Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.08.2020 |
Název | Omega 2 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Homola Tomáš [CZE067970] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] | |
Zrníková Petra [CZE067504] |
- Dunaj Milan0
Kollár Jan 0 Dunaj Milan 1
Kollár Jan 1 Malíková Naděžda 0
Zrníková Petra 0 Kollár Jan 1 Homola Tomáš 0 Malíková Naděžda 1
Zrníková Petra 1 Dunajová Helena Ing. 0 Homola Tomáš 1 Miczko Jaroslav 0
Zrníková Petra 1 Opěla Robin 0 Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Volný_los 0 Homola Tomáš 1 Miczko Jaroslav 1 Škrdla Ladislav 0
Volný_los 0 Zrníková Petra 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Miczko Jaroslav 1 Volný_los 0
Dunaj Milan 1 Volný_los 0 Škrdla Ladislav 1 Zrníková Petra 0 Kollár Jan 1 Volný_los 0 Homola Tomáš 1 Volný_los 0 Malíková Naděžda 1 Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Volný_los 0 Opěla Robin 1 Miczko Jaroslav 0 Vnenk Rostislav 1 Volný_los 0
Dunaj Milan 1 Škrdla Ladislav 0 Kollár Jan 1 Homola Tomáš 0 Malíková Naděžda 1 Dunajová Helena Ing. 0 Opěla Robin 0 Vnenk Rostislav 1
Dunaj Milan 1 Kollár Jan 0 Malíková Naděžda 0 Vnenk Rostislav 1
Dunaj Milan 0 Vnenk Rostislav 1
Vnenk Rostislav 0 Dunaj Milan 1
- Dunaj Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
5. | Zrníková Petra [CZE067504] |
5. | Homola Tomáš [CZE067970] |
7. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
7. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
5. | Zrníková Petra [CZE067504] |
5. | Homola Tomáš [CZE067970] |
7. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
7. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
Tento turnaj nemá přihlášky online