Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.07.2020 |
Název | 501Do |
Rozhodčí | Schuster Dominik |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Buldoc Cup Moravská Třebová |
Místo | Na Růžku , Moravská Třebová |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Budiš David [CZE064179] | |
Daneš Tomáš [CZE057501] | |
Danešová Lucie [CZE059514] | |
Janoš Martin [CZE060345] | |
Neumann Milan [CZE064177] | |
Poledno František [CZE042752] | |
Rédová Kateřina [CZE064178] | |
Schuster Dominik [CZE056355] | |
Štrambach Jindřich [CZE019751] | |
Žák Marek [CZE058100] |
- Poledno František0
Poledno František 1 Neumann Milan 0
Poledno František 1 Janoš Martin 0
Štrambach Jindřich 0 Poledno František 1 Žák Marek 1 Janoš Martin 2
Štrambach Jindřich 1 Schuster Dominik 0 Rédová Kateřina 0 Žák Marek 1
Štrambach Jindřich 1 Daneš Tomáš 0 Volný_los 0 Schuster Dominik 1 Volný_los 0 Rédová Kateřina 1 Danešová Lucie 0 Žák Marek 1
Volný_los 0 Štrambach Jindřich 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Danešová Lucie 1 Volný_los 0
Žák Marek 1 Volný_los 0 Poledno František 1 Štrambach Jindřich 0 Rédová Kateřina 1 Volný_los 0 Neumann Milan 1 Volný_los 0 Budiš David 1 Volný_los 0 Schuster Dominik 1 Volný_los 0 Danešová Lucie 0 Daneš Tomáš 1 Janoš Martin 1 Volný_los 0
Žák Marek 0 Poledno František 1 Rédová Kateřina 0 Neumann Milan 1 Budiš David 1 Schuster Dominik 0 Daneš Tomáš 0 Janoš Martin 1
Poledno František 0 Neumann Milan 1 Budiš David 1 Janoš Martin 0
Neumann Milan 0 Budiš David 1
Budiš David 1 Poledno František 0
- Budiš David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Budiš David [CZE064179] |
2. | Poledno František [CZE042752] |
3. | Neumann Milan [CZE064177] |
4. | Janoš Martin [CZE060345] |
5. | Štrambach Jindřich [CZE019751] |
5. | Žák Marek [CZE058100] |
7. | Schuster Dominik [CZE056355] |
7. | Rédová Kateřina [CZE064178] |
9. | Danešová Lucie [CZE059514] |
9. | Daneš Tomáš [CZE057501] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Budiš David [CZE064179] |
2. | Poledno František [CZE042752] |
3. | Neumann Milan [CZE064177] |
4. | Janoš Martin [CZE060345] |
5. | Štrambach Jindřich [CZE019751] |
5. | Žák Marek [CZE058100] |
7. | Schuster Dominik [CZE056355] |
7. | Rédová Kateřina [CZE064178] |
9. | Danešová Lucie [CZE059514] |
9. | Daneš Tomáš [CZE057501] |
Tento turnaj nemá přihlášky online