Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.08.2020 |
Název | Omega 1 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brychlec Lukáš [CZE060192] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Flegr Jan [CZE057430] | |
Grucmanová Eliška [CZE062305] | |
Kaňok Libor [CZE061604] | |
Kněžík Radim [CZE054712] | |
Kněžíková Silvie [CZE054722] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Mikovčáková Kateřina [CZE057005] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Vnenk Rostislav0
Vnenk Rostislav 1 Dunajová Helena Ing. 0
Vnenk Rostislav 1 Opěla Robin 0
Vnenk Rostislav 1 Flegr Jan 0 Opěla Robin 1 Kaňok Libor 0
Kollár Jan 0 Vnenk Rostislav 1 Opěla Robin 1 Miczko Jaroslav 0
Kollár Jan 1 Mikovčáková Kateřina 0 Vnenk Rostislav 1 Kněžíková Silvie 0 Grucmanová Eliška 0 Opěla Robin 1 Miczko Jaroslav 1 Brychlec Lukáš 0
Volný_los 0 Kollár Jan 1 Vnenk Rostislav 1 Kněžík Radim 0 Malíková Naděžda 0 Grucmanová Eliška 1 Miczko Jaroslav 1 Volný_los 0
Brychlec Lukáš 1 Volný_los 0 Kollár Jan 0 Dunaj Milan 1 Vnenk Rostislav 0 Flegr Jan 1 Kněžík Radim 0 Opěla Robin 1 Malíková Naděžda 0 Kaňok Libor 1 Kněžíková Silvie 1 Grucmanová Eliška 0 Miczko Jaroslav 0 Dunajová Helena Ing. 1 Mikovčáková Kateřina 1 Volný_los 0
Brychlec Lukáš 0 Dunaj Milan 1 Flegr Jan 1 Opěla Robin 0 Kaňok Libor 1 Kněžíková Silvie 0 Dunajová Helena Ing. 1 Mikovčáková Kateřina 0
Dunaj Milan 1 Flegr Jan 0 Kaňok Libor 0 Dunajová Helena Ing. 1
Dunaj Milan 1 Dunajová Helena Ing. 0
Dunaj Milan 0 Vnenk Rostislav 1
- Vnenk Rostislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Dunaj Milan [CZE054131] |
3. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
4. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Flegr Jan [CZE057430] |
5. | Kaňok Libor [CZE061604] |
7. | Kollár Jan [CZE001028] |
7. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Grucmanová Eliška [CZE062305] |
9. | Kněžíková Silvie [CZE054722] |
9. | Mikovčáková Kateřina [CZE057005] |
13. | Kněžík Radim [CZE054712] |
13. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Dunaj Milan [CZE054131] |
3. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
4. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Flegr Jan [CZE057430] |
5. | Kaňok Libor [CZE061604] |
7. | Kollár Jan [CZE001028] |
7. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Grucmanová Eliška [CZE062305] |
9. | Kněžíková Silvie [CZE054722] |
9. | Mikovčáková Kateřina [CZE057005] |
13. | Kněžík Radim [CZE054712] |
13. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
Tento turnaj nemá přihlášky online