Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.07.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Jiroušek Petr |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Open jednotlivci |
Místo | Grey bar Na zastávce, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Česenková Michaela [CZE059133] | |
Jermář Marek [CZE000315] | |
Libánský Jiří [CZE056096] | |
Rada Jan [CZE051402] | |
Saidl Zbyněk [CZE055711] | |
Seidel Petr [CZE033060] | |
Slugeň Jan [CZE051506] | |
Stanko Jindřich [CZE010235] | |
Šarman René [CZE006749] | |
Šedivák Pavel [CZE003140] | |
Tanglová Dominika [CZE060779] | |
Vobořil Rudolf [CZE062306] |
- Jermář Marek0
Jermář Marek 1 Stanko Jindřich 0
Šarman René 0 Jermář Marek 1
Šarman René 1 Rada Jan 0 Libánský Jiří 0 Jermář Marek 1
Česenková Michaela 0 Šarman René 1 Libánský Jiří 1 Šedivák Pavel 0
Česenková Michaela 1 Saidl Zbyněk 0 Slugeň Jan 0 Šarman René 1 Libánský Jiří 1 Tanglová Dominika 0 Seidel Petr 0 Šedivák Pavel 1
Volný_los 0 Česenková Michaela 1 Slugeň Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Libánský Jiří 1 Seidel Petr 1 Volný_los 0
Šedivák Pavel 1 Volný_los 0 Česenková Michaela 0 Vobořil Rudolf 1 Rada Jan 1 Slugeň Jan 0 Tanglová Dominika 1 Volný_los 0 Jermář Marek 1 Volný_los 0 Libánský Jiří 0 Šarman René 1 Seidel Petr 0 Stanko Jindřich 1 Saidl Zbyněk 1 Volný_los 0
Šedivák Pavel 0 Vobořil Rudolf 1 Rada Jan 1 Tanglová Dominika 0 Jermář Marek 1 Šarman René 0 Stanko Jindřich 1 Saidl Zbyněk 0
Vobořil Rudolf 1 Rada Jan 0 Jermář Marek 0 Stanko Jindřich 1
Vobořil Rudolf 1 Stanko Jindřich 0
Vobořil Rudolf 0 Jermář Marek 1
- Jermář Marek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Jermář Marek [CZE000315] |
2. | Vobořil Rudolf [CZE062306] |
3. | Stanko Jindřich [CZE010235] |
4. | Šarman René [CZE006749] |
5. | Rada Jan [CZE051402] |
5. | Libánský Jiří [CZE056096] |
7. | Česenková Michaela [CZE059133] |
7. | Šedivák Pavel [CZE003140] |
9. | Seidel Petr [CZE033060] |
9. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
9. | Slugeň Jan [CZE051506] |
9. | Saidl Zbyněk [CZE055711] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Jermář Marek [CZE000315] |
2. | Vobořil Rudolf [CZE062306] |
3. | Stanko Jindřich [CZE010235] |
4. | Šarman René [CZE006749] |
5. | Rada Jan [CZE051402] |
5. | Libánský Jiří [CZE056096] |
7. | Česenková Michaela [CZE059133] |
7. | Šedivák Pavel [CZE003140] |
9. | Seidel Petr [CZE033060] |
9. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
9. | Slugeň Jan [CZE051506] |
9. | Saidl Zbyněk [CZE055711] |
Tento turnaj nemá přihlášky online