Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.07.2020 |
Název | CDS Cup Prostejov II. |
Rozhodčí | Mičková Monika |
Počet hráčů | 27 |
Typ turnaje | ČDS Cup Prostějov II. |
Místo | La Putica, Prostějov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Božiková Helena [CZE062054] | |
Doubravová Tereza [CZE060092] | |
Dvořák Jiří [CZE004155] | |
Dvořák Petr [CZE003261] | |
Gorba Tomáš [CZE067404] | |
Hrubá Kateřina [CZE000063] | |
Julinek Radek [CZE016318] | |
Kocmanová Lucie [CZE037710] | |
Kůrka Jiří [CZE019350] | |
Maties Mihai [CZE037708] | |
Mička Jan [CZE064900] | |
Mičková Monika [CZE022874] | |
Moučka Jiří [CZE024348] | |
Naniaš Patrik [CZE062299] | |
Navrátil Tomáš [CZE000379] | |
Pekárek Marek [CZE046697] | |
Pořízka Adam [CZE066152] | |
Staněk Michal [CZE019059] | |
Steiniger Ondřej ml. [CZE060289] | |
Šarkőzi Jakub [CZE060355] | |
Toufar Petr [CZE000197] | |
Vymlátil Robert [CZE037711] | |
Vysloužil Josef [CZE005083] | |
Vysloužil Ladislav [CZE054775] | |
Vysloužil Ondřej [CZE056107] | |
Waška Petr [CZE063531] | |
Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
- Šarkőzi Jakub0
Šarkőzi Jakub 1 Vymlátil Robert 0
Waška Petr 0 Šarkőzi Jakub 1
Waška Petr 1 Vysloužil Josef 0 Šarkőzi Jakub 1 Moučka Jiří 0
Waška Petr 1 Navrátil Tomáš 0 Šarkőzi Jakub 1 Pekárek Marek 0
Waška Petr 1 Naniaš Patrik 0 Staněk Michal 0 Navrátil Tomáš 1 Šarkőzi Jakub 1 Toufar Petr 0 Pekárek Marek 1 Maties Mihai 0
Vysloužil Ladislav 0 Waška Petr 1 Dvořák Jiří 0 Staněk Michal 1 Mičková Monika 0 Šarkőzi Jakub 1 Pekárek Marek 1 Kůrka Jiří 0
Vysloužil Ladislav 1 Dvořák Petr 0 Waška Petr 1 Gorba Tomáš 0 Mička Jan 0 Dvořák Jiří 1 Pořízka Adam 0 Staněk Michal 1 Hrubá Kateřina 0 Mičková Monika 1 Šarkőzi Jakub 1 Doubravová Tereza 0 Pekárek Marek 1 Vysloužil Ondřej 0 Steiniger Ondřej ml. 0 Kůrka Jiří 1
Volný_los 0 Vysloužil Ladislav 1 Waška Petr 1 Zatloukal Ondřej 0 Volný_los 0 Mička Jan 1 Pořízka Adam 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Hrubá Kateřina 1 Božiková Helena 0 Šarkőzi Jakub 1 Kocmanová Lucie 0 Pekárek Marek 1 Steiniger Ondřej ml. 1 Volný_los 0
Kůrka Jiří 1 Volný_los 0 Navrátil Tomáš 1 Vysloužil Ladislav 0 Waška Petr 0 Moučka Jiří 1 Vysloužil Ondřej 1 Zatloukal Ondřej 0 Doubravová Tereza 1 Volný_los 0 Naniaš Patrik 1 Mička Jan 0 Pořízka Adam 0 Julinek Radek 1 Mičková Monika 1 Volný_los 0 Staněk Michal 1 Volný_los 0 Hrubá Kateřina 0 Maties Mihai 1 Dvořák Jiří 1 Božiková Helena 0 Šarkőzi Jakub 0 Vymlátil Robert 1 Gorba Tomáš 1 Kocmanová Lucie 0 Pekárek Marek 0 Toufar Petr 1 Vysloužil Josef 1 Steiniger Ondřej ml. 0 Dvořák Petr 1 Volný_los 0
Kůrka Jiří 0 Navrátil Tomáš 1 Moučka Jiří 1 Vysloužil Ondřej 0 Doubravová Tereza 0 Naniaš Patrik 1 Julinek Radek 1 Mičková Monika 0 Staněk Michal 0 Maties Mihai 1 Dvořák Jiří 0 Vymlátil Robert 1 Gorba Tomáš 0 Toufar Petr 1 Vysloužil Josef 1 Dvořák Petr 0
Navrátil Tomáš 0 Moučka Jiří 1 Naniaš Patrik 0 Julinek Radek 1 Maties Mihai 0 Vymlátil Robert 1 Toufar Petr 0 Vysloužil Josef 1
Moučka Jiří 0 Julinek Radek 1 Vymlátil Robert 1 Vysloužil Josef 0
Julinek Radek 1 Vymlátil Robert 0
Julinek Radek 1 Šarkőzi Jakub 0
- Julinek Radek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Julinek Radek [CZE016318] |
2. | Šarkőzi Jakub [CZE060355] |
3. | Vymlátil Robert [CZE037711] |
4. | Waška Petr [CZE063531] |
5. | Vysloužil Josef [CZE005083] |
5. | Moučka Jiří [CZE024348] |
7. | Navrátil Tomáš [CZE000379] |
7. | Pekárek Marek [CZE046697] |
9. | Maties Mihai [CZE037708] |
9. | Toufar Petr [CZE000197] |
9. | Staněk Michal [CZE019059] |
9. | Naniaš Patrik [CZE062299] |
13. | Kůrka Jiří [CZE019350] |
13. | Mičková Monika [CZE022874] |
13. | Dvořák Jiří [CZE004155] |
13. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
17. | Steiniger Ondřej ml. [CZE060289] |
17. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
17. | Doubravová Tereza [CZE060092] |
17. | Hrubá Kateřina [CZE000063] |
17. | Pořízka Adam [CZE066152] |
17. | Mička Jan [CZE064900] |
17. | Gorba Tomáš [CZE067404] |
17. | Dvořák Petr [CZE003261] |
25. | Kocmanová Lucie [CZE037710] |
25. | Božiková Helena [CZE062054] |
25. | Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Julinek Radek [CZE016318] |
2. | Šarkőzi Jakub [CZE060355] |
3. | Vymlátil Robert [CZE037711] |
4. | Waška Petr [CZE063531] |
5. | Vysloužil Josef [CZE005083] |
5. | Moučka Jiří [CZE024348] |
7. | Navrátil Tomáš [CZE000379] |
7. | Pekárek Marek [CZE046697] |
9. | Maties Mihai [CZE037708] |
9. | Toufar Petr [CZE000197] |
9. | Staněk Michal [CZE019059] |
9. | Naniaš Patrik [CZE062299] |
13. | Kůrka Jiří [CZE019350] |
13. | Mičková Monika [CZE022874] |
13. | Dvořák Jiří [CZE004155] |
13. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
17. | Steiniger Ondřej ml. [CZE060289] |
17. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
17. | Doubravová Tereza [CZE060092] |
17. | Hrubá Kateřina [CZE000063] |
17. | Pořízka Adam [CZE066152] |
17. | Mička Jan [CZE064900] |
17. | Gorba Tomáš [CZE067404] |
17. | Dvořák Petr [CZE003261] |
25. | Kocmanová Lucie [CZE037710] |
25. | Božiková Helena [CZE062054] |
25. | Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
Tento turnaj nemá přihlášky online