Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.07.2020 |
Název | 501 |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Hospudka na zamecku, Mohelnice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Domaniková Lenka [CZE034107] | |
Gruss Radovan [CZE000682] | |
Hanich Vladimír [CZE022271] | |
Jořenek Zdeněk [CZE065518] | |
Kluka Svatopluk [CZE000204] | |
Koželoužek Pavel [CZE003043] | |
Kuba Ondřej [CZE064412] | |
Matal Petr [CZE022296] | |
Mokrý Ladislav [CZE006704] | |
Polidor Lukáš [CZE049975] | |
Rauš Jiří [CZE045864] |
- Mokrý Ladislav0
Mokrý Ladislav 1 Polidor Lukáš 0
Koželoužek Pavel 0 Mokrý Ladislav 1
Koželoužek Pavel 1 Kuba Ondřej 0 Kluka Svatopluk 0 Mokrý Ladislav 1
Matal Petr 0 Koželoužek Pavel 1 Jořenek Zdeněk 0 Kluka Svatopluk 1
Matal Petr 1 Hanich Vladimír 0 Volný_los 0 Koželoužek Pavel 1 Jořenek Zdeněk 1 Domaniková Lenka 0 Rauš Jiří 0 Kluka Svatopluk 1
Volný_los 0 Matal Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Jořenek Zdeněk 1 Rauš Jiří 1 Volný_los 0
Kuba Ondřej 1 Volný_los 0 Matal Petr 0 Kluka Svatopluk 1 Gruss Radovan 1 Volný_los 0 Domaniková Lenka 1 Volný_los 0 Koželoužek Pavel 1 Volný_los 0 Jořenek Zdeněk 0 Mokrý Ladislav 1 Hanich Vladimír 1 Rauš Jiří 0 Polidor Lukáš 1 Volný_los 0
Kuba Ondřej 1 Kluka Svatopluk 0 Gruss Radovan 1 Domaniková Lenka 0 Koželoužek Pavel 0 Mokrý Ladislav 1 Hanich Vladimír 0 Polidor Lukáš 1
Kuba Ondřej 0 Gruss Radovan 1 Mokrý Ladislav 0 Polidor Lukáš 1
Gruss Radovan 1 Polidor Lukáš 0
Gruss Radovan 1 Mokrý Ladislav 0
- Gruss Radovan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gruss Radovan [CZE000682] |
2. | Mokrý Ladislav [CZE006704] |
3. | Polidor Lukáš [CZE049975] |
4. | Koželoužek Pavel [CZE003043] |
5. | Kuba Ondřej [CZE064412] |
5. | Kluka Svatopluk [CZE000204] |
7. | Matal Petr [CZE022296] |
7. | Jořenek Zdeněk [CZE065518] |
9. | Rauš Jiří [CZE045864] |
9. | Domaniková Lenka [CZE034107] |
9. | Hanich Vladimír [CZE022271] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gruss Radovan [CZE000682] |
2. | Mokrý Ladislav [CZE006704] |
3. | Polidor Lukáš [CZE049975] |
4. | Koželoužek Pavel [CZE003043] |
5. | Kuba Ondřej [CZE064412] |
5. | Kluka Svatopluk [CZE000204] |
7. | Matal Petr [CZE022296] |
7. | Jořenek Zdeněk [CZE065518] |
9. | Rauš Jiří [CZE045864] |
9. | Domaniková Lenka [CZE034107] |
9. | Hanich Vladimír [CZE022271] |
Tento turnaj nemá přihlášky online