Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.07.2020
NázevNaNoMí 11.7.
RozhodčíZahradníková Michaela
Počet hráčů10
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoNa Novym miste, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dubský Vladimír [CZE060623]
Filipi Štěpán [CZE062715]
Kalenský Vilém [CZE008960]
Kamenický Petr [CZE063602]
Křepelka Zdeněk [CZE059180]
Rajmanová Marcela [CZE032807]
Rudolf Stanislav [CZE060262]
Rudolf Zdeněk [CZE060261]
Syrový Jindřich [CZE059518]
Zahradníková Michaela [CZE006828]
  •  Dubský Vladimír0
  • Filipi Štěpán0
    Dubský Vladimír1
  •  
  • Kamenický Petr0
    Filipi Štěpán1
  •  
  • Syrový Jindřich0
    Kamenický Petr1
  •  
  • Filipi Štěpán1
    Rudolf Zdeněk0
  •  
  • Syrový Jindřich1
    Rudolf Stanislav0
  •  
  • Filipi Štěpán1
    Křepelka Zdeněk0
  •  
  • Kalenský Vilém0
    Syrový Jindřich1
  •  
  • Volný_los0
    Rudolf Stanislav1
  •  
  • Volný_los0
    Filipi Štěpán1
  •  
  • Zahradníková Michaela0
    Křepelka Zdeněk1
  •  
  • Volný_los0
    Kalenský Vilém1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Zahradníková Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Křepelka Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Kalenský Vilém0
    Rajmanová Marcela1
  •  
  • Kamenický Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Filipi Štěpán1
    Volný_los0
  •  
  • Rudolf Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Dubský Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Syrový Jindřich1
    Zahradníková Michaela0
  •  
  • Rudolf Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Křepelka Zdeněk0
    Rajmanová Marcela1
  •  
  • Kamenický Petr1
    Filipi Štěpán0
  •  
  • Rudolf Stanislav0
    Dubský Vladimír1
  •  
  • Syrový Jindřich0
    Rudolf Zdeněk1
  •  
  • Rajmanová Marcela1
    Kamenický Petr0
  •  
  • Dubský Vladimír1
    Rudolf Zdeněk0
  •  
  • Rajmanová Marcela1
    Dubský Vladimír0
  •  
  • Rajmanová Marcela1
    Dubský Vladimír0
  •  
  •  Rajmanová Marcela0
#Hráč nebo pár
1.Rajmanová Marcela [CZE032807]
2.Dubský Vladimír [CZE060623]
3.Filipi Štěpán [CZE062715]
4.Kamenický Petr [CZE063602]
5.Syrový Jindřich [CZE059518]
5.Rudolf Zdeněk [CZE060261]
7.Rudolf Stanislav [CZE060262]
7.Křepelka Zdeněk [CZE059180]
9.Zahradníková Michaela [CZE006828]
9.Kalenský Vilém [CZE008960]
#Hráč nebo pár
1.Rajmanová Marcela [CZE032807]
2.Dubský Vladimír [CZE060623]
3.Filipi Štěpán [CZE062715]
4.Kamenický Petr [CZE063602]
5.Syrový Jindřich [CZE059518]
5.Rudolf Zdeněk [CZE060261]
7.Rudolf Stanislav [CZE060262]
7.Křepelka Zdeněk [CZE059180]
9.Zahradníková Michaela [CZE006828]
9.Kalenský Vilém [CZE008960]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz