Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.07.2020
NázevPyrat bar singl
RozhodčíMichálková Michaela
Počet hráčů16
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoPyrát Bar, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dědková Jana [CZE059976]
Dlouhý Josef [CZE067294]
Jandus Jiří [CZE067519]
Kočí Jakub [CZE045874]
Korbel Tomáš [CZE061515]
Michálková Michaela [CZE052185]
Nová Tereza [CZE000770]
Nový Nikolas [CZE053353]
Pittermann Jáchym [CZE060315]
Pokorný Tomáš [CZE054184]
Roubíková Anna [CZE062850]
Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Turek Michael [CZE043875]
Zbořil Karel [CZE057352]
Zeman Lubomír [CZE066986]
Žďárský Lubomír [CZE065689]
  •  Turek Michael0
  • Turek Michael1
    Dlouhý Josef0
  •  
  • Žďárský Lubomír0
    Turek Michael1
  •  
  • Žďárský Lubomír1
    Zbořil Karel0
  •  
  • Turek Michael1
    Jandus Jiří0
  •  
  • Šnejdarová Jitka0
    Žďárský Lubomír1
  •  
  • Turek Michael1
    Pittermann Jáchym0
  •  
  • Šnejdarová Jitka1
    Zeman Lubomír0
  •  
  • Kočí Jakub0
    Žďárský Lubomír1
  •  
  • Turek Michael1
    Pokorný Tomáš0
  •  
  • Pittermann Jáchym1
    Dědková Jana0
  •  
  • Nový Nikolas0
    Šnejdarová Jitka1
  •  
  • Kočí Jakub1
    Roubíková Anna0
  •  
  • Turek Michael1
    Korbel Tomáš0
  •  
  • Pittermann Jáchym1
    Michálková Michaela0
  •  
  • Dědková Jana1
    Nový Nikolas0
  •  
  • Šnejdarová Jitka0
    Nová Tereza1
  •  
  • Kočí Jakub0
    Pokorný Tomáš1
  •  
  • Zbořil Karel1
    Roubíková Anna0
  •  
  • Dlouhý Josef1
    Turek Michael0
  •  
  • Žďárský Lubomír1
    Korbel Tomáš0
  •  
  • Zeman Lubomír1
    Pittermann Jáchym0
  •  
  • Jandus Jiří1
    Michálková Michaela0
  •  
  • Dědková Jana0
    Nová Tereza1
  •  
  • Pokorný Tomáš0
    Zbořil Karel1
  •  
  • Dlouhý Josef1
    Žďárský Lubomír0
  •  
  • Zeman Lubomír0
    Jandus Jiří1
  •  
  • Nová Tereza1
    Zbořil Karel0
  •  
  • Dlouhý Josef1
    Jandus Jiří0
  •  
  • Nová Tereza1
    Dlouhý Josef0
  •  
  • Nová Tereza1
    Turek Michael0
  •  
  •  Nová Tereza0
#Hráč nebo pár
1.Nová Tereza [CZE000770]
2.Turek Michael [CZE043875]
3.Dlouhý Josef [CZE067294]
4.Žďárský Lubomír [CZE065689]
5.Zbořil Karel [CZE057352]
5.Jandus Jiří [CZE067519]
7.Šnejdarová Jitka [CZE060106]
7.Pittermann Jáchym [CZE060315]
9.Dědková Jana [CZE059976]
9.Pokorný Tomáš [CZE054184]
9.Kočí Jakub [CZE045874]
9.Zeman Lubomír [CZE066986]
13.Nový Nikolas [CZE053353]
13.Roubíková Anna [CZE062850]
13.Korbel Tomáš [CZE061515]
13.Michálková Michaela [CZE052185]
#Hráč nebo pár
1.Nová Tereza [CZE000770]
2.Turek Michael [CZE043875]
3.Dlouhý Josef [CZE067294]
4.Žďárský Lubomír [CZE065689]
5.Zbořil Karel [CZE057352]
5.Jandus Jiří [CZE067519]
7.Šnejdarová Jitka [CZE060106]
7.Pittermann Jáchym [CZE060315]
9.Dědková Jana [CZE059976]
9.Pokorný Tomáš [CZE054184]
9.Kočí Jakub [CZE045874]
9.Zeman Lubomír [CZE066986]
13.Nový Nikolas [CZE053353]
13.Roubíková Anna [CZE062850]
13.Korbel Tomáš [CZE061515]
13.Michálková Michaela [CZE052185]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz