Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.06.2020 |
Název | FraJa |
Rozhodčí | Zácha Vladimír |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Open jednotlivci |
Místo | FraJa, Neratovice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bejšák Michal [CZE010431] | |
Brodňan Miloš [CZE046307] | |
Brož Pavel [CZE059539] | |
Burock Miroslav [CZE010488] | |
Danicki Daniel [POL057905] | |
Fleischmann David [CZE006147] | |
Fleischmann Otto [CZE000918] | |
Fleischmann Otto [CZE064110] | |
Jůzlová Veronika [CZE065360] | |
Kodera Pavel [CZE000029] | |
Kodera Petr [CZE053356] | |
Melich Ján [CZE057556] | |
Nikolov Kiril [CZE057230] | |
Šanda Tomáš [CZE061210] | |
Šimek Pavel [CZE003751] |
- Kodera Pavel0
Danicki Daniel 0 Kodera Pavel 2
Kodera Petr 1 Danicki Daniel 2
Kodera Petr 2 Fleischmann David 1 Burock Miroslav 1 Danicki Daniel 2
Šimek Pavel 1 Kodera Petr 2 Fleischmann Otto (064110) 0 Burock Miroslav 2
Nikolov Kiril 0 Šimek Pavel 2 Kodera Petr 2 Fleischmann Otto (000918) 0 Melich Ján 1 Fleischmann Otto (064110) 2 Burock Miroslav 2 Brož Pavel 0
Volný_los 0 Nikolov Kiril 1 Bejšák Michal 0 Kodera Petr 2 Melich Ján 2 Jůzlová Veronika 1 Burock Miroslav 2 Šanda Tomáš 1
Brož Pavel 1 Volný_los 0 Nikolov Kiril 0 Kodera Pavel 2 Bejšák Michal 0 Fleischmann David 2 Fleischmann Otto (064110) 2 Kodera Petr 1 Melich Ján 1 Fleischmann Otto (000918) 2 Jůzlová Veronika 0 Brodňan Miloš 2 Danicki Daniel 2 Burock Miroslav 0 Šanda Tomáš 0 Šimek Pavel 2
Brož Pavel 0 Kodera Pavel 2 Fleischmann David 2 Fleischmann Otto (064110) 1 Fleischmann Otto (000918) 0 Brodňan Miloš 2 Danicki Daniel 2 Šimek Pavel 1
Kodera Pavel 2 Fleischmann David 1 Brodňan Miloš 2 Danicki Daniel 1
Kodera Pavel 1 Brodňan Miloš 2
Brodňan Miloš 2 Kodera Pavel 1
- Brodňan Miloš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brodňan Miloš [CZE046307] |
2. | Kodera Pavel [CZE000029] |
3. | Danicki Daniel [POL057905] |
4. | Kodera Petr [CZE053356] |
5. | Fleischmann David [CZE006147] |
5. | Burock Miroslav [CZE010488] |
7. | Šimek Pavel [CZE003751] |
7. | Fleischmann Otto [CZE064110] |
9. | Brož Pavel [CZE059539] |
9. | Melich Ján [CZE057556] |
9. | Fleischmann Otto [CZE000918] |
9. | Nikolov Kiril [CZE057230] |
13. | Bejšák Michal [CZE010431] |
13. | Jůzlová Veronika [CZE065360] |
13. | Šanda Tomáš [CZE061210] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brodňan Miloš [CZE046307] |
2. | Kodera Pavel [CZE000029] |
3. | Danicki Daniel [POL057905] |
4. | Kodera Petr [CZE053356] |
5. | Fleischmann David [CZE006147] |
5. | Burock Miroslav [CZE010488] |
7. | Šimek Pavel [CZE003751] |
7. | Fleischmann Otto [CZE064110] |
9. | Brož Pavel [CZE059539] |
9. | Melich Ján [CZE057556] |
9. | Fleischmann Otto [CZE000918] |
9. | Nikolov Kiril [CZE057230] |
13. | Bejšák Michal [CZE010431] |
13. | Jůzlová Veronika [CZE065360] |
13. | Šanda Tomáš [CZE061210] |
Tento turnaj nemá přihlášky online