Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.07.2020 |
Název | Bulls-eye Sportbar Riviéra, F-M 2 |
Rozhodčí | Dulava Petr |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Bulls-eye, Frýdek - Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Belej Martin [WRD065979] | |
Dulava Petr [CZE059544] | |
Grygarová Vendula [CZE057732] | |
Holeksa Dominik [CZE053636] | |
Holeksa Martin [CZE054721] | |
Liberda Petr [CZE067580] | |
Müller Tomáš [CZE067578] | |
Prudký Jan [CZE053637] | |
Ruffer Rene [CZE067579] | |
Vludarčík Milan [CZE038338] | |
YYYHost muž I [HOST_5] |
- YYYHost muž I0
YYYHost muž I 2 Holeksa Martin 0
Liberda Petr 0 YYYHost muž I 2
Liberda Petr 2 Müller Tomáš 1 YYYHost muž I 2 Vludarčík Milan 0
Grygarová Vendula 1 Liberda Petr 2 Ruffer Rene 1 YYYHost muž I 2
Belej Martin 0 Grygarová Vendula 2 Volný_los 0 Liberda Petr 1 Ruffer Rene 2 Dulava Petr 0 Holeksa Dominik 0 YYYHost muž I 2
Volný_los 0 Belej Martin 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Ruffer Rene 1 Holeksa Dominik 1 Volný_los 0
YYYHost muž I 1 Volný_los 0 Belej Martin 0 Holeksa Martin 2 Dulava Petr 1 Volný_los 0 Müller Tomáš 1 Volný_los 0 Liberda Petr 1 Volný_los 0 Prudký Jan 2 Ruffer Rene 0 Grygarová Vendula 2 Holeksa Dominik 0 Vludarčík Milan 1 Volný_los 0
YYYHost muž I 1 Holeksa Martin 2 Dulava Petr 0 Müller Tomáš 2 Liberda Petr 0 Prudký Jan 2 Grygarová Vendula 0 Vludarčík Milan 2
Holeksa Martin 2 Müller Tomáš 0 Prudký Jan 2 Vludarčík Milan 1
Holeksa Martin 0 Prudký Jan 2
Prudký Jan 2 YYYHost muž I 0
- Prudký Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Prudký Jan [CZE053637] |
2. | YYYHost muž I [HOST_5] |
3. | Holeksa Martin [CZE054721] |
4. | Liberda Petr [CZE067580] |
5. | Müller Tomáš [CZE067578] |
5. | Vludarčík Milan [CZE038338] |
7. | Grygarová Vendula [CZE057732] |
7. | Ruffer Rene [CZE067579] |
9. | Belej Martin [WRD065979] |
9. | Dulava Petr [CZE059544] |
9. | Holeksa Dominik [CZE053636] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Prudký Jan [CZE053637] |
2. | YYYHost muž I [HOST_5] |
3. | Holeksa Martin [CZE054721] |
4. | Liberda Petr [CZE067580] |
5. | Müller Tomáš [CZE067578] |
5. | Vludarčík Milan [CZE038338] |
7. | Grygarová Vendula [CZE057732] |
7. | Ruffer Rene [CZE067579] |
9. | Belej Martin [WRD065979] |
9. | Dulava Petr [CZE059544] |
9. | Holeksa Dominik [CZE053636] |
Tento turnaj nemá přihlášky online