bureš Karel [CZE050682] |
Tento turnaj nemá přihlášky online