Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.07.2020 |
Název | Pátek 501 |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brož Pavel [CZE055442] | |
Brožová Miloslava [CZE055441] | |
Domáčková Karolína [CZE054453] | |
Döme Robert [CZE004545] | |
Erben Lukáš [CZE052506] | |
Fiala Miroslav [CZE062353] | |
Fiala Petr [CZE030729] | |
Ksandr Václav [CZE001344] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Pecho Daniel [CZE056496] | |
Saidl Zbyněk [CZE055711] | |
Semerád Milan [CZE048185] | |
Stanko Jindřich [CZE010235] | |
Tvrdá Markéta [CZE065914] |
- Fiala Miroslav0
Ksandr Václav 0 Fiala Miroslav 1
Ksandr Václav 1 Döme Robert 0
Ksandr Václav 1 Brož Pavel 0 Döme Robert 1 Saidl Zbyněk 0
Brožová Miloslava 0 Ksandr Václav 1 Döme Robert 1 Matušíková Jana 0
Brožová Miloslava 1 Tvrdá Markéta 0 Ksandr Václav 1 Stanko Jindřich 0 Döme Robert 1 Pecho Daniel 0 Domáčková Karolína 0 Matušíková Jana 1
Volný_los 0 Brožová Miloslava 1 Erben Lukáš 0 Ksandr Václav 1 Döme Robert 1 Semerád Milan 0 Domáčková Karolína 1 Volný_los 0
Fiala Petr 1 Volný_los 0 Brožová Miloslava 0 Matušíková Jana 1 Pecho Daniel 1 Erben Lukáš 0 Ksandr Václav 0 Brož Pavel 1 Döme Robert 0 Stanko Jindřich 1 Fiala Miroslav 1 Semerád Milan 0 Domáčková Karolína 0 Saidl Zbyněk 1 Tvrdá Markéta 1 Volný_los 0
Fiala Petr 1 Matušíková Jana 0 Pecho Daniel 0 Brož Pavel 1 Stanko Jindřich 0 Fiala Miroslav 1 Saidl Zbyněk 1 Tvrdá Markéta 0
Fiala Petr 1 Brož Pavel 0 Fiala Miroslav 1 Saidl Zbyněk 0
Fiala Petr 1 Fiala Miroslav 0
Fiala Petr 1 Fiala Miroslav 0
- Fiala Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fiala Petr [CZE030729] |
2. | Fiala Miroslav [CZE062353] |
3. | Ksandr Václav [CZE001344] |
4. | Döme Robert [CZE004545] |
5. | Brož Pavel [CZE055442] |
5. | Saidl Zbyněk [CZE055711] |
7. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
7. | Matušíková Jana [CZE047989] |
9. | Domáčková Karolína [CZE054453] |
9. | Pecho Daniel [CZE056496] |
9. | Stanko Jindřich [CZE010235] |
9. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
13. | Erben Lukáš [CZE052506] |
13. | Semerád Milan [CZE048185] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fiala Petr [CZE030729] |
2. | Fiala Miroslav [CZE062353] |
3. | Ksandr Václav [CZE001344] |
4. | Döme Robert [CZE004545] |
5. | Brož Pavel [CZE055442] |
5. | Saidl Zbyněk [CZE055711] |
7. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
7. | Matušíková Jana [CZE047989] |
9. | Domáčková Karolína [CZE054453] |
9. | Pecho Daniel [CZE056496] |
9. | Stanko Jindřich [CZE010235] |
9. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
13. | Erben Lukáš [CZE052506] |
13. | Semerád Milan [CZE048185] |
Tento turnaj nemá přihlášky online