Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.08.2020 |
Název | JPC |
Rozhodčí | Véghová Miluše |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Most Bar Na Pekárně |
Místo | Na pekárně, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brdek Bohuslav [CZE021184] | |
Černý Jan [CZE058737] | |
Hájek Petr [CZE034602] | |
Klapetek Karel [CZE044382] | |
Kotner Karel [CZE043433] | |
Mildorf Jiří [CZE042799] | |
Papežík Karel [CZE024621] | |
Pátek Vladimír [CZE021181] | |
Sklenář Lukáš [CZE052615] | |
Směja Radek [CZE049312] | |
Véghová Miluše [CZE051584] |
- Pátek Vladimír0
Klapetek Karel 0 Pátek Vladimír 1
Klapetek Karel 1 Hájek Petr 0
Mildorf Jiří 0 Klapetek Karel 1 Hájek Petr 1 Sklenář Lukáš 0
Mildorf Jiří 1 Směja Radek 0 Hájek Petr 1 Kotner Karel 0
Véghová Miluše 0 Mildorf Jiří 1 Volný_los 0 Směja Radek 1 Brdek Bohuslav 0 Hájek Petr 1 Kotner Karel 1 Černý Jan 0
Volný_los 0 Véghová Miluše 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Brdek Bohuslav 1 Kotner Karel 1 Volný_los 0
Černý Jan 1 Volný_los 0 Véghová Miluše 0 Klapetek Karel 1 Hájek Petr 1 Volný_los 0 Papežík Karel 1 Volný_los 0 Směja Radek 1 Volný_los 0 Brdek Bohuslav 0 Sklenář Lukáš 1 Kotner Karel 0 Mildorf Jiří 1 Pátek Vladimír 1 Volný_los 0
Černý Jan 0 Klapetek Karel 1 Hájek Petr 0 Papežík Karel 1 Směja Radek 0 Sklenář Lukáš 1 Mildorf Jiří 0 Pátek Vladimír 1
Klapetek Karel 0 Papežík Karel 1 Sklenář Lukáš 0 Pátek Vladimír 1
Papežík Karel 1 Pátek Vladimír 0
Papežík Karel 1 Pátek Vladimír 0
- Papežík Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Papežík Karel [CZE024621] |
2. | Pátek Vladimír [CZE021181] |
3. | Klapetek Karel [CZE044382] |
4. | Hájek Petr [CZE034602] |
5. | Mildorf Jiří [CZE042799] |
5. | Sklenář Lukáš [CZE052615] |
7. | Směja Radek [CZE049312] |
7. | Kotner Karel [CZE043433] |
9. | Černý Jan [CZE058737] |
9. | Brdek Bohuslav [CZE021184] |
9. | Véghová Miluše [CZE051584] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Papežík Karel [CZE024621] |
2. | Pátek Vladimír [CZE021181] |
3. | Klapetek Karel [CZE044382] |
4. | Hájek Petr [CZE034602] |
5. | Mildorf Jiří [CZE042799] |
5. | Sklenář Lukáš [CZE052615] |
7. | Směja Radek [CZE049312] |
7. | Kotner Karel [CZE043433] |
9. | Černý Jan [CZE058737] |
9. | Brdek Bohuslav [CZE021184] |
9. | Véghová Miluše [CZE051584] |
Tento turnaj nemá přihlášky online