Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum29.08.2020
NázevDVŽ
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů13
Typ turnajeRegionální Master dvojice ženy
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Grätzová Monika [CZE061704], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Hergetová Monika [CZE031649], Vokřálová Petra [CZE048805]
Hubáčková Michala [CZE066019], Perglová Blanka [CZE051118]
Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
Křístková Denisa [CZE052833], Křístková Svatava [CZE057622]
Messnerová Marta [CZE057440], Labantová Radka [CZE040489]
Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
Nová Tereza [CZE000770], Letková Miroslava [CZE000381]
Roubíková Anna [CZE062850], Závorová Markéta [CZE052749]
Rozkovcová Hana [CZE050045], Brouková Eva [CZE043339]
Sláviková Mária [CZE052254], Trmalová Marcela [CZE059211]
Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichnerová Kateřina [CZE045221]
Zajíčková Adéla [CZE057778], Kapicová Alice [CZE055943]
  •  Nová, Letková0
  • Křístková, Křístková0
    Nová, Letková1
  •  
  • Křístková, Křístková1
    Sláviková, Trmalová0
  •  
  • Moravcová, Špringerová0
    Křístková, Křístková1
  •  
  • Sláviková, Trmalová1
    Messnerová, Labantová0
  •  
  • Moravcová, Špringerová1
    Jirkalová, Nejedlá0
  •  
  • Sláviková, Trmalová1
    Hubáčková, Perglová0
  •  
  • Vlachopulosová, Teichnerová0
    Moravcová, Špringerová1
  •  
  • Rozkovcová, Brouková0
    Jirkalová, Nejedlá1
  •  
  • Sláviková, Trmalová1
    Zajíčková, Kapicová0
  •  
  • Hubáčková, Perglová1
    Roubíková, Závorová0
  •  
  • Volný_los0
    Vlachopulosová, Teichnerová1
  •  
  • Grätzová, Šnejdarová0
    Rozkovcová, Brouková1
  •  
  • Volný_los0
    Sláviková, Trmalová1
  •  
  • Hubáčková, Perglová1
    Volný_los0
  •  
  • Křístková, Křístková1
    Volný_los0
  •  
  • Vlachopulosová, Teichnerová0
    Roubíková, Závorová1
  •  
  • Zajíčková, Kapicová1
    Grätzová, Šnejdarová0
  •  
  • Rozkovcová, Brouková0
    Hergetová, Vokřálová1
  •  
  • Jirkalová, Nejedlá1
    Volný_los0
  •  
  • Nová, Letková1
    Sláviková, Trmalová0
  •  
  • Messnerová, Labantová1
    Hubáčková, Perglová0
  •  
  • Moravcová, Špringerová1
    Volný_los0
  •  
  • Křístková, Křístková1
    Roubíková, Závorová0
  •  
  • Zajíčková, Kapicová0
    Hergetová, Vokřálová1
  •  
  • Jirkalová, Nejedlá0
    Nová, Letková1
  •  
  • Messnerová, Labantová1
    Moravcová, Špringerová0
  •  
  • Křístková, Křístková0
    Hergetová, Vokřálová1
  •  
  • Nová, Letková1
    Messnerová, Labantová0
  •  
  • Hergetová, Vokřálová1
    Nová, Letková0
  •  
  • Hergetová, Vokřálová1
    Nová, Letková0
  •  
  •  Hergetová, Vokřálová0
#Hráč nebo pár
1.Hergetová Monika [CZE031649], Vokřálová Petra [CZE048805]
2.Nová Tereza [CZE000770], Letková Miroslava [CZE000381]
3.Křístková Denisa [CZE052833], Křístková Svatava [CZE057622]
4.Sláviková Mária [CZE052254], Trmalová Marcela [CZE059211]
5.Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
5.Messnerová Marta [CZE057440], Labantová Radka [CZE040489]
7.Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
7.Hubáčková Michala [CZE066019], Perglová Blanka [CZE051118]
9.Roubíková Anna [CZE062850], Závorová Markéta [CZE052749]
9.Zajíčková Adéla [CZE057778], Kapicová Alice [CZE055943]
9.Rozkovcová Hana [CZE050045], Brouková Eva [CZE043339]
9.Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichnerová Kateřina [CZE045221]
13.Grätzová Monika [CZE061704], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
#Hráč nebo pár
1.Hergetová Monika [CZE031649], Vokřálová Petra [CZE048805]
2.Nová Tereza [CZE000770], Letková Miroslava [CZE000381]
3.Křístková Denisa [CZE052833], Křístková Svatava [CZE057622]
4.Sláviková Mária [CZE052254], Trmalová Marcela [CZE059211]
5.Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
5.Messnerová Marta [CZE057440], Labantová Radka [CZE040489]
7.Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
7.Hubáčková Michala [CZE066019], Perglová Blanka [CZE051118]
9.Roubíková Anna [CZE062850], Závorová Markéta [CZE052749]
9.Zajíčková Adéla [CZE057778], Kapicová Alice [CZE055943]
9.Rozkovcová Hana [CZE050045], Brouková Eva [CZE043339]
9.Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichnerová Kateřina [CZE045221]
13.Grätzová Monika [CZE061704], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz