Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.08.2020 |
Název | Žacléř 1 |
Rozhodčí | Nguyen Marek |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | O pohár Žacléře |
Místo | Bingo bar, Žacléř |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
[] | |
Bittner Jaroslav [CZE063916] | |
Fronc Jaroslav [CZE019872] | |
Fronc Marcela [CZE025779] | |
Goldmann Martin [CZE045102] | |
Hegedüš Karel [CZE001602] | |
Kolář David [CZE062973] | |
Nguyen Marek [CZE044857] | |
Rücker Miloš [CZE002130] | |
Souček Jakub [CZE060142] | |
Uxová Karolína [CZE059302] | |
Vlášek Miroslav [CZE061433] | |
Živná Jana [CZE062682] |
- 0
1 Souček Jakub 0
1 Fronc Jaroslav 0
Bittner Jaroslav 0 1 Fronc Jaroslav 1 Goldmann Martin 0
Kolář David 0 Bittner Jaroslav 1 Fronc Jaroslav 1 Vlášek Miroslav 0
Kolář David 1 Uxová Karolína 0 Bittner Jaroslav 1 Hegedüš Karel 0 Živná Jana 0 Fronc Jaroslav 1 Fronc Marcela 0 Vlášek Miroslav 1
Volný_los 0 Kolář David 1 0 Bittner Jaroslav 1 Živná Jana 1 Nguyen Marek 0 Fronc Marcela 1 Volný_los 0
Vlášek Miroslav 1 Volný_los 0 1 Kolář David 0 Fronc Jaroslav 1 0 Bittner Jaroslav 0 Souček Jakub 1 Živná Jana 0 Hegedüš Karel 1 Goldmann Martin 1 Nguyen Marek 0 Rücker Miloš 1 Fronc Marcela 0 Uxová Karolína 1 Volný_los 0
Vlášek Miroslav 0 1 Fronc Jaroslav 0 Souček Jakub 1 Hegedüš Karel 0 Goldmann Martin 1 Rücker Miloš 1 Uxová Karolína 0
0 Souček Jakub 1 Goldmann Martin 0 Rücker Miloš 1
Souček Jakub 0 Rücker Miloš 1
Rücker Miloš 1 0
- Rücker Miloš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rücker Miloš [CZE002130] |
2. | [] |
3. | Souček Jakub [CZE060142] |
4. | Fronc Jaroslav [CZE019872] |
5. | Bittner Jaroslav [CZE063916] |
5. | Goldmann Martin [CZE045102] |
7. | Kolář David [CZE062973] |
7. | Vlášek Miroslav [CZE061433] |
9. | Fronc Marcela [CZE025779] |
9. | Živná Jana [CZE062682] |
9. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
9. | Uxová Karolína [CZE059302] |
13. | [] |
13. | Nguyen Marek [CZE044857] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rücker Miloš [CZE002130] |
2. | [] |
3. | Souček Jakub [CZE060142] |
4. | Fronc Jaroslav [CZE019872] |
5. | Bittner Jaroslav [CZE063916] |
5. | Goldmann Martin [CZE045102] |
7. | Kolář David [CZE062973] |
7. | Vlášek Miroslav [CZE061433] |
9. | Fronc Marcela [CZE025779] |
9. | Živná Jana [CZE062682] |
9. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
9. | Uxová Karolína [CZE059302] |
13. | [] |
13. | Nguyen Marek [CZE044857] |
Tento turnaj nemá přihlášky online