Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.08.2020 |
Název | dvojice 501 DKO |
Rozhodčí | Poustecký Petr |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Bar Chrpa, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balík Michal [CZE052618], Havírová Monika [CZE053877] | |
Gregovský Tomáš [CZE010613], Bořánek Miloš [CZE066819] | |
Gutvirt Petr [CZE001292], Poustecký Petr [CZE054340] | |
Kameník Tomáš [CZE062967], Kotek Tomáš [CZE065378] | |
Linek Adam [CZE050142], Nemeš Jan [CZE053874] | |
Nejedlý Daniel [CZE031721], Nejedlá Hana [CZE037495] | |
Přibylová Natálie [CZE067041], Přibyl Robert [CZE063736] | |
Strbáček Stanislav [CZE000369], Doležalová Jana [CZE060946] |
- Linek, Nemeš0
Linek, Nemeš 1 Nejedlý, Nejedlá 0
Linek, Nemeš 1 Strbáček, Doležalová 0
Gregovský, Bořánek 0 Linek, Nemeš 1 Strbáček, Doležalová 1 Kameník, Kotek 0
Přibylová, Přibyl 0 Gregovský, Bořánek 1 Strbáček, Doležalová 1 Balík, Havírová 0
Přibylová, Přibyl 0 Kameník, Kotek 1 Gregovský, Bořánek 0 Gutvirt, Poustecký 1 Linek, Nemeš 1 Strbáček, Doležalová 0 Nejedlý, Nejedlá 1 Balík, Havírová 0
Kameník, Kotek 0 Gutvirt, Poustecký 1 Linek, Nemeš 0 Nejedlý, Nejedlá 1
Gutvirt, Poustecký 1 Nejedlý, Nejedlá 0
Gutvirt, Poustecký 1 Linek, Nemeš 0
- Gutvirt, Poustecký0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gutvirt Petr [CZE001292], Poustecký Petr [CZE054340] |
2. | Linek Adam [CZE050142], Nemeš Jan [CZE053874] |
3. | Nejedlý Daniel [CZE031721], Nejedlá Hana [CZE037495] |
4. | Strbáček Stanislav [CZE000369], Doležalová Jana [CZE060946] |
5. | Gregovský Tomáš [CZE010613], Bořánek Miloš [CZE066819] |
5. | Kameník Tomáš [CZE062967], Kotek Tomáš [CZE065378] |
7. | Přibylová Natálie [CZE067041], Přibyl Robert [CZE063736] |
7. | Balík Michal [CZE052618], Havírová Monika [CZE053877] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gutvirt Petr [CZE001292], Poustecký Petr [CZE054340] |
2. | Linek Adam [CZE050142], Nemeš Jan [CZE053874] |
3. | Nejedlý Daniel [CZE031721], Nejedlá Hana [CZE037495] |
4. | Strbáček Stanislav [CZE000369], Doležalová Jana [CZE060946] |
5. | Gregovský Tomáš [CZE010613], Bořánek Miloš [CZE066819] |
5. | Kameník Tomáš [CZE062967], Kotek Tomáš [CZE065378] |
7. | Přibylová Natálie [CZE067041], Přibyl Robert [CZE063736] |
7. | Balík Michal [CZE052618], Havírová Monika [CZE053877] |
Tento turnaj nemá přihlášky online